Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam ten sam dylemat ,co większość tutaj piszących-chodzi o wybór odkurzacza .Ponieważ posiadam kilka busów i kilka osobówek chciałbym sam ogarniać temat prania  tapicerki.Czy w tym przypadku tylko któreś [który??] Puzzi załatwi temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poczytaniu trochę mam mętlik -oprócz puzzi wyłoniły się jeszcze dwa modele -numatic CT470-2 i sabrina Oba te modele sa obecnie w pomocji Ten Numatik w cenie 1800 ,a Sabrina 2900 +ssawka do taicerki jakieś trzy stówy.W sklepach wypowiadają się o puzzi ,ze plastiki słabe i dużo reklamacji zachwalając Sabrine [rok gwarancji -produkt włoski] i Numatic -2 lata gwarancji [ produkt angielski]

Co kupić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu martwa cisza ,ale do moich poszukiwań doszedł jeszcze jeden model Profi 50.1 C

Teraz waham się między Numatik CT 470 -2 a Profi 50.1 C-czy ktoś z Was mógłby porównać jakość sprzętu ,a także jakość pracy na tych urządzeniach -chodzi mi generalnie o to większe podciśnienie w Profi [ponad 4 bary przy 2 w Numatiku]i trochę większą moc.Zestaw akcesoriów chyba mają taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam aż Poorboy wróci z wakacji. Jak nie to będę musiał kupić jakąś książkę sprzed lat i zastosować przedwojenne metody, wtedy też jakoś prali te tapicerki w końcu a takich sprzętów jak dziś nie mięli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, poorboy napisał:

Już jestem, generalnie szykuje mega porównanie odkurzaczy piorących dostępnych na rynku :)

Kiedy powinno sie pojawic? Szykuje sie do zakupu wiec czekam z niecierpliwoscia:-) mam nadzieje ze beda tez tanie propozycje dla domowego uzytku. 👍🏻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.07.2017 o 23:52, koder napisał:

Jak ten odkurzacz wygląda w relacji ceny do jakości i w porównaniu do innych? Wygląda już profesjonalnie, w odróżnieniu od georga, którego uśmiech jest bezcenny, ale jednak mam pewne wątpliwości ;)

George od Haersona wygląda niepozornie, ale daje radę! W porównaniu do innych z podobnej półki cenowej wypada bardzo dobrze jak nie najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.08.2017 o 11:14, Rad3k napisał:

George od Haersona wygląda niepozornie, ale daje radę! W porównaniu do innych z podobnej półki cenowej wypada bardzo dobrze jak nie najlepiej.

Zależy do czego porównywać, czytałem kilka stron wstecz pozytywne opinie nt. zelmera aquawelt, a dla mnie to szajs, więc coś lepszego niekoniecznie musi oznaczać dobrego. Ciekawi mnie porównanie z tym ct470-2, bo dopłata nie jest jakaś znacząca, a sprzęt już wygląda profesjonalnie. Jeśli George okazuje się być podobny, tylko mniejszy i wiecznie uśmiechnięty to warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie George i CT470-2 są bardzo podobne, mają te same głowice i te same parametry, osprzęt ten sam i jakość wykonania. CT470-2 ma większe zbiorniki na wodę czystą i brudną, jest na wózku transportowym ma lepszą ergonomię pracy .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czego oczekujesz po sprzęcie, Puzzi 8/1 tylko ssawka do prania tapicerki w zestawie, Numatic Ct470-2 bogato wyposażony w tym zestaw do odkurzania na sucho. Numatic wiekszy, 8/1 bardziej kompaktowe. W obu pompa Gotec 2bary. Podciśnienie zbliżone, minimalnie na + na korzyść Numatica. 

 Jeżeli nie zależy Ci na funkcji odkurzania na sucho możesz także zerknąć na Profi 50.1C , ma największą pompę z tych trzech modeli - 4,8bar też Gotec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.