Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

To forum nie przestaje mnie zaskakiwać. I tak źle i tak nie dobrze. Najpierw duża część osób jedzie po ADBL że nie potrafią przez bardzo długi czas zmienić kiepskich butelek że atomizery w wersji którejś już z kolei nadal są kiepskie i takie gadanie.
Teraz wszyscy są wielkimi przeciwnikami RRC że non stop kombinują i że 100 wersji tego samego produktu w krótkim czasie. Bardzo słabe podejście z waszej strony. Produkty RRC po prostu działają i nie można im zarzucić że nie. Czasami lepiej czasami gorzej ale po prostu działają. Nie miała być to w żaden sposób marka premium ani nic podobnego. Bardzo dobrze że coś kombinują żeby było lepiej. Działają w bardzo szybkim czasie i zmiany idą tylko na plus. Dodatkowo robią wszystko swoim kosztem. Taki produkt jak deiron schodzi w moment więc wykorzysta się starą wersję która też działa i można po jakimś czasie brać kolejna. Zaraz ktoś zarzuci że fanboy RRC - wcale nie. Niektóre produkty są lepsze innych firm. Ich produkty po prostu są czasami ciekawa alternatywą. Chociażby taki PC - bardzo ciężko o podobny produkt w PODOBNEJ CENIE na rynku. Działa super, jest mega trwaly i jak za taką robotę to jest za pół darmo.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ale ja na prawdę chcę coś kupić z RRC i zacząć testy. Każda firma ma na rynku swoje miejsce i ja jako zapalony tester wszystko chce testować. Ale tak jak napisałem w poście #136 - ja już nie ogarniam tych zmian. Uwielbiam niemiecki ordung i wreszcie chciałbym dostać finalny produkt który nie zmieni się przez następne 2 lata. A tu co 2 tygodnie nowa butelka z nową naklejką i nowym atomizerem a skąd mam wiedzieć co pływa w środku. Zmiany są ważne - trzeba poprawiać i dążyć do doskonałości ale tutaj chyba wszystko jest puszczane w rynek bez ladu i składu.

Jak sie ustabilizuje - czego im życzę - zakupię.

4 minuty temu, Patryk14 napisał:

Najpierw duża część osób jedzie po ADBL że nie potrafią przez bardzo długi czas zmienić kiepskich butelek że atomizery w wersji którejś już z kolei nadal są kiepskie i takie gadanie.

Butelki były kiepskie - ale na chemie nikt nie narzekał bo jest dopracowana i wypuszczona raz a dobrze.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patryk14 napisał:

Produkty RRC po prostu działają i nie można im zarzucić że nie. Czasami lepiej czasami gorzej ale po prostu działa

Znasz jakieś produkty które nie działają? :-D Tak o wszystkim można napisać. Działa lepiej lub gorzej ale działa... dawno większej bzdury nie czytałem 😉

