Skocz do zawartości

Jaki odmrażacz do szyb


Lucas1981r

Rekomendowane odpowiedzi

Na wszelkie nowości od SG reaguję sceptycznie i nie rzucam się na nie jak szczerbaty na suchary. Podobne problemy były z Green Tar & Glue removerem, Jet Black-iem czy IronOff-em (obecnie D-Tox). A tak na marginesie od kilku lat używam odmrażacza do szyb z Auto Landu - żadnych zacieków a butelki z atomizerem świetnie się nadają do powtórnego wykorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.12.2018 o 17:16, Staszek1960 napisał:

Zdecydowanie Autoland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj udało mi się przetestować Shiny Garage D-Icer.

Szyba przykryta śniegiem, pod spodem lód. Zmiotłem wierzchnią warstwę śniegu i zaaplikowałem D-Icera. Działanie mocno średnie, po 5 minutach na szybie nadal w paru miejscach był lód, mimo tego. że wypsikałem chyba 1/4 butelki i ponawiałem aplikację w tych najbardziej zmrożonych obszarach. Do tego to "mleko" przy wycieraniu dodatkowo się rozmazywało...  
Chyba jedynym plusem tego produktu jest zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety d-icer w mojej opini jest totalnie bezuzyteczny... jak uwielbiam och produkty ten jest fatalny.. psikam psikam i giewno... glacko poszlo i od razu wszystko rozmraza... produkt od adbla tez duzo lepiej sobie radzi chociaz poziom glacko jest nieosiagalny, ale adbl robi to do czego jest stworzony... d-icer niestety nie. Zaleta jest tylko cena i to jak kest promocja bo siuwaksy za 9zl lepie rozmrazaja:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od zeszłego roku używam odmrażacza od @tenzi. Wcześniej używałem tylko marketowych, które działały ale nie tak szybko jak Tenzi.

20181219-122321.jpg

20181219-121456.jpgdarmowy portal

Jedna rada do tego odmrażacza, jest bardzo wydajny. Ja tutaj zdecydowanie za grubo poleciałem🤔 Czekam na jakiś większy mróz😉

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to ja się zaczynam zastanawiać co mi do butelki wlali. Bo ja mam SG D-Icer i jestem zadowolony. Ba, nie leci mleko tylko zwykły przezroczysty płyn. Będę musiał zerknąć na datę produkcji, bo może zdążyli coś zmienić i się nie chwalą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szybki test dzisiaj rano SG dicer. -8 (w nocy pewnie było więcej) pierwsza aplikacja na bogato 2-3minuty puszczam wycieraczki a ku mojemu zdziwieniu szorują po lodzie w niektórych miejscach 😑 drugie spryskanie usunęło resztę. Spodziewałem się lepszego wyniku bo przy takiej ilości jaka trzeba spryskać szybę butelka szybko zejdzie. Następny będzie defroster od RRC te same pieniądze a jednak 1L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 godzin temu, kaka17ab napisał:

Tenzi bezpieczny dla lakieru, gum, uszczelek? Nic nie odbarwi?

Bezpieczny. Nie odbarwi, bo nie zawiera barwników 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2019 o 08:48, alfaJersey napisał:

Kurde, to ja się zaczynam zastanawiać co mi do butelki wlali. Bo ja mam SG D-Icer i jestem zadowolony. Ba, nie leci mleko tylko zwykły przezroczysty płyn. Będę musiał zerknąć na datę produkcji, bo może zdążyli coś zmienić i się nie chwalą?

Ja zakupiłem go zaraz po tym, jak został wprowadzony do sprzedaży i działa tragicznie. Być może rzeczywiście coś zmienili.  Inne produkty @ShinyGarage są w porządku, ale odmrażacz ma u mnie wielki minus.

Teraz zamówiłem @Soft99 Glaco Deicer. Z opinii wynika, że to jeden z lepszych odmrażaczy, zobaczymy jak się będzie spisywał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem niepocieszony .. ledwo -3 dzisiaj, ale pozamarzane krople na szybie, warstwa lodu + zamarznięte wycieraczki.. 

zestaw murska + odmrażacz softa dał sobie radę z szybą, ale wycieraczki jak przymarzły, tak zostały .. a i nie jest tak pięknie, żeby spryskać i przetrzeć szmatką 😞 12 psiknięć na szybę dało jakiś efekt, ale nie jest tak idealnie jak by się mogło wydawać .. rozpuścił lód, ale nie cały, murska pomogła, no ale wycieraczek nic nie ruszyło .. 

IMG_20190111_072600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja codziennie jak wiem że nie będę jeździł zawsze podnoszę wycieraczki. Bo po kilku takich przymarznieciach wycieraczki są śmietnik i nie ważne czy te za 20zl czy za 120zl.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem niepocieszony .. ledwo -3 dzisiaj, ale pozamarzane krople na szybie, warstwa lodu + zamarznięte wycieraczki.. 
zestaw murska + odmrażacz softa dał sobie radę z szybą, ale wycieraczki jak przymarzły, tak zostały .. a i nie jest tak pięknie, żeby spryskać i przetrzeć szmatką  12 psiknięć na szybę dało jakiś efekt, ale nie jest tak idealnie jak by się mogło wydawać .. rozpuścił lód, ale nie cały, murska pomogła, no ale wycieraczek nic nie ruszyło .. 
IMG_20190111_072600.jpg.02ac675b665779025c4411cccc2f6298.jpg


W wątku gdzie testuje glaco napisałem, ze miałem lód na szybie i musiałem trochę poczekac aż glaco mi go rozpuści. Zrobil to o wiele szybciej niż inne odmrażacze, jakich używałem do tej pory. Spokojnie :).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aaaa. Jeszcze jedno.
Co do wycieraczek. Daj im tez chwile, jak glaco spływa. Częstsza aplikacja nie spowoduje szybszego działania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.