Jump to content

Z czym kojarzy Ci się Detailing i DM

Recommended Posts

• Dystrybutor

Cześć , 

Zaczynam Swój nowy mały projekt - nie zdradzam na razie szczegółów bo to projekt długo terminowy .

Zawsze liczyłem się ze zdaniem i opinia userów naszego forum dlatego mam do was dwa pytania . 

Chodzi mi o 3-4 słowa-zwroty , wasze odpowiedzi bardzo mi pomogą w ruszeniu projektu - myślę że po nowym roku będę mógł Wam przedstawić jakiś zarys . 

Pytania na które chciałbym żebyście odpowiedzieli to :

1 . Z czym kojarzy ci się detailing 

2 . Z czym kojarzy ci się Moja ( tak teraz już w 100% Moja nie nasza 🙂 ) marka Detailer's Magic .

Liczę na waszą pomoc . 

Stay Clean Piotr . 

1. Ciężka ale za to przyjemna "praca", przy której bardziej odpoczywam niż się męczę. Dla mnie to po prostu hobby. 

2. Produkty dopasowane do potrzeby klientów. No i przede wszystkim profesjonalizm, w każdym calu. 

1. Kawa 😁 ( autka dopieszczam ok. 5 km od domu i gdy mam auto do zrobienia nie piję porannej kawy w domu tylko w miejscu pracy z autem 😁) oraz przesada ( sam nie wiem czemu ciągle coś chce poprawiać )

2. Poświęcenie ( domyślam się jak ciężko pracujesz i jak ciężko znaleźć czas na wszystko) i pasja ( każdy psik atomizera o tym przypomina że produkt powstał z pasji do tej dziedziny motoryzacji)