Skocz do zawartości

GlossFactory.pl - Pytania, opinie, sugestie


Gloss Factory

Rekomendowane odpowiedzi

dadadadada.png.7a6d3afd9d513affd6f0668a32add15a.png
___________________________________________________________________

Witajcie. Jeśli macie jakieś spostrzeżenia dot. Naszej strony czy też pytania lub sugestie to prosimy podzielcie się nimi w tym temacie 😉 

Każdą prośbę, pytanie czy sugestię będziemy oczywiście czym prędzej rozpatrywać. 

Jeśli brakuje Wam w Naszej ofercie jakiegoś produktu lub producenta - piszcie! Będziemy robić co w Naszej mocy aby go dla Was sprowadzić! 

Pamiętajcie, to również Wy możecie mieć realny wpływ na rozwój Naszego sklepu za co z góry serdecznie dziękujemy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asortyment macie naprawdę spoko 😉 , wyrazy uznania mimo, ze nie jestem  wielkim zwolennikiem softa zastanawiam sie dlaczego w Polsce, nikt nie sprzedaje jego pelnej oferty bo wchodzac na ich strone maja tego sporo..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gloss Factory - czy myśleliście o wprowadzeniu do oferty produktów Britemax ? Nie chodzi mi jednak o ich "stare" produkty, ale o najnowszą linię produktów: Virtue, Remax, oraz Extreme Elements 2.0 (żaden ze Sprzedawców w PL nie oferuje tych produktów). Ponadto,  czy do gamy produktów AutoGlym moglibyście dodać ich "nowy" wosk UHD, który w Europie zbiera dobre recenzje, a jest nadal niedostępny w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, badboy878787 napisał:

Asortyment macie naprawdę spoko 😉 , wyrazy uznania mimo, ze nie jestem  wielkim zwolennikiem softa zastanawiam sie dlaczego w Polsce, nikt nie sprzedaje jego pelnej oferty bo wchodzac na ich strone maja tego sporo..... 

@badboy878787 dzięki za miłe słowa 🙂 Jak postawimy już sklep stacjonarny docelowy to asortyment jak i stany magazynowe planujemy jeszcze powiększyć! 

Co do Soft99 to na chwilę obecną wybraliśmy do Naszej oferty najbardziej ciekawe i sprawdzone produkty, bo jak pewnie wiesz każdy producent ma bardzo szeroką gamę jednakże nie zawsze wszystko jest godne polecania - my staramy się na ten moment posiadać wszystkie produkty które albo testowaliśmy albo po prostu wiemy że są dobre 🙂
 

13 godzin temu, Eidos71 napisał:

@Gloss Factory - czy myśleliście o wprowadzeniu do oferty produktów Britemax ? Nie chodzi mi jednak o ich "stare" produkty, ale o najnowszą linię produktów: Virtue, Remax, oraz Extreme Elements 2.0 (żaden ze Sprzedawców w PL nie oferuje tych produktów). Ponadto,  czy do gamy produktów AutoGlym moglibyście dodać ich "nowy" wosk UHD, który w Europie zbiera dobre recenzje, a jest nadal niedostępny w PL ?

@Eidos71 szczerze nie myśleliśmy o tej marce, ale zgłębimy temat i kto wie 🤔 Co do AG to chodzi konkretnie o ten zestaw cały tak? : 

203_V2aySQ-500-500.jpg.4ab4b5fbb7dddb483c5907b58ef0271a.jpg

Jeśli tak to temat jest do ogarnięcia bez większego problemu 😉 Cena detal 299 zł. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Gloss Factory napisał:

Co do AG to chodzi konkretnie o ten zestaw cały tak?

 

46 minut temu, Gloss Factory napisał:

Jeśli tak to temat jest do ogarnięcia bez większego problemu 😉 Cena detal 299 zł. 

Dokładnie - o ten zestaw chodzi. 

Z Britemax myślę, że byłby to dobry ruch 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myślę, że RRC szczególnie z nową serią CarWash powinny pojawić się niebawem. O Detailer's Magic też myśleliśmy. 

Wg. Ciebie @Swift powinniśmy wprowadzić całe oferty czy tylko wybrane, bardziej sprawdzone produkty? Masz może jakieś ulubione? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sklep na poziomie. Powoli mój nowy ulubieniec. Po przekroczeniu progów dodatkowe gratisy do wyboru. Przy dobrych zakupach można zgarnąć nawet fluffego, nawet gdy rabaty sięgają 20%

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ari z FLEXem musimy poczekać na postawienie sklepu stacjonarnego sby na dobre mógł u Nas zawitać ale jak powiesz czego potrzebujesz to zobaczymy czy coś da się zrobić 😉 polecam też ewentualnie zainteresować się sprzętem Milwaukee. 

 

@SylPio - 😍😍 

Jednym słowem musimy domówić krówki bo powoli zapasy się kończą 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gloss Factory napisał:

@Ari z FLEXem musimy poczekać na postawienie sklepu stacjonarnego sby na dobre mógł u Nas zawitać ale jak powiesz czego potrzebujesz to zobaczymy czy coś da się zrobić 😉 polecam też ewentualnie zainteresować się sprzętem Milwaukee.

XFE + talerz 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.