Tak jak pisałem nie dla każdego CCC (Cena Czyni Cuda). Odmrażacz też ma działać a jednak kupuję ten z DM bo pachnie obłędnie. To samo z innymi produktami. Mają swoją grupę odbiorców. Ja jednak szukam w detailingu czegoś więcej niż Tańszej Alternatywy. 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja na prawdę chcę coś kupić z RRC i zacząć testy. Każda firma ma na rynku swoje miejsce i ja jako zapalony tester wszystko chce testować. Ale tak jak napisałem w poście #136 - ja już nie ogarniam tych zmian. Uwielbiam niemiecki ordung i wreszcie chciałbym dostać finalny produkt który nie zmieni się przez następne 2 lata. A tu co 2 tygodnie nowa butelka z nową naklejką i nowym atomizerem a skąd mam wiedzieć co pływa w środku. Zmiany są ważne - trzeba poprawiać i dążyć do doskonałości ale tutaj chyba wszystko jest puszczane w rynek bez ladu i składu.
Jak sie ustabilizuje - czego im życzę - zakupię.
Butelki były kiepskie - ale na chemie nikt nie narzekał bo jest dopracowana i wypuszczona raz a dobrze.
Chemia tez taka sobie. ADBL zamiast poprawiać wypuszcza ten sam produkt pod inną nazwą i ze zmienionym składem. Mają 3 deirony z których jeden na początku z tego co pamiętam też miał delikatnie zmieniany skład. RRC zamiast wypuszczać to samo w innej formule robi jeden produkt i po prostu dostosowuje go pod to czego chcą ludzie.
Znasz jakieś produkty które nie działają? :-D Tak o wszystkim można napisać. Działa lepiej lub gorzej ale działa... dawno większej bzdury nie czytałem
Tak jak pisałem nie dla każdego CCC (Cena Czyni Cuda). Odmrażacz też ma działać a jednak kupuję ten z DM bo pachnie obłędnie. To samo z innymi produktami. Mają swoją grupę odbiorców. Ja jednak szukam w detailingu czegoś więcej niż Tańszej Alternatywy.
Ich odmrażacz działa? Działa. To że są lepsze to prawda. Sam używam np. DM bądź tenzi bo po prostu są lepsze. Tylko tutaj jest jeden problem bo wypowiada się wiele osób które coś tam słyszało, coś tam zobaczyło ale w rękach nie mialo. Twierdzą że beee bo cena niska i że RRC ma swoich zwolenników tylko ze względu na cenę. Trochę chore podejście jak na takie forum. Ja nie wchodzę np. w temat o produktach których nie miałem w ręku i nie pisze że inny produkt jest lepszy bo coś. Po prostu czytam i stwierdzam czy warto kupić czy nie. Tak jak pisałem wcześniej jeżeli chodzi o cenę/jakość to ich produkty są po prostu dobre. Nie oznacza to że trzeba z nich korzystać. Czasami warto dopłacić do droższych produktów, a czasami po prostu nie warto przepłacać tylko po to żeby mieć.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do RRC zakupiłem wczoraj ich Wipeouta, po krótkim teście stwierdzam że działa on dobrze, i ładnie pachnie cena 25zl, Niebawem będę robił pełną korektę wtedy dam miarodajną opinie na temat produktu:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, co Panowie z RRC chcą osiągnąć poprzez  obecną taktykę? Na rynku są na dobrą sprawę od +/- roku. Ostatnio przypuścili ofensywę produktową na miarę Lidla - "co tydzień coś nowego". Do mnie to nie przemawia. Rozumiem, że mają swojego chemika na zapleczu i są w stanie na bieżąco zmieniać formuły, rozlać do butelek i puścić w świat. Ale czy to jest dobry sposób budowania marki detailingowej i świadomości klienta?

 

Kolega ma studio i sam otwarcie mówi, że jak przyjeżdża taki ot klienta na czyszczenie skór w 15 letnim gruzie, to używa RRC. A jak lepsze auto, to Colourlock. Takie opinie mówią same za siebie.

 

Żeby nie było, sam kupiłem litra QDka, żeby nie wydawać opinii na temat, na który nie ma się bladego pojęcia. No i używam go, tyle że do szyby prysznicowej. Jakoś nie mogę się przekonać by pomiziać nim auto, właśnie przez podejście właścicieli do prezentacji swojego produktu. Ja jestem detalistą, nie czerpię korzyści z robienia aut, robię to dla frajdy i z pasji. A Jeśli RRC chce walczyć przede wszystkim ceną, to musi dużo sprzedać, bo pracuje na niskich marżach. A wygląda to tak, że grupę odbiorców na chwilę obecną tworzą głównie osoby, które zachłysnęły się dwukrotnie niższą ceną. Jak koszty pójdą w górę niespodziewanie, to są ugotowani.

 

To nie tak, że hejtuję RRC. Kibicuję polskim firmom, trzymam kciuki czy to za SG czy RRC czy Funky Witch, Kecav itd itp. Zawsze staram się wrzucić do koszyka interesujący mnie produkt, by ich wesprzeć. Ale moim zdaniem RRC idzie złą drogą, natomiast na tym etapie chyba nie ma już odwrotu, bo sami z siebie zrobili dyskont. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
57 minut temu, Mumins napisał:

Kolega ma studio i sam otwarcie mówi, że jak przyjeżdża taki ot klienta na czyszczenie skór w 15 letnim gruzie, to używa RRC. A jak lepsze auto, to Colourlock.

