Skocz do zawartości

Audi S5 Cabrio Misanorot preleffekt


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Bardzo dziękuję za kolejne słowa uznania i motywacje.

Po kolejnym tygodniu w którym mogłem dzielisć się swoim doświadczeniem i wiedzą szkoląc młodzież, nadchodzi czas na auto  żony. Tydzień bezkompromisowego projektu z korektą, malowaniem skór, foliami PPF itd...

Chcecie relacje?😂😂😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@AreK folia ppf 😁

Nigdy nie miałem przyjemności z nią pracować. Jak oceniasz jej rozciągliwość i termoplastycznosc ? 😁

Kiedyś jeśli się trafi pacjent chce użyć "zamiennika" ultra clear od mactac. Nie dedykowana do aut ale pobawić się mozna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za kolejne słowa uznania i motywacje.
Po kolejnym tygodniu w którym mogłem dzielisć się swoim doświadczeniem i wiedzą szkoląc młodzież, nadchodzi czas na auto  żony. Tydzień bezkompromisowego projektu z korektą, malowaniem skór, foliami PPF itd...
Chcecie relacje?
 

Zgrywus
Arek, od samego początku forum sie uczyłem z Twoich i innych PSB wiec mysle ze nie znajdzie sie osoba, która nie chciała by relacji.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukalem u My Frienda i nie za bardzo cokolwiek znalazłem. Znalazłem tylko takie"elastyczne" przedłużki do wkrętarek na przykład, ale wyglądem nie przypominają tego co masz Ty. Chyba, że i z tego się da coś wykombinować, tylko co jeszcze z mocowaniem na BP i M14 na maszynę z dwóch stron? Też u kolegi z Chin czy sztukowałeś już u nas? 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.