Jump to content

Nowości Detailingowe

Recommended Posts

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oj tam oj tam  

A ja nie :D  Póki mi zdrowia, chęci i kasy wystarczy to będę brać na klatę wszystkie nowości 

Może nie nowość patrząc na rynek, ale ostatnio dostaję maile od różnych "polskich" firm że wprowadzają do swojej oferty IPĘ. Jak wiadomo IPA przeżywa drugą młodość w związku z trudną sytuacją na świec

Posted Images

@Grzechu23 nowość która właśnie weszła do sklepu a że moje zamowienie czekało na nową dostawe kotsosa to po rozmowie z Mariuszem powiedziałem zeby mi dorzucił tą nowość 😄 

Podobno daje bardziej taflowanie niż krople ale co i jak to wyjdzie w praniu 😄 

• Okay 1

Dziwnym trafem enzo (powiązane z fw) wypuszcza wosk z carnaubą. Nagle fw wypuszcza taki sam limitowany wynalazek. Tak jak pisałem... trochę śmieszne zaczyna się robić to limitowanie wszystkiego. 

• Lubię to 6
  • Okay 1

Niebawem będą tylko limited edyszyn w

każdej polskiej firmie. 

Fakt, zabawne to jest. Ja rozumiem że taki Zymol czy Swiswaxx by zrobił jakieś LE naprawdę się wyróżniające czymś ponadprzeciętnym. Ale te LE, które się zaczynaja mnożyć na naszym podwórku lekko mnie bawią. 

• Lubię to 1
  • Okay 1

Podzielam opinie kolegów wyżej.
Mam wrażenie, że obecnie w PL częściej wypuszczana jest seria limited edyszyn (nie mi to oceniać w jakim celu $?), jak normalny 'seryjny' produkt.

Za chwilę APC będzie szło w LE

• Okay 1
  • Dystrybutor

Stając trochę w obronie producentów wosków. Bez posiadania specjalistycznej linii wyprodukowanie hand made np 100-200szt wosków może potrwać nawet kilkanaście- kilkadziesiąt dni. Może dlatego są limited?

• Lubię to 1

Mnie osobiście, wybaczcie, mało interesuje proces produkcji. Efekt mnie interesuje. A mam wrażenie że naprawdę "nasze" LE kompletnie niczym się nie wyróżniają. Opakowanie i cyferka to zdecydowanie za mało żeby nazwać coś produktem limitowanym. Takie jest moje zdanie.

• Lubię to 5
15 minut temu, Strus napisał:

Mnie osobiście, wybaczcie, mało interesuje proces produkcji. Efekt mnie interesuje. A mam wrażenie że naprawdę "nasze" LE kompletnie niczym się nie wyróżniają. Opakowanie i cyferka to zdecydowanie za mało żeby nazwać coś produktem limitowanym. Takie jest moje zdanie.

Tak jest. 

Całkiem co innego jeśli jest to produkt okazjonalny. np jak Detailink zrobili LE z okazji roku istnienia marki. Tutaj te woski są po prostu woskami marketingowymi. Wiem że moje zdanie znaczyć będzie niewiele bo sam się nabieram na "LE", O ile cena nie zabija to kupuje 😉

• Lubię to 1
10 minut temu, Strus napisał:

Zgodzę się. Jeśli coś jest limitowane to zazwyczaj jest drogie lub chociaż droższe. Produkt dla konesera, nie dla przeciętnego klienta. Tylko niech ten produkt będzie też w czymś lepszy. Niech siedzi tylko 3 tygodnie ale lookiem urwie tyłki każdemu. Niech będzie to wosk którym chcesz posmarować wyjątkowe auto a nie golfa 3 CL. Nie oszukujmy się, zabieg jest typowo pod sprzedaż. Kupiłem kiedyś wosk FW HI 76 Ko Samui... super limitowany box i się zraziłem. Może oczekiwania za duże miałem, nie wiem. W każdym razie jeśli miałbym kupić coś co jest limitowane, to niech będzie to w szklanym słoiczku, z inną etykietą, z wydrukowanym certyfikatem, z jakąś wygrawerowaną blaszką w drewnianym pudełku... no nie wiem cokolwiek. Ale do jasnej cholery wosk na którym ktoś nabazgrolił numer markerem? Żart czy co?

• Lubię to 3
  • Okay 2

@Fredi88 Chemical Guys Pete's 53 też markerem pisany😂😁. Miał być limitowany. Ale jest na tyle spoko że sam mocno się broni 😄. Zresztą sam wiesz bo masz. 😄 Więc można mu wybaczyć ten marker😁😂

15 minut temu, Qlimaxss napisał:

Chemical Guys Pete's 53 też markerem pisany

Pełna etykieta jest wydrukowana.

Tylko dodatkowo nazwa jest dopisana "markerem" stylizowana na autograf.

Aplikator dodawany do wosku, jest wg mnie jednym z najlepszych z jakimi miałem do czynienia.

Produkt rzeczywiście miał być limitowany, powstał na cześć Pete'a Martineza, który zmarł w wieku 53 lat w 2007 roku.

Z różnych powodów wosk został na stałe w ofercie, być może ze względu na dobre przyjęcie, co za tym idzie decyzja biznesowa.

Choć miałem i mam zastrzeżenia do sposobu marketingu firmy, oraz mydlenie oczu w temacie bezpieczeństwa produktu. To i tak trzeba przyznać, że produkt ma wiele zalet i na pewno zrobił nie małe zamieszanie na świecie w swojej półce cenowej.

Nawet do dziś wyróżnia się chociażby faktem typu Wo-wo.

• Lubię to 1