To akurat swiadczy zle o koledze i jego studiu a nie o firmie RRC. Bo do mnie czy przyjedzie 2 letnie auto czy 15 letnie to zawsze uzywal Colorlock. Czy 15 letnie auto jeat gorsze ?? Moze wlasciciel wiecej serca wklada w nie niz ten z nowa fura. 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Tomas22 napisał:

Wojtek, i told ya 😁

No ale co podyskutować nie mozna ? Inne marki można hejtowac na forum a tutaj tajemnica poliszynela ? Ostatnio byl post "shakery adbl nie stoją równo" . RRC ma cale butle wampirów wciagniete, wsysnięte (nie wiem czy jest takie słowo) a RRC na FB napisało ze ma to "w dup..."

Jak juz czepiamy sie wszytskiego to wszystkim po równo - żeby nie bylo świętych krów.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel rozumiem tylko zaczyna się wyciąganie brodów jak:

A ADBL to co ? 

A SG to co ?

Dyskusja zawsze zejdzie na inne tory, zwłaszcza gdy dyskutuje się o popularnej marce (popularna ze względu na cenę ) i mająca również swoich wyznawców 😁

Ja już kiedyś mówiłem jak w mojej opinii wygląda produkowanie kosmetyków marki rrc. Dzisiaj wpadli na pomysł QD a jutro premierę ma QD, QW, jakiś wet cot itp 😁 a dopiero potem myślą jak mogą ten produkt zrobić lepiej. W ogóle tego nie kupuje. Wiem jak Mateusz FW pracuje nad tym by jakiś produkt znalazł się w ofercie. I taka droga mi się podoba 😈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem, że nic od nich nie kupie jak zrobili filmik odnośnie swoich padów, że po co kupować Lake Country skoro można mieć mega zajebi*tą gąbkę (tak wygląda ich reklama) za 15 zł. Potem się okazuje, że wypuścili sort gąbek do sprzedaży, które nie tną, bo ktoś dał za dużo kleju do pianek i nie działają jak powinny... Po to "przepłacam" żeby to funkcjonowało należycie, ale osobiście kieruje się powiedzeniem "kto kupuje tanio ten kupuje dwa razy". Rozgłos te produkty mają wyłącznie ze względu na cenę. Kilka fuck upów już widziałem na fb jak ich produkt do skór zdjął top coat czy ich conditioner do plastików został położony ciut za grubo i druga warstwa to pogorszyła, a zmyć można tylko acetonem przy okazji z plastikiem 😄 No i biorąc pod uwagę ostatnio poruszane tematy związane z naszym bezpieczeństwem to raczej do przyjaznych dla nas jak i środowiska te produkty zdecydowanie nie należą, patrząc na etykietę mam wrażenie przy niektórych, że trzymam broń jądrową ;-)

  • Lubię to 3
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast stanowczo odradzam tar and glue remover od RRC. Produkt jest niebezpieczny dla zdrowia.
Ostatnio w średniej wielkości hali (na jakieś 6 aut) zmywałem kilka niewielkich śladów po taśmie. Praca trwała max 5 minut. U mnie od razu zawroty i ból głowy. Kolegę, który pracował dwa stanowiska dalej i raz przeszedł koło mnie tak rozbolała głowa, że nie był już w stanie pracować.
Jak pierwszy raz używałem tego produktu również miałem podobne objawy, ale nie skojarzyłem, że to od tego produktu. Drugie użycie nie pozostawiło wątpliwości.
Co prawda na butelce są informacje o zalecanym stosowaniu maseczek, rękawiczek etc., jednak mimo to sądzę, że jest to niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Patryk14 napisał:

ADBL zamiast poprawiać wypuszcza ten sam produkt pod inną nazwą i ze zmienionym składem. Mają 3 deirony z których jeden na początku z tego co pamiętam też miał delikatnie zmieniany skład. RRC zamiast wypuszczać to samo w innej formule robi jeden produkt i po prostu dostosowuje go pod to czego chcą ludzie.

Znów bzdury wypisujesz... przecież zwykły vampire i liquid to 2 zupełnie inne produkty i u mnie mają różne zastosowanie. Ja nie wyobrażam sobie psikania całego auta takim żelowym glutem bo po 1 ciężko o atomizer który to należycie rozłoży a po 2 szkoda produktu. Tutaj lepiej sprawdzi się liquid. Jeśli chodzi o felgi to tutaj żelowe mają pole do popisu. Lighta nie testowałem więc nie wypowiadam się.

