Skocz do zawartości

Jaki odmrażacz do szyb


Lucas1981r

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem Shiny Garage. Zapach ładny, skuteczności jeszcze nie sprawdziłem bo szron przy -2 stop to nie pole do testów. 

Ogólnie nie używam odmrażaczy ale ten jest jak mleczko i należało by go wytrzeć mf po odmrożeniu szyb (tak pisze producent). O ile na przedniej można przetrzeć wycieraczkami to na bocznych jak nie przetrzemy to zostaje film. (nie wiem czy tak ma każdy odmrażacz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Shiny Garage. Zapach ładny, skuteczności jeszcze nie sprawdziłem bo szron przy -2 stop to nie pole do testów. 
Ogólnie nie używam odmrażaczy ale ten jest jak mleczko i należało by go wytrzeć mf po odmrożeniu szyb (tak pisze producent). O ile na przedniej można przetrzeć wycieraczkami to na bocznych jak nie przetrzemy to zostaje film. (nie wiem czy tak ma każdy odmrażacz)

Sonax nie ma


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, Fredi88 napisał:

Nieprawda 🙂 Każdy z nich zostawia coś na szybie. Nie chcę powiedzieć że tłuste kropki ale właśnie taki film zostaje po każdym odmrażaczu.

no ale nie białe mleko... wedle opisu kolegi wyzej

D-icer juz do mnie leci - zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Shiny Garage D-Icer.

Zapach ma obłędny. SG leci z grubej rury z tymi zapachami. Kolejny który można wdychać non stop. Dziwię się, że nie mają w ofercie czegoś ala ADBL Mist 😉

W DM i ADBL czuć lekko jakiś alkohol, IPĘ etc tutaj tego nie ma. Zobaczymy jutro testy w terenie. Sypie śnieg.

 

2018-11-20-16-50-00.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nawet boję się pomyśleć jak działają inne odmrażacze niż ten który od kilku dni testuję : Sonaxa . Przy -12  (minus dwanaście) wystarczy kilka psiknięć na szybę a dosłownie od razu , po kilku sekundach szron zaczyna puszczać . Tak po 30 sekundach w sumie to jest "woda" którą wycieraczki spokojnie ściągają z szyby .

Płyn oczywiście przechowywany w domu a dokładnie to stoi sobie w przedpokoju na komodzie  ........... , czyli używany w temperaturze pokojowej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się za dużo psiknie frost eaterem to będzie mleko również się robiło na szybie. Mogą tez robić sie mazy itp itp. W instrukcji jest napisane - 1-2 psiknięcia na m2. I potem czekać ...

Moze za dużo psikano D-icerem od SG ze mleko powstawało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fanpage'u Shiny Garage na facebooku niedawno pojawił się wpis, w którym reklamowali D-icer'a. W komentarzu jeden z użytkowników zamieścił właśnie zdjęcie tego "mleczka", które zostaje na szybie po zastosowaniu produktu. Dziwnym trafem chwilę po tym komentarzu post został całkowicie usunięty, bez żadnego wyjaśnienia 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.