Skocz do zawartości

Biały lakier


Author

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Lakier opanowany po polerce potem nałożyłem blue lotion art dekotsos i bio nano mija 2 tygodnie i jak podejdę bardzo blisko lakieru to znowu widać kilka kropek czarnych i to na dachu tym razem 😕 co kupić ten prickbort ? Mam w domu tylko z turtle wax Bug tar remover ogarnę coś tym ? Bezpieczny dla wosku ? Czy lepiej zamówić jednak ten prickbort ? A propo tych kropeczek to z czego kurde one się robią ? Małe ziarenka czuć to pod paznokciem ale nie każda schodzi 😞 auto ma 3 lata wiec trochę szkoda to olać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tym srodkiem który masz. Nie stosowalem go więc nie wiem czy działa ale jest przeznaczony do usuwania tego typu zanieczyszczeń. Tak samo jak wspomniany Prickbort. 

Swoją drogą to powinieneś najpierw usunąć wszyskie zanieczyszczenia a dopiero wtedy brać się za polerowanie. Te kropki to smoła z asfaltu. Teraz masz ją w padzie którym polerowałeś... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie to tylko tego nie da się usunąć czuje pod paznokciem jak by ziarnko piasku tylko czarne turtle Bug nic nie dał czym by tu jeszcze spróbować ? Przecież nie będę co 3 tygodnie polerował auta i to jeszcze jest na dachu rozumiem nadkola czy coś bliżej asfaltu ale tam nic nie mam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skoro to smoła to ten turtle chodź trochę powinien to ruszyć a tu nic już lepiej to schodzi jak żona paznokciem delikatnie przejedzie 😂 a tak poważnie to czym to potraktować ? Ten prickbort ogarnie to? Postaram się fotkę wrzucić to tylko widać jak praktycznie położę głowę na lakier  ale widać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nawet na zdjęciu tego nie ma ok czekam na kuriera z tym prickbort i zobaczymy tylko ja dalej nie wiem czy to jest smoła Panowie , bo czuje jak to delikatnie odstaje wcześniej miałem kolor silver gold metalik to nigdy takiego czegoś nie było a jeszcze zapytam ekspertów plamki 1mm wyglądają na takie brązowe jak by rdza to ten magiczny prickbort tez to zniszczy ?;)

AE3F71FA-7F42-4ACE-A0BD-3F942255F645.jpeg

EBF4A78D-ACFF-4B1C-877D-21C4C3F7B4FB.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zapoznaj się z instrukcją do Prickborta bo mam wrażenie że jakoś chaotycznie do tego podchodzisz. Wyżej miałeś już napisane żeby spróbować środkiem typu tar& glue a. Ten środek od turtle też powinien dać radę. To nie jest żadna technologia NASA. Dałeś mu trochę czasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, PROPER napisał:

Tylko zapoznaj się z instrukcją do Prickborta bo mam wrażenie że jakoś haotycznie do tego podchodzisz. Wyżej miałeś już napisane żeby spróbować środkiem typu tar& glue a. Ten środek od turtle też powinien dać radę. To nie jest żadna technologia NASA. Dałeś mu trochę czasu?

produkt turtle jest jak meguiars praktynicze to bug remover, smoly praktycznie nie rusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oby tak było jutro się dowiem bo będę miał tego prickbort a jeśli chodzi o turtle to tak zostawiłem go na jakiś czas ale nic nie ruszył a czemu uważasz ze haotycznie ? Bardzo chętnie posłucham rad bo za dużo nie siedzę w tych tematach wiec każda rada jest dla mnie cenna:) a czy to smoła to jutro się dowiemy jeśli nie to nie mam pomysłu co dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja kurde sorki za pisownię:) masz racje  no a do tematu polerki to jak miesiąc temu mi to polerowali bo było to co na 1 zdjęciu to zeszło a teraz  znowu wyszło dlatego tak pisałem 🙂 no jestem ciekaw aż tego prickbort czy na prawdę to zniszczy 😉 a wasze doświadczeniemówi na ile go zostawić na lakierze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Author napisał:

a wasze doświadczeniemówi na ile go zostawić na lakierze ? 

nie ma reguły, wszystko zależy od temperatury (na szczęście teraz jest chłodno)... szkoda, że nie kupiłeś Vasco, ten szuwaks może poleżeć nawet całą noc przy sprzyjających warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.