 

9 godzin temu, Patryk14 napisał:

Ich odmrażacz działa? Działa. To że są lepsze to prawda. Sam używam np. DM bądź tenzi bo po prostu są lepsze. Tylko tutaj jest jeden problem bo wypowiada się wiele osób które coś tam słyszało, coś tam zobaczyło ale w rękach nie mialo. Twierdzą że beee bo cena niska i że RRC ma swoich zwolenników tylko ze względu na cenę. Trochę chore podejście jak na takie forum. Ja nie wchodzę np. w temat o produktach których nie miałem w ręku i nie pisze że inny produkt jest lepszy bo coś.

Ciężko powiedzieć że coś jest lepsze w detailingu. Każdy ma inne preferencje. Czy zymol titanium jest lepszy od fusso? Tak jeśli chodzi o look, nie jeśli chodzi o trwałość i dla kogo ten produkt jest lepszy dla Ciebie czy dla mnie?

Tak jak pisali koledzy wyżej. Choćby taki FW wysyła próbki produktów do testerów i wybierają najlepszą która wprowadzana jest do sprzedaży. Rrc robi to samo tylko te próbki wy kupujecie :-D a jak komuś qdek ściągnie lakier to zmieniają skład bo klienci tego oczekują. Przypomina mi to trochę Rydzyka i radio MaRyja gdzie też wszystko dookoła jest złe a pieniądze najlepiej zostawić u mnie. A najlepiej całą emeryturę. Nie trafia do mnie reklama gdzie jedyną zaletą jest to, że neguje się konkurencję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego - negacji produktu przez osoby które tego w rękach nie miały.

I żeby jasne było - ja nie bronię RRC. Tylko mówię że produkty są OK. Nie wszystkie. Mogę mówić o tych które miałem lub mam (Wheel Gel, Wipe Out, szampon zwykły, tire cleaner - ten ostatni akurat nie przypadł mi do gustu).

Nie rozumiem też tego, że wszystko wiążecie z ceną. Jeśli się sprawdza i kosztuje 15zł to co w tym złego ? Tenzi też jest tanie a jednak z niego nie korzystam bo mnie nie przekonało na tyle żeby mieć pod ręką.

Poza tym ile niby w/g Was RRC zmieniło/poprawiło produktów ? Bo z tego co piszecie to brzmi to jakby wszystko raz w tygodniu poprawiali co raczej nie ma miejsca. Nie dam sobie nic uciąć ale chyba tylko raz szampon i 2 razy wheel gel. Ale niech mnie ktoś oświeci jeśli się mylę.

 

A butelki mają lipne. Żadna tajemnica. Dlatego w tym aspekcie też będzie zmiana.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkeolowy napisał:

Stwierdziłem, że nic od nich nie kupie jak zrobili filmik odnośnie swoich padów, że po co kupować Lake Country skoro można mieć mega zajebi*tą gąbkę (tak wygląda ich reklama) za 15 zł. Potem się okazuje, że wypuścili sort gąbek do sprzedaży, które nie tną, bo ktoś dał za dużo kleju do pianek i nie działają jak powinny... 

Kurde, faktycznie swego czasu wziąłem na próbę chyba z 5 gąbek i nawet ta najtwardsza biała cięła słabiutko. Teraz sobie przypomniałem, że aż sprawdzałem czy na pewno kupiłem najtwardsze gąbki z ich oferty. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi testami trzeba jeszcze będzie poczekać bo znalazłem ich taka wypowiedz " Przed sezonem wszystkie produkty będą poprawiania, tak aby sezon należał do nas " 
fajnie ze odpowiadają ja oczekiwania klientów tylko czemu poprawki są po zażaleniach ze jednak produkt nie działa jak powinien . 

oglądaliście test o APC

trochę za bardzo jednak podbijają własnie do krajowej konkurencji z cena ... w sensie ze po co przepłacać " my się nie czepiamy ale u nas jest polowe taniej " " nie żeby ktoś komuś coś wytykał " . 

Proponuje podejść do nich na chłodno ... 🙂 niech się ustabilizuje sytuacja i tu muszę się zgodzić z @Domel
 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Strus napisał:

Poza tym ile niby w/g Was RRC zmieniło/poprawiło produktów ? Bo z tego co piszecie to brzmi to jakby wszystko raz w tygodniu poprawiali co raczej nie ma miejsca. Nie dam sobie nic uciąć ale chyba tylko raz szampon i 2 razy wheel gel. Ale niech mnie ktoś oświeci jeśli się mylę.

No to masz odpowiedź...

