Skocz do zawartości

Wybór odkurzacza piorącego.


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie nie! Najprawdopodobniej za dużo użytej chemii, ta spienia się w zbiorniku na brudną wodę. Doraźnie można wlać octu do zbiornika na brudną wodę będzie gasił pianę lub odpieniacza. Jest duże ryzyko zalania turbiny i nie uznanej gwarancji! Jaki produkt był użyty do prania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zapoznaniu się z opisanym na forum sprzętem dalej mam dylemat co wybrać numatic georga czy profi 50c, proszę mi podpowiedzieć na który się zdecydować. odkurzacz ma służyć właściwie tylko do prania tapicerki kilka aut miesięcznie, incydentalnie do dywanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie do posiadaczy odkurzacza LAVOR GBP 20, podczas prania tapicerki wywala mi brudną pianę poza zbiornik , pal licho na dworze ale jakbym chciał odkurzać tapicerke i to wszystko leciało by na podłoge...

Czy coś robie nie tak może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]marex666[/ref],

warto zawsze do zbiornika na brudną wodę dodać trochę octu. Ocet drogi nie jest to zawsze wlewam te 50 - 100 ml. I nie ważne czy myje chemia dedykowana czy APC zawsze to robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]marex666[/ref],

warto zawsze do zbiornika na brudną wodę dodać trochę octu. Ocet drogi nie jest to zawsze wlewam te 50 - 100 ml. I nie ważne czy myje chemia dedykowana czy APC zawsze to robię.

 

Polecam takie rozwiązanie :) Ewentualnie mleczko silikonowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się poważnie nad wyborem odkurzacza piorącego.

Sprzęt ma służyć do użytku własnego, pranie tapicerki samochodowej , kilka aut miesięcznie.

Nie zależy mi na praniu dywanów ani na funkcji odkurzania ponieważ mam już zwykły odkurzacz.

Nie potrzebuje również kompaktowych rozmiarów gdyż nie planuje go nigdzie przewozić.

 

Zależy mi żeby nie kupić znacznie droższego sprzętu niż potrzebuje bo będzie przerost formy nad treścią.

Nie chce też ,żeby po kliku miesiącach żałować ,że "mogłem dołożyć i kupić lepszy".

Kwota jaką chce przeznaczyć to 1000-2000

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.