Skocz do zawartości

Jaki odmrażacz do szyb


Lucas1981r

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wrzucam relacji (nie chce wydawać od razu negatywnego wyroku), ale udało mi się 2 razy sprawdzić działanie nowości od SG D-Icera i mam na razie mocno mieszane uczucia właśnie biorąc pod uwagę to co po sobie zostawia na szybie. 
No ale nic... zobaczymy dalej jak się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fanpage'u Shiny Garage na facebooku niedawno pojawił się wpis, w którym reklamowali D-icer'a. W komentarzu jeden z użytkowników zamieścił właśnie zdjęcie tego "mleczka", które zostaje na szybie po zastosowaniu produktu. Dziwnym trafem chwilę po tym komentarzu post został całkowicie usunięty, bez żadnego wyjaśnienia  

To niestety nie pierwszy raz taka ich praktyka. Z woskiem to samo.
U mnie niestety sa na blackliscie zakupowej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na fb , jak dla mnie jeśli zostawia takie mleko to masakra żeby wycierać szyby .

DM Frost spoko planuje zakup od RRC zobaczyć czy się nada i podobno nie zamarza po odmrożeniu szyby 🙂

Cena śmiech jak za litr 😄 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkeolowy z tego co czytałem na FB to dla Shiny Garage to normalna sprawa i nie widza problemu.😄 Nie rozumieją, że to ma być szybka akcja, że psikasz i tyle. Na szczęście jest masa innych odmrażaczy z którymi nie ma problemu. 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu odmrażałem szyby swoim Sonaxem i już wiem co w sumie można byłoby poprawić : to atomizer. Struga leci z niego nie okrągła ale pionowym ( lub poziomym....😉) strumieniem. Takie kreski na szybie się robią a przez to zużycie jest o wiele większe . Spróbuję wymienić atomizer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Staszek1960 - ewidentnie zepsuty. Sonax to idealny odmrażacz (w relacji działanie-cena-opakowanie z atomizerem-zapach), ale jak ktoś lubi być królikiem doświadczalnym - rok temu lejące po palcach atomizery ADBL, w tym roku mleko Shiny Garage... :mrgreen:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Michał126 napisał:

@Staszek1960 - ewidentnie zepsuty. Sonax to idealny odmrażacz (w relacji działanie-cena-opakowanie z atomizerem-zapach), ale jak ktoś lubi być królikiem doświadczalnym - rok temu lejące po palcach atomizery ADBL, w tym roku mleko Shiny Garage... :mrgreen:

Właśnie że niestety nie zepsuty. To odmrażacz z cytrusowym zapachem . Mam jeszcze 2 odmrażacze "normalne" i tam są inne atomizery . W "cytrusowym" zapachu widać wyraźnie inny kształt wylotu -wyraźnie zrobiona jest kreska .

 

 

20181208_190425.jpg

20181208_190439.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KapselK - potwierdzam, bardzo fajny produkt. 🙂 Na ogół używam Sonaxa bo jest po prostu łatwo dostępny, poza tym kupiłem go po sezonie po 7,50 zł. Mam jeszcze zapasy Turtle Waxa, też robi co ma robić, też atomizer jest spoko. Sonax to raczej z paskudztwa, a Turtle'a stawiam koło drzwi w domu, żeby skorzystał każdy kto ma ochotę. :mrgreen: Kiedyś wiosną (chyba w kwietniu 2017) po 3,50 zł go kupowałem. :mrgreen:

@Staszek1960 - pierwszy raz widzę taki atomizer. Może dlatego jest tak rzadko spotykany, bo jest nieefektywny? 😉 Z tym cytrusowym zapachem to nie tak, że teraz mają go zawsze, tylko producent przestał się tym chwalić? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michał126 napisał:

To co Panowie, odliczamy czas do pojawienia się D-Icer v2? :mrgreen:

Michał nie ma co się nakręcać nie potrzebnie . Odmrażacz to nie dawna nowość , trzeba na spokojnie przetestować i wyciągnąć opinie . Jako że Wojtkowi ufam to wiem że pokaże na forum test i będzie wszystko na tacy @Domel 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gesiu_15 napisał:

@paperson zgadza się , weź sobie wyobraź -20 st fibra w łapę i wycieranie szyb . 🙄 Testował ktoś z forum , może ktoś napiszę coś o tym D-icer ? @Domel ?

Tak jak juz wszyscy trzeszcza odmrazacz robi co ma robic ale zostaje mleko na szybie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.