15 minut temu, lodowa napisał:

" Przed sezonem wszystkie produkty będą poprawiania, tak aby sezon należał do nas " 

Bez komentarza... tak jak pisałem. Nie jestem zainteresowany kompletnie żadnym ich produktem przejściowym. Pytanie tylko czy kiedykolwiek pojawi się wersja ostateczna :roll:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Taka dygresja. Na koniec dodam tylko taki przykład, "nowa" firma która istnieje JUŻ 1.5 roku !!!. Ma tylko 68 lajków 😉 Od ponad roku intensywne testy. Firma która będzie mieć prawdopodobnie oficjalną premierę w tym roku. Ktoś słyszał ? Wątpię.

Bo najpierw testy, przemyślany marketing a dopiero potem "go life". A do tego potrzeba czasu no i niestety dużo $$$.

Będą dopracowane, przemyślane, przetestowane produkty. Zapowiada się "hot seazon 2019" 🙂 Zobaczymy.

Da się ? Da. Nie wiem jeszcze w jakie widełki finansowe wpadną, ale w tym roku będzie "zamieszanie" na rynku 😉 takie pozytywne 😉

 

Poczekam na stabilizację RRC a potem zabiorę na testy.

  • Lubię to 3
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tera ja 😄 tak sobie wrzucę 2 grosze... 

@Patryk14 wybacz stary, ale Twoja postawa wygląda conajmniej na taką, jakbys został wytypowqny do darmowej paczki chemii o wartości 150zl i bronił RRC z całych sił, bo może ktoś to zauważy i da Ci drugą... 

@Mumins weź to zmyj z tej kabiny, zastanów się dwa razy dlaczego chemia do auta jest do auta. Poczytaj uwagi, poczytaj skład. Przepros użytkowników prysznica za maniane i następnym razem zastanów się czy rozpuszczalnikiem desek klozetowych nie wysmarowac xddd Stary serio przeleciałes qd kabinę od prysznica?! Przecież to wszystko z parą wodna się unosi i takie ciepłe trafia do twojego nosa xD nie mówiąc o dzieciach, chyba że nie masz. 

@wojtek1788 załóż maskę jakąś z 3m, czytałem gdzie ludzie po ich wipe out jak i po 80% kosmetyków czuli ucisk w klatce i bóle głowy. Szanuj się i swoje zdrowie 🙂 kolego @Pit_Krk Ciebie proszę o to Samo. 

Zachęcam Was wszystkich do przeanalizowania działań firmy RRC. Nie zamierzam puszczać na nią ani jednego słowa. Ale zobaczcie.... Skoro sam właściciel nie ukrywa, że jego produkty za wszelką cenę muszą działać i mają być tanie.... XDDDD 

JAKA JEST TA WSZELKA CENA CO? 

Już nie będę komentować studia kolegi muminsa który zamiast stare skóry pieścić aby utrzymały się jak najdłużej to uważa że to SZTRUCLE i daje RRC... Boże oby Arek tego nie zobaczyl bo się herbata zakrztusi 😕

I właśnie jak bardzo kocham detaling, tak bardzo go nienawidzę... Bo zawsze gdzieś tam daleko znajdzie się ktoś kto zwyczajnie niewiedza klienta będzie chciał zarobić, a to raz kosztem samochodu a raz kosztem zdrowia... 

Detailerem dziś może zostać każdy, producentem chemii też... Ja już dziś miałem plan na to i powiem Wam wyszło zajebiscie!!! Mam już filmik. Tajna receptura, zapach lekko cytrynowy, ale jak działa!! Myje lakier nawet pod lakierem!!! Prosty skład... Oparty o frakcje domestosa i fairy.... 5 próbek po 1 l oddam za darmo, ale pamiętajcie zróbcie mi dobre foty 😄😄😄 ZA DARMO!!!! AHA BĘDZIE TANIO, BUTELKI WYMIENIAMY CO MIESIĄC, ALE WY W TYM CZASIE JUŻ GO ZUZYJECIE BO JEST ZAJEBISTY! *POZDRO SWIRY*

Eh, miłego dnia Pany 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A używał ktoś z Was ich Tire & Rubber cleaner? Czy nie jest to za mocny preparat, bo na ich filmie brud ścieka jak dziki. Trochę też wystraszyłem się tych niebezpieczeństw opisanych na ich stronie jak np. poważne oparzenia skóry itp.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.