Skocz do zawartości

RedNOX - czyszczenie felg z efektem krwi, deironizer > pytania i odpowiedzi <


ProElite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Cześć 🙂 ! W tym wątku poruszymy temat jednego z naszych najchętniej wybieranych kosmetyków samochodowych. Preparat szeroko stosowany przez studia Auto Detailingowe. 

RedNOX750.png.db082a80efd4ba49df4bc382b4ed1e3b.png

 

RedNOX  - środek do czyszczenia felg z efektem "krwi"

 

Opis:

  • Płyn do czyszczenia różnego typu felg i innych metalowych powierzchni
  • Aktywny związki czyszczące usuwają wszelkie zabrudzenia i naloty mineralne, oleiste
  • Produkt zawdzięcza swoją skuteczność efektowi „krwawiącej felgi” 
  • W trakcie mycia aktywne związki zawarte w preparacie barwią felgę na czerwono czynnie usuwając wszelkie zabrudzenia metaliczne
  • Spłukana felga pozostaje dużo czystsza niż po standardowym myciu

Typ:
   Preparat gotowy do użycia

Dostępne opakowania i ceny:
   750ml - 22,90 zł pędzelek do aplikacji preparatu GRATIS !
   5L - 138,90 zł pędzelek do aplikacji preparatu oraz zapach Aruba (65ml) GRATIS !

pH preparatu:
    7,30 – 7,80

Dozowanie:
Spryskać mytą powierzchnię i poczekać do wystąpienia ww. reakcji chemicznej, a następnie spłukać strumieniem wody. Nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na mytej powierzchni.

 

Poniżej krótki filmik przedstawiający działanie preparatu RedNOX w praktyce:

 

 

Schemat działania preparatu RedNOX


Infografika_RedNOX-805x1024.jpg.81005dae6e21834ea8d70c30393238d3.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Witam. Dziękujemy za miłe słowo. Widzę, że zna Pan szerokie zastosowanie tego produktu 🙂 Tak jak Pan piszę, RedNOX świetnie sobie radzi z usuwaniem opiłków metalu z karoserii. Tak przygotowany lakier nadaje się do dalszej "obróbki" 🙂 Pozdrawiamy !

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Gardor @Domel RedNOX jest szeroko stosowany w wielu punktach auto detailingowych w całej Polsce 🙂 Polecamy ! 

 

Co do rabatów dla forumowiczów to oferujemy:

Rabat 10% czasowy - MT9PQP

Rabat 10% bezterminowy - dołącz do newslettera (rabat dostaniesz na emial)

Przy zakupie powyżej 150 zł wysyłka gratis

Rabaty nie dotyczą produktów z grupy akcesoria

Link do produktu: https://proelite.abstore.pl/mycie-felg-srodek-do-czyszczenia-felg-krwawa-felga-deironizer-rednox-750ml-,c34,p162,pl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, paperson napisał:

@Gardor czy zauważyłeś rdzawy nalot na śrubach, zaciskach, jarzmach hamulcowych po dłuższym stosowania Rednoxa? Mój ulubiony ADBL VL niestety fragmentarycznie wchodzi w reakcję z w/w elementami.  

U mnie wszystkie deironizery tak działają. Dlatego używam sporadycznie 1-2 na miesiąc. Za to regularnie używam "wheel cleanerów". Zamówiłem tego "CleaNOX" zobaczymy 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel chyba czas przeprosić butelkę Excede :-) Nie zwracałem na to uwagi do czasu doczyszczenia "na błysk" zacisków i jarzm hamulcowych przy wymianie klocków + tarcz. Teraz rdzawy nalot strasznie razi. Dodatkowo jest wgryziony na tyle, że szczotka druciana tego nie rusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@paperson @Domel @Gardor Deironizery mają taką specyfikę. Naturalny proces utleniania będzie powodować mniejsze lub większe naloty po jakimś czasie. Musielibyśmy po każdym czyszczeniu impregnować newralgiczne elementy środkiem antykorozyjnym. Ten ciekawy wątek zwrócił uwagę na powszechny problem 🙂 Kto wie może w odpowiedzi na potrzebę urodzi się z tego jakiś produkt 🙂

Poniżej wstawiam link gdzie możecie zobaczyć efekty testu RedNOX - a z pełną fotorelacją 🙂

http://motoryzacyjnyblog.pl/akcesoria/kosmetyki-samochodowe-proelite-test/

 

 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go wczoraj na felgę wrzuciłem. Na jedną bo miałem testerek w tej małej butelce. Niestety nie miałem w co przelać więc aplikacja mocno utrudniona. Ale działa jak należy. Obecnie z deironów mam jeszcze tylko Q11 więc RedNOX poleciał też na felgę opsikaną wcześniej Q11. Q11 wpadł też na felgę która była zapoznana w całości z RedNOXem. I oba preparaty w drugiej turze coś tam jeszcze po sobie zebrały. Aplikacja bezdotykowa.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@paperson Czekamy na Twoje spostrzeżenia 🙂 Też jesteśmy dobrej myśli 🙂Jako gratis wrzuciliśmy również próbkę preparatu do usuwania plam oleju z kostki brukowej Oil Spoter, który jest jednym z najlepiej sprzedających się produktów w ofercie. Również polecamy sprawdzić. @Gardor Cenna uwaga👍 Jest to żel i nie jest to przypadek  😉

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, ProElite napisał:

do usuwania plam oleju z kostki brukowej,

A z mocno wchłoniętym w kostkę, dressingiem do opon da sobie rade ?

Bo właśnie mam kostkę do wyczyszczenia i szukam sprawdzonego produktu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@vangsta Cena producenta to 19,90 zł  i taką mamy w swoim sklepie internetowym. Nie mamy wpływu na finalną cenę detaliczną, która ustalają sprzedawcy 😉

 

@Strus Dzięki za opinie ! Fajnie, że ci się sprawdziło 👍 Zachęcamy do nabycia pełnowymiarowej wersji z wygodnym aplikatorem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel Godny zestaw nabyłeś 🙂 W Twoim przypadku jako gratis wpadł wosk na morko Gloss Max. Szkoda, że nie Oil Spoter 🙂 mielibyśmy szybki test na niestandardowej plamie 😉

Twoje zapytanie trafiło do naszego laboratorium. Czekamy na odpowiedz. Oil Spoter nie został stworzony do tego rodzaju zabrudzeń, ale może nas zaskoczyć 🙂

Pamiętasz nazwę tego produktu, który ci nabrudził ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 godzin temu, ProElite napisał:

Oil Spoter

możecie założyć dedykowany temat o nim ? i pokazać jak tego używać. https://proelite.abstore.pl/usuwanie-plam-oleju-z-kostki,c72,pl.html

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wszystkich zainteresowanych preparatem do usuwania plam oleju z kostki brukowej OIL SPOTER zapraszamy do wątku poświęconemu temu preparatowi 🙂 👉 

Oil Spoter - preparat do usuwania plam oleju z kostki > pytania i odpowiedzi <

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.