Skocz do zawartości
Pomagamy odbudować garaż po pożarze Czytaj więcej.. ×
Domel

Produkty zaprojektowane na zrzut i brak kroplki

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Malwin41 napisał:

Podpytaj tez do Niemiec. Chętnie go wezmę.

Hi there, Poland is £11.99 shipping and germany is £9.99 , if you go to checkout it will show you the shipping cost at the shipping page thanks

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EDIT: dowiedziałem się, że trwają rozmowy z Intercarsem i 3 innymi mniejszymi firmami o dystrybucję na Polskę 😄 Zapowiada się ciekawie 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamówione. Za 2-3 dni u mnie ponoć ma być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na poprawę humoru 😛 po dzisiejszym myciu auta gdzie strasznie dałem duszy..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Malwin41 umyles na jedno wiadro szczota hah? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@david2888 To że jak auto nie jest mocno brudne to że myje na jedno wiadro to norma. 

Po prostu historia wygląda tak. Wróciłem z delegacji i mega zajarany że jest 11 stopni zabrałem się za mycie. Ostatnio kupiłem sobie krótki pistolet do myjki, do tego końcówki 90 stopni i 45 stopni. Wszystko na szybko złączkach. Chciałem wszystko wypróbować. Noi wymieniłem pistolet na krótki wszystko śmiga super banan nie schodzi z gęby do tego po umyciu felg okazało się że Fix dalej siedzi i ma się super.

Taki rozanielony chciałem nałożyć pianę a tu zonk złączki nie pasują. Po prostu na początku miałem pomysł samej szybkozłaczki do długiej lancy, i po zamówieniu tego zestawu wpadłem na idee że kupie cały mały pistolet który zawsze chciałem. No trudno, przykręcam długą lance a o-ring się rozpadł.... na siłę poskręcałem i nałożyłem piane( o ile to mleko co było można nazwać pianą) przy okazji mocząc się całego bo z lancy tryskała woda.... Jak piana leżała szybko autkiem żony pojechałem do Obi które mam 3 min od siebie i kupiłem zestaw o-ringów. Szybka podmianka i wszystko działa. Jednak strasznie mi to popsuło humor bo nie mogłem zrealizować planu. Dałem spokój z QD jakimkolwiek popsikalem Koch PW opłukałem i wysuszyłem powietrzem.

Wbijam do domu kupić potrzebną złączkę i dupa... Niemcy nie posiadają zlączki M22 na 1/4. Kazdy link czy to amazon czy ebay wszystko jedzie z chin i oczywiście wysyłka minimum 2 tygodnie. Zamówiłem z Aliexpress sam taką złączke i czekam. Teraz powinno wszystko działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Malwin41 oo to rzeczywiście troszke popsuło humor. Żeby nie robić OT, podasz na priv co to za pistolet i dysze kupiles? I  do jakiej myjki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie z tymi rozlewkami idźcie na PW bo zaraz poleci Ostrzeżenie !!

Zeby nie było OT a miałem nic nie pisac na temat tego typu produktow

To jak dla mnie {rak detailinu} jakies taflowanie  #tylkokropeli i tyle w temacie, nie rozumiem tego ale cos to tylko moje zdanie. Pozdro

• Okay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@BiałyGTi Nam nie chodzi o jaranie sie że WOW kropelki czy WOW tafla 😛 Ja osobiście bardzo luuubie sliczne kropelki, ale tafla jest mega praktyczna 😉

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Malwin41 no nie wiem czy praktyczna  😛 ja wyraziłem swoje zdanie. Lubie klasykę i lubie klasyczny detailing czyli woskowanie. Sam na swoich dwóch autach mam położony wosk mimo ze bardzo czesto klade powłoki to jednak w sercu Wosk i Krople dlatego nie zrozumie jak można cos klasc i zeby to taflowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#wnienawiścidokropewychowany 😄 kropelki są super 😄 (do pierwszego deszczu na Śląsku... potem syf na lakierze 😉 )  ewentualnie możemy zrobić tag #wnienawiścidokropewychowanynaśląsku 😄

To jest to co kiedys tu było wspominane. Ludzie myślą - nie ma kropel = nie ma ochrony. Moj tag jest troche mylący. Zamieniam go na #wmiłościdozrzutuwychowany 😄😄😄😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też się piszę na ten produkt ;D

Bo w końcu jak na Śląsku to #tylkotafla 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naszym zdaniem głównym zadaniem wosków i QD'ków jest oprócz podbicia koloru i efektów wizualnych etc. jest wspomaganie dosuszania karoserii. Cel jest banalny: mniej wody pozostawionej na lakierze tym mniejsze prawdopodobieństwo przyschniętych kropelek z zawartością np. wapnia powodującego tzw. water spoty. Każda kropla zawiera w sobie wiele zabrudzeń, które w momencie odparowania wody pozostają na lakierze i tworzą niezbyt ciekawy efekt 😉

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Badii23 napisał:

Ja też się piszę na ten produkt ;D

Bo w końcu jak na Śląsku to #tylkotafla 

Jak będziesz w okolicach Raciborza, to daj znać - odleję Ci na testy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Mumins napisał:

Jak będziesz w okolicach Raciborza, to daj znać - odleję Ci na testy 🙂

Mówisz o 4Detailer czy Hyper Gloss Rinse ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4detailer spotless ;)
@badii23 zapraszam :D nie wiem jaki efekt daje produkt, ponieważ nie miałem jeszcze okazji podziałać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już mam 😉 Jutro postaram się wrzucić wideło 🙂

20190215_174520-600x1234.jpg

• Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi