Skocz do zawartości

Zadaj pytanie ProElite ! > pytania i odpowiedzi ogólne <


ProElite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Witam. Dokładnie taki jest Plan 🙂 Niebawem takie wątki zostaną założone. Co do próbek to ich nie rozdajemy klientom detalicznym, ale przewidujemy organizowanie konkursów i testów produktów dla użytkowników forum 🙂

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.07.2018 o 12:00, ProElite napisał:

Nie ma dla nas trudnych pytań

W takim razie zapytam... Nie byłoby prościej wysłać kilka testerków do użytkowników aby sami przetestowali produkty i wyrazili swoje opinie zamiast zatrudniać kogoś lub samemu wypisywać tak nachalne reklamy?

https://kosmetykaaut.pl/profile/23458-mario88/

2h na forum, 2 posty i wszędzie ta sama gadka. Już był jeden taki użytkownik chyba co w każdym poście polecał wasze produkty. Sam zgłaszałem posty do usunięcia. Działa to na mnie jak płachta na byka bo nie lubię jak coś jest udawane. Chcecie oceny produktów to dajcie użykownikom możliwość przetestowania a nie stosujcie takiej tandetnej reklamy. 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Fredi88 Dziękujemy ci za czujność. Jak najbardziej zgłaszaj takie wpisy 👍 Aktualnie mimo, krótkiego stażu naszego firmowego profilu na forum nasze wątki wygenerowały ok. 3500 tyś wyświetleń, udzieliliśmy już kilkadziesiąt odpowiedzi na różne pytania dotyczące naszych produktów. Wpisy o których piszesz to z naszego punktu widzenia czarny PR, którego nie potrzebujemy. Albo ktoś nas bardzo lubi albo ktoś nam bardzo źle życzy czego nie możemy wykluczyć 🙂 Swoją drogą profil mario88 wygląda jak bardzo słabo przygotowana prowokacja 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Strus Wszystkie zapachy / perfumy do samochodu lub do stosowania indywidualnego mają w swoim składzie tłuszcze, które odpowiadają za intensywność i trwałość zapachu. W naszym produkcie jest ich dużo dlatego nasze zapachy są bardzo skondensowane i trwałe co wypływa na zadowolenia klienta w Tym Twoje 🙂

Cytat

@Strus Dzięki. Zapachy chyba na stałe wpadną  naprawdę mi podeszły 

Faktycznie aplikacja zapachu z bardzo bliskiej odległości na elementy tapicerskie może powodować niewielkie ślady czemu winne są wyżej wymienione tłuszcze. Dlatego zwykle wszelkie zapachy / perfumy samochodowe najlepiej rozpylać w mniej widocznych miejscach jak chodniczki lub bezpośrednio pod siedzenia albo na dużej przestrzeni wewnątrz kabiny 🙂

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Strus jeżeli chodzi o aplikacje z bliskiej odległości to tak. Pod dywaniki, siedzenia. Tak  będzie bezpieczniej 🙂 To się tyczy wszystkich perfum / zapachów dostępnych na rynku, które mają skondensowaną formułę zapachową 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

@Domel Witaj 🙂 NoverGlass jest dedykowany do mycia szyb samochodowy. W stosunku do Glass Cleaner GT ma ulepszoną formułę. Dodatkowo Glass Cleaner GT jest częścią naszej oferty "Chemia Obiektowa" jako środek utrzymania czystości. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Dla potomnych - nie jest to płatna reklama, kilka opinii o produktach ProElite które już przemaglowałem albo magluję. W zasadzie to nie ten dział, ale nie macie tematu "opinie o firmie ProElite", więc wrzucam tutaj:

 

- NoverGlass - działa, czyści, daje radę w domu i aucie. Ale mam wrażenie, że jak myję szybę, patrzę na wprost i jest ok, robię krok w tył, patrzę z boku i jakiś maz, ślad zostaje. Moje subiektywne wrażenie zostawia jakiś taki niedosyt, brakuje mi tutaj kropeczki nad "i". Zapach ok - nie drażni, nie zachwyca. Taka średnia półka detailerska 😉

