Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również miałem okazję widzieć wszystko "od kuchni" i widać, że chłopaki naprawdę przykładają się do tego co robią i co najważniejsze słuchają naszych opinii/rad. Atomizery były tragiczne/nie pasowały do butelek - bardzo szybka zmiana, wciągające butle - zmiana na nowe z dodatkową ankietą który wzór jest wygodniejszy. Jeśli chodzi o cenę to może faktycznie stosują troche gorszej jakości półprodukty? A może jednak chodzi o marżę  innych producentów? Rozmawiałem z Rafałem i on wprost mówi, że woli sprzedać całą paletę chemii z mniejszym zarobkiem w przeliczeniu na sztukę niż sprzedać mniej za więcej.  Ja w swoim arsenale mam trochę ich produktów - robią to co mają robić, a ceną zabijają. 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem okazję przetestować szampon od RRC. Auto mega zasyfione, było to drugie mycie ręczne po zabezpieczeniu lakieru colli 476s. (4,5 tygodnia, 1200km) Po pierwszym myciu ręcznym szamponem Tenzi szampon wax, efekt po myciu był słaby jeśli chodzi o oczyszczenie wosku. Woda taflowała prawie tak samo jak przed myciem, już miałem wątpliwości, że z wosku nie wiele zostało. Dziś po myciu szamponem od RRC wosk odzyskał swoje właściwości, auto pozostało niemalże całe suche po kilku sekundach od zakończenia płukania. Przed myciem ręcznym doły drzwi tafle wody, które nawet nie spływały, po myciu ręcznym woda spływała mega szybko. Domywanie na bardzo dobrym poziomie, dobry poślizg dla rękawicy. Z czystym sumieniem polecam ten szampon, bo stosunek ceny do jakości jest naprawdę bardzo dobry. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stoperem w ręku nie mierzyłem, ale ok tyle zajęło zrzucenie wody i pozostawienie pojedynczych kropel, a czy w to wierzysz czy nie to już Twoja wyłącznie sprawa, ja mówię jak jest, bo zadnej marki nie faworyzuje i korzystam z wielu 😉 

Uwaga! 

Wlasnie pojawił się post na RRC odnośnie kwaśnego szamponu, który odtyka powłoki w około 30 zł za litr. Zobaczymy jak będzie sobie radził i kiedy premiera 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudi0018,  trochę dystansu, wiem o co kaman, też będę się przymierzał do tego szamponu i innych produktów RRC... tylko czekam, aż ten szał pyty usiądzie i na spokojnie też dodam swoje 3gr.

Zdaję sobie sprawę, że ich produkty jakość/cena mogą nie mieć konkurencji, ale jeszcze się nie spotkałem z firmą, która miałyby wszystko na wypasie. Sam ostatnio testowałem budżetowe produkty i na 5 testerków -2 wypas , 2 niepewne, a 1 totalna tragedia. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie z tym dystansem 😉 oczywiście masz racje, nie ma chyba firmy, która robi w każdej kategorii idealne produkty. A druga kwestia jest taka, że na jednym aucie dany produkt siądzie idealnie a na drugim ten sam produkt może nie będzie totalna klapą, ale efekt będzie gorszy. Tak samo z użytkownikami jednej osobie przypasuje efekt taki a drugiej inny. Niestety zauważyłem, że w tej branży trzeba większość produktów samemu przetestować, a opinie innych ludzi mogą być tylko dla nas zarysem od których produktów zacząć lub czego po nich się spodziewać, a tylko sami możemy znaleźć złoty środek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miał ktoś ten ich płyn do szyb ? Cena za litr korzystna.

Płyn dostałem dziś.

Na szybko w pracy obleciałem lustro w kibelku i 2 szyby - szefowa zaskoczona zaangażowaniem pracownika w  świąteczne  porządki. Miałem do dyspozycji tylko ręcznik papierowy.

Płyn zrobił robotę. Zero smug domyte na kryształ. Dotychczas korzystam z Detailer's Magic Glass - no i chyba pójdzie w odstawkę.

Zapach nie drażniący ale jak na płyn do szyb nie zbyt przyjemny - coś mi jedzie zgnilizną jak d-tox.

W domu machnę moją szklarnię od środka - Berlingo i zobaczymy.

Testy w pracy zakończone bo podejrzenie wzbudziła moja osoba świecąca latarką po szybach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na YouTube jest filmik z info że ich hardcore do silników jeśli stoi w chłodnym miejscu to wydziela się jakiś osad. Kupiłem osad jest ale stoi już w cieple od parenastu godzin, mieszany kilka razy i osad dalej osiada na dnie, tak jakby się nie rozpuszcza a nawet zauważyłem że stworzyła się twarda gruda. Też tak macie? 

IMG_20181229_120050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak z Leather Cleanerem Strong, zrobił się z niego glut. Napisałem do nich, rada to postawić na grzejniku, po tym było jeszcze gorzej. Dla 20zł nie chciało mi się tego odsyłać i poleciał do śmieci. Jedna wpadka i już wiem, że raczej nic więcej nie kupię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zdanek napisał:

Jedna wpadka i już wiem, że raczej nic więcej nie kupię

dlatego czekam, aż się uspokoi z RRC i wtedy coś kupię, albo nie... na chwilę obecną pełno ich wszędzie i trochę mnie to drażni jak ludzie piszą, że nie ma konkurencji dla ich produktów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, rygryss napisał:

dlatego czekam, aż się uspokoi z RRC i wtedy coś kupię, albo nie... na chwilę obecną pełno ich wszędzie i trochę mnie to drażni jak ludzie piszą, że nie ma konkurencji dla ich produktów.

+1

Za dużo jak na jeden raz się pojