Jump to content
IGNORED

PawHut - Suszarka

Recommended Posts

@Domel używasz jeszcze tego PawHut'a? Jakie masz opinie po czasie? Warto zakupić do prywatnego garażu (zwłaszcza głównie do przedmuchiwania szczelin i suszenia opon np przed dresingiem) ?

• Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

PawHut - Suszarka dla psów     Krótka prezentacja suszarki - budżetowej konkurencji dla BigBoia i MetroVaca. Kupiłem ze względu na t

Mały update u mnie. Świetnie dmucha. Ciężko nagrywać i suszyć jedną ręką w tak wąskim garażu, ale generalnie - zakup ten: prima balerino !     #domeldetailinglaboratory

Ja uzywam prawie zawsze po umyciu samochodu, ze wzgladu na sliskosc wosku (w przypadku ceramiki, Qd, glaze to samo). Jak masz cos polozone na samochodzie to mowie ci czysta przyjemnosc, jezeli brak to

Posted Images

• Moderator
32 minuty temu, PawelKRZ napisał:

@Domel używasz jeszcze tego PawHut'a? Jakie masz opinie po czasie? Warto zakupić do prywatnego garażu (zwłaszcza głównie do przedmuchiwania szczelin i suszenia opon np przed dresingiem) ?

Jak najbardziej 🙂 Leje od miesiąca, idealnie się nadaje do suszenia butów 😄https://streamable.com/zxj3ql

Świetnie osusza opony i felgi i szczeliny. Jedyny minus to bardzo krótki kabel ale wkrótce wlutuje sobie nowy 4x dłuższy 🙂

• Okay 2

Przepraszam za posta pod postem, ale edycji to może nikt nie zauważyć a przyznam zależy mi na pewnej informacji 🙂

@Domel, @333knn czy wiecie moze, czy istnieją jakieś techniczne różnice miedzy tymi suszarkami w różnych kolorach?

Różnią sie kolorem i ceną, ale nie mogę się doczytać czy są jakieś różnice np. w wyposażeniu. Rozkminialiście ten temat? Najtańsza jest żółta a mi na kolorze nie zależy tylko na dmuchaniu ;-)

• Moderator

Oj nie wiem niestety 🙂

• 3 months later...
  • Moderator
Godzinę temu, daniel87 napisał:

Aaaa... Odgrzebię😁😁😁

Panowie, a jak w rzeczywistości z temperaturą nadmuchu? Pytam bo i w sezonie jesiennym czasami George ma robotę i nada się ta suszarka do przyspieszenia suszenia po praniu? Oczywiście nie do ostatniej suchej nitki😉

Spróbuje to zmierzyć dla Ciebie jakoś.

• Dziękuję 1