- Glass Cleaner GT - to jest fenomenalny produkt. Urwał mi 4 litery od pierwszego użycia. Zużyłem go już pół litra. Zabijcie mnie ale zrobiłem nawet testy na masce przy korekcie. Chyba ma dużo "IPY" - bo wymywa pasty polerskie i odtłuszcza powierzchnie. Mój numero uno do mycia szyb jak na razie. Stety/niestety bije NoverGlass o głowę i wiele innych produktów na rynku - przynajmniej takie mam subiektywne wrażenie. Używam go w domu i aucie od miesiąca. Ma ekstra szybkie odparowanie, wystarczy jeden wafel, kilka ruchów i szyba jest ekstra czysta. Żadne docieranie czy zabawy z kilkoma MF czy kabinami lakierniczymi, co na niektóych forach starano się nam wmówić 😉 Jednego i tego samego wafla używałem 7 dni w tygodniu, myjąc skurzone szyby każdego dnia po trasie powrotnej z pracy. Zero problemów z docieraniem, mazami. Nie wiem o co chodzi ale pod nim wafle albo mikrofibry jakby nie sieją takimi mikro włoskami po szybie, które potem się ciężko dociera. Postaram się sklecić jakąś relację. Chciałbym, żeby inni go wzięli w obroty i potwierdzili lub zaprzeczyli moje spostrzeżenia. Generalnie "szok i niedowierzanie" 9.9/10 <wow>

- Oil Spoter - test zrobiłem. Bardzo dobry produkt do czyszczenia kostki (link).

- Black Gum - dopiero zaczynam testy (link). Kolor po aplikacji bardzo ładny - taki jak lubię. Opakowanie do wymiany - nie praktyczne, lepszy atomizer. Mocny jakby ziołowy zapach.

- CleaNOX - ciągle testuję, ale przypomina mi mocno Excede Wheel Cleaner (bo za "lekki" - w Excede muszę powalczyć ze stężeniami). Na pewno dobry do mycia regularnego ale na szczury za słaby.

- Tar Remover - do regularnego używania ok, przypomina mi mocno ADBL Tar and Glue - trochę trwa zanim rozpuści tar spoty. Muszę go sprawdzić na jakiś szczurze. Testy w trakcie.

- Gloss Max - bardzo lekki QD coś ala Botox. Daje lekkie szkiełko, nie robi mazów przy aplikacji, bardzo szybko się go dociera. Testy w trakcie. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne bo miałem go dziś ze sobą na szybką akcję i w temperturze 20st - aplikacja i docieranie to pikuś - lubię takie QD.

- Hydrowosk - gdybym nie wiedział to bym pomyślał że to przelana Iris? Tak to się nazywało ? z nieistniejącej już chyba firmy Uniqua 🙂 Ten sam zapach i działanie 🙂 Generalnie ok.

Podsumowując, nie wiem jakich komponentów używacie do produkcji chemii, czy robicie to sami czy ktoś wam to tworzy, ale idziecie w dobrą stronę i nie które wasze produkty mogą silnie zaistnieć na rynku. Życzę powodzenia w dalszym rozwoju, będę "was monitorował" 😉🙂🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 L glass cleaner GT ląduje na mojej liście życzeń 😉 jako że mam czas między zamówieniem a realnym użyciem czekam na dobrą promocje 😉 (chociaż cena i tak aktrakcyjna 50zl za 5 L ale nadmiar czasu to można czekać ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, Tomas22 napisał:

5 L glass cleaner GT ląduje na mojej liście życzeń 😉 jako że mam czas między zamówieniem a realnym użyciem czekam na dobrą promocje 😉 (chociaż cena i tak aktrakcyjna 50zl za 5 L ale nadmiar czasu to można czekać ) 

Akurat w ten weekend jest promocja na linię chemii sprzątającej w postaci rabatu 20%. Po wpisaniu kodu QEOZB9 w koszyku rabat naliczy się automatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomas22 - ja na razie podziękuję. Mam (licząc koncentraty) ok. 8-10 litrów płynów do szyb. Z koncentratu Meg'sa, po rozcieńczeniu go z demineralką i dodaniu IPA i octu mam płyn, który spełnia wszystkie moje potrzeby dobrego płynu do szyb. Poza tym w tym miesiącu wydałem ponad 700 pln na kosmetyki i obiecałem sobie, że to koniec na ten rok... Tzn. mam taką nadzieję 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel Bardzo dziękujemy za opinie i dobre słowo. 🙂 Cenimy sobie każde opinie i te pozytywne, które dają nam jeszcze więcej motywacji do działania jak i te negatywne - z których możemy wyciągać wnioski i stawać się jeszcze silniejsi. 🙂 Jesteśmy producentem, wszystkie produkty powstają dzięki pracy naszego laboratorium oraz działu produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.