Jump to content

Nowości Detailingowe

Recommended Posts

23 minuty temu, D@ViD napisał:

ooo Mactronic 1:1 😄 https://www.detailing-house.pl/unilite-cri-2300-2300-lumenow

ale.... ciekawsze rozwiązanie jeśli chodzi o "stojak"

Tak 1:1 to może nie do końca bo mocowo Unlite ciut mocniejszy. Sekwencja - 550lm > 1100lm > 2300lm, gdzie Mactronic 500lm > 1000lm > 2000lm.
Ale czy faktycznie tak jest jak na papierze? Kto to wie 😜  Reszta wydaje się identyczna.

Za to 'stojak' faktycznie wydaje się o niebo lepszy, niż ten od naszego producenta. Coś ala scangrip.

• Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oj tam oj tam  

A ja nie :D  Póki mi zdrowia, chęci i kasy wystarczy to będę brać na klatę wszystkie nowości 

Może nie nowość patrząc na rynek, ale ostatnio dostaję maile od różnych "polskich" firm że wprowadzają do swojej oferty IPĘ. Jak wiadomo IPA przeżywa drugą młodość w związku z trudną sytuacją na świec

Posted Images

1 minutę temu, Grzechu23 napisał:

Za to 'stojak' faktycznie wydaje się o niebo lepszy, niż ten od naszego producenta. Coś ala scangrip.

Wygląda bardzo konkretnie. Możliwośc jakiegoś szybkiego montażu, nie wiem jak to działa, ale interesujące. Wersja na kólkach też cos nowego

Szkoda ze nie maja swojego statywu w zestawie. Jak na lampe bezprzewodowa o zmiennej barwie calkiem calkiem. 

W dniu 20.02.2021 o 06:48, zwirek03 napisał:

Uff to mam baaaaardzo wyrozumiałą żonę 😂  póki co żadnego problemu z pytaniem ile i po co tyle,  tylko zawsze pokaż jak pachnie 😂

Mam podobnie  :-)

25 minut temu, Gardor napisał:

Czy wie ktoś może kiedy będzie dostępny w Polsce 303 Graphene Nano Spray Coating

Już jest w @ShiningCar - zakupiony wczoraj.

25 minut temu, Gardor napisał:

Adam’s Graphene Ceramic Spray Coating

Niedawno był dostępny na znanym portalu aukcyjnym, ale obecnie niedostępny. 

• Lubię to 3
30 minut temu, AudiBlask napisał:

będziesz mógł chociaż kilka słów napisać na temat 303?

Jak najbardziej. Gdy tylko do mnie dotrze i Sanepid uwolni mnie z kwarantanny - od razu pobawię się tym "cudem" 😁

• Okay 1
On 3/2/2021 at 8:04 AM, Eidos71 said:

Już jest w @ShiningCar - zakupiony wczoraj.

Niedawno był dostępny na znanym portalu aukcyjnym, ale obecnie niedostępny. 

Cóż trzeba sprawdzić czy 303 czy ten nowy Turtle lepszy.
Choć juz gdzieś widzialem, że w ktorymś porownaniu ADAM's Graphene przebiło jednego z nich żywotnością i to znacznie. 

24 minuty temu, RoBerTo91 napisał:

Adam's Graphene nie długo będzie na sprzedaż na stronie Adam's Polishes Polska którą na dniach mają otworzyć .  

Detailingowy na swoim Q&A chwali mocno ten produkt. 

Zostaje Ci kupić i sprawdzić osobiście. Wiadomo coś jednemu siada a drugiemu nie.

Jest jeszcze drugi aspekt o którym wspomniał kolega wyżej tj. @Eidos71ale nie wiem czy to prawda, bo u mnie testy sponsoruję w własnej kieszeni. No chyba, że na forum mnie wylosują.

@V1RU$ - oczywiście testy samosponsorowane przez testera będą na pewno rzetelniejsze i będą przedstawiały w rzeczywisty sposób cechy testowanego produktu. Przedstawianie w uczciwy sposób negatywnych cech danego produktu nie wzbudzi w producencie/dystrybutorze sympatii do testera i raczej mało prawdopodobne, że po negatywnej recenzji produktu "X", osoba testująca otrzyma do testów kolejny produkt - stąd bardzo częste "ochy" i "achy" nad produktami, które są w najlepszym razie przeciętne, gdyż tester (chcąc zaskarbić sympatię producenta/dystrybutora i zapewnić sobie większe grono obserwatorów) woli skłamać, niż powiedzieć prawdę w recenzji. Są oczywiście testerzy, którzy uczciwie podchodzą do wydawanych recenzji i nie przejmują się tym, że spali mosty u danego producenta/dystrybutora - takich testerów szanuję i (poza własnymi doświadczeniami) na ich opiniach opieram późniejsze zakupy. 

• Lubię to 2
  • Okay 1