Skocz do zawartości
Kamil95

Soft99 czy Gtechniq c2 v3 liquid crystal

Rekomendowane odpowiedzi

Peosze o pomoc bo nie znam sie w tych sprawach . Nie wiem co wybrać kolor biały auto audi a3 8p 2009 . Ostatnio dużo się widzi że dużo osób używa tego Sofftu 99 ale słyszałem o gtechniq c2 v3 liquid crystal że producent daje 8 miesięcy trwałości  temu produktowi . Zależy mi na trwałości i wydobyciu głebi lakieru 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kamil95 jeśli zależy Ci na trwałości, to jednak użyj Softa99. Przy białym lakierze ważne, żebyś skupił się na dokładnym oczyszczeniu. Przyłóż się do dekontaminacji chemicznej i glinkowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tego sam nie będę robił tylko pewna firma i z tego co wiem to oni staranie oczyszczają zawsze lakier przed każdym zabiegiem . Tylko nie wiem co wybrać.  

A jeśli chodzi o ochronę przed zimą to co lepsze i o hydrobowość 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Soft99 ? Jesli chodzi o Fusso,to bez cienia watpliwosci wybralbym Fusso(posiadam tez c2v3) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 8.11.2018 o 21:52, Kamil95 napisał:

Nie wiem co wybrać kolor biały auto audi a3 8p 2009 . Ostatnio dużo się widzi że dużo osób używa tego Sofftu 99 ale słyszałem o gtechniq c2 v3 liquid crystal że producent daje 8 miesięcy trwałości  temu produktowi . Zależy mi na trwałości i wydobyciu głebi lakieru 

GT C2v3 daje świetny efekt szkła na lakierze. Jednak trwałość, deklarowaną przez producenta, można włożyć między bajki - latem jedna warstwa poleży na lakierze do 2 miesięcy, więc zimą będzie to na pewno krótszy okres czasu. Poza tym C2v3 ma (moim zdaniem) słabe właściwości "samooczyszczające" - brud dosyć widocznie "lepi się" do lakieru, zabezpieczonego tym produktem - jest to więc dobry sposób na zabezpieczenie lakieru, ale dla kogoś, kto ma warunki, aby zimą myć auto ręcznie i co jakiś czas odnawiać warstwę zabezpieczającą lakier. Soft 99 z kolei (chodzi pewnie o ich wosk Fusso..?) należy do grupy wosków trwałych (zależnie od stopnia przygotowania lakieru), ale (znowu moim zdaniem) nie daje takiego efektu szkła, jak C2v3, a więc efekt na białym da mniej atrakcyjny, niż C2v3. Gdybyś miał możliwość, powinieneś do wyboru dodać jeszcze BH DSW - ten wosk dałby Ci chyba najlepsze "wypośrodkowane" z oczekiwanych efekty na lakierze Twojego auta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wytrzymalosc i szkielko ... za. 70 zl cquartz 3.0 i spokoj na dlugi czas. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi