Skocz do zawartości
DetailingAcademy

Otwarcie oddziału w Gdańsku

Rekomendowane odpowiedzi

46298607_676170186111571_8393593945929547776_o.jpg.7d5abb9e725fb6d7dc9c122678ac32e7.jpg

Zapewne o nas słyszałeś. 

Z okazji otwarcia oddziału Detailing Academy Gdańsk mamy przyjemność zaprosić Was nas na świetny event i poznać się osobiście! 

Kogo zapraszamy?

Wszystkich tych, którzy nigdy w murach DA nie byli, a chcą związać się zawodowo z branżą detailingu i zastanawiają się nad udziałem w jednym z naszych szkoleń.

Dlaczego warto wziąć udział? Poznaj 9 powodów:

1. Detailing Academy to pierwsza i największa akademia detailingu w Polsce – ponad 2 lata działalności to ponad 640 przeszkolonych kursantów, setki znajomości i tysiące godzin spędzonych na nauce – podczas śmiechu, zabawy i luźnego klimatu.
  2. Poznasz DA od kuchni – najniższym możliwym kosztem! Udział w otwarciu oddziału DA Gdańsk pozwoli Ci na podjęcie świadomej i przemyślanej decyzji w wyborze naszych szkoleń. Szkolenia przestaną być dla Ciebie “kotem w worku” – będziesz przede wszystkim wiedział kto, z jakim doświadczeniem i w jaki sposób przekaże Ci wiedzę na szkoleniach 
  3. Mówiąc o kosztach – symboliczna opłata 49 zł za udział jest dla Ciebie świetną inwestycją: poznasz DA i ofertę szkoleniową, a także otrzymasz pakiet korzyści od DA i Partnerów – przeczytaj o tym niżej!
  4. To będzie świetna okazja do nieformalnego, luźnego spotkania i rozmów w kuluarach z całym zespołem #DAcrew, czyli twórcami DA, trenerami, specjalistami od kosmetyków i chemii, specjalistami z działu ofiarnej obsługi uczestników szkoleń i zawodowymi detailerami Jednym zdaniem – z całą naszą ekipą – i będzie to także czas na ploteczki, heheszki, selfiki i rozmowy o wszystkim, co przy napiętym planie szkoleniowym jest zawsze bardzo ograniczone.
  5. Poznasz #DA bez typowego dla szkoleń rygorystycznego planu, tylko w atmosferze detailingowego chilloutu  To będzie coś w rodzaju luźnego i towarzyskiego spotkania, połączonego z mocnym zestawem branżowych fajerwerków i profesjonalizmem.
  6. Spędzisz sobotę z ponad 100-tką osób dla których detailing jest pasją, sposobem na życie, źródłem dochodów, po prostu czymś ważnym. Zatem znalezienie wspólnego języka i nawiązanie relacji, także tych biznesowych, będzie dziecinnie proste… nawet dla tych nieśmiałych i wstydliwych 
  7. Postaramy się, abyś podczas eventu nie był głodny ani spragniony – przekąski, napoje, pizza lub grill będą do dyspozycji 
  8. Spotkasz się z ponad 8 branżowymi partnerami Otwarcia DA Gdańsk, wśród których będą m.in. zewnętrzni trenerzy DA z którymi często współpracujemy. Lista partnerów i innych fajerwerków jest poniżej i zaprosiliśmy grono ekspertów, których doceni nawet najbardziej wybredny detailer 
  9. Będziesz miał okazję wziąć udział w kolejnej odsłonie #Detailiady Sonax – absolutny HIT na ostatnim Dniu Otwartym DA! Zestaw 5 konkurencji z przedmiotami detailerskim przyniesie dużo radości, ale i zdrowego współzawodnictwa!

A teraz przejdźmy do wspomnianych partnerów, którzy będą na miejscu, wraz ze swoimi produktami, sprzętem i przede wszystkim ekspercką wiedzą. Będą do Waszej dyspozycji przez cały dzień, a niektórzy z nich przygotowali różne czaso-umilacze, bonusy i fajerwerki. Poniżej potwierdzona obecność, a lista wciąż rośnie:

• FLEX Elektronarzędzia
  • SONAX Polska
  • Colourlock Polska
  • LARE
  • Herrenfahrt Polska
  • CarProtect – Samochodowa Procedura Antyalergiczna
  • Q-Glym Polska
  • TRUE Detailing
  • Pielęgnacja Aut – sklep z kosmetykami samochodowymi
  • Detailingo.pl

Hitem będzie to co przygotował partner SONAX POLSKA! Jak już pewnie wiecie, podczas Otwarcia DA Gdańsk odbędzie się druga edycja igrzysk detailingowych “DETAILIADA 2018″ – będziecie mogli odbyć liczne zabawy ruchowo-sportowe na świeżym powietrzu  Czeka Was zdrowa rywalizacja aż w 5 dyscyplinach, a dla tych którzy staną na podium, przewidziane są medale, nagrody i fejm w branżunii do końca życia  Zresztą popatrzcie na dyscypliny poniżej i wszystko będzie jasne:

• “Rzut Padem”
  • “Mistrz Piany”
  • “Waga Płaczu”
  • “Slalom Detailera”
  • “Detailingowa Pokrzywka”

detailiada-600x499.jpg.2e2c8815e8672995f70377c31c7343e5.jpg

Jaki jest koszt udziału?

• Koszt udziału w wydarzeniu to 49 zł

Wpłacając powyższą kwotę otrzymujesz pakiet korzyści:

• Voucher 100 PLN na dowolne szkolenie w Detailing Academy Gdańsk lub Wrocław
  • Zniżkę 10% na produkty Partnerów Otwarcia DA Gdańsk w sklepach: Detailer House w Trójmieście oraz Pielęgnacja Aut we Wrocławiu

Jakie konkrety czekają każdego na miejscu?

• Detailingowa i luźna atmosfera, sobotni chillout, nowe znajomości… o tym wszystkim co bezcenne, pisaliśmy wyżej, a poniżej zestaw już bardzo wymiernych i konkretnych  korzyści:
  • Dla wytrwałych czeka 9 godzin na miejscu, od 9 do 18, bo możecie być cały dzień.
  • Udział we wszystkich pokazach, wykładach i prezentacjach partnerów
  • Nieograniczona konsumpcja, bo cały dzień częstujemy i nalewamy 
  • Dla wyczerpanych znajdą się miejsca do siedzenia 
  • Możliwość udziału w igrzyskach SONAX Detailiada 2018
  • Voucher na szkolenia w Detailing Academy – dostępne tylko na Otwarciu DA Gdańsk
  • Kody rabatowe na korzystne cenowo zakupy w partnerskich sklepach Detailer House oraz Pielęgnacja Aut
  • Pożegnalny zestaw upominkowy od DA i wszystkich partnerów
  • Do zgarnięcia cenne nagrody w spontanicznych akcjach konkursowych

Jaka jest ilość dostępnych miejsc?

• Mimo, że mamy całkiem okazałą siedzibę, to nie chcemy tłumu przekraczającego masę krytyczną, bo ma być dla Was wygodnie, swobodnie i macie mieć czym oddychać – dlatego udostępniamy 100 miejsc 

Jakie są warunki rezerwacji miejsca?

• Aby było sprawiedliwie i fair play, to stosujemy zasadę “Kto pierwszy, ten lepszy!”
  • Bez żadnych zapisów pod ladą, zaproszeń dla wybrańców, liczy się Wasz refleks 
  • Rezerwacji dokonujecie tutaj – czyli w serwisie detailingo.pl – klikając po lewej w “Terminy i rezerwacja”
  • Pamiętajcie, że miejsca mogą być rezerwowane tylko indywidualnie.
  • Rabaty w sklepach partnerskich zostaną przypisane do Waszych adresów e-mail, które użyjecie do rejestracji w Detailingo.pl

Macie pytania?

Bilety możecie kupić w serwisie Detailingo 

• Super 1
  • Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie bardzo miło Cie gościć💪

Poniżej ściąga na czym będą polegały dyscypliny detailiady i jak będziemy się wspólnie bawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, AreK napisał:

@BiałyGTi ja będę 😂😂😂

Ty to wiem bez ciebie nic sie nie dzieje w PL 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooo jak fajnie, nie będę musiał na szkolenie jechać przez połowę Polski. Ekstra, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie! Wpisywać 100% obecność w GD :-) Żeby nie było jak na WMS, że każdy z partyzanta :-D Musimy się przecież poznawać przy takich okazjach ;-) Na tę chwilę zameldowali się @AreK@paperson;-) i @BiałyGTi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj poleciała kasa 😉

Jak coś to lecę z Wawy, mogę kogoś zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otwarcie Oddziału DA Gdańsk już za nami☃️🎉🎁

20181201_110744-01.jpeg.2aa1aec840482184ef14b5e72a7417f2.jpeg@AreK zawyżał tradycyjnie poziom :-D💪 👏

@Zdroja0 dzięki Patryk za super pogaduchy :-)

@DetailingAcademy Łukasz nie wiem co tam dają Wam we Wrocku :-D Byłeś dzisiaj jak dynamit 💣💥 Początek na wesoło, zaś koniec na poważnie👊👨‍🏫

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@paperson miło było poznać

@DetailingAcademy Łukasz zrobił mi pranie mózgu. Jest to człowiek tajemnica. Intrygująca postać.

Czy warto było jechać 300 km na otwarcie DA? Zdecydowanie tak! Grzegorz i Arek zdradzili trochę sztuczek i trików, można było pobawić się maszynkami, pastami, padami, najeść się, napić... Wypas. 

Dozbieram moniaki i widzimy się we Wrocławiu.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również byłem i pozdrawiam :) ciekawe informacje :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Wam bardzo serdecznie za przybycie i wspólnie spędzony czas. Nie jest to dla mnie łatwy okres ale dzięki takim zastrzykom energii jest lżej

@paperson, kiedy się szkolimy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@AreK czekam na znak. Stawiam się zwarty i gotowy :-)  Mówiłem wczoraj chłopakom, że nie ma znaczenia gdzie. Dla mnie gwarantem sukcesu szkoleniowego jest obecność takich autorytetów jak Ty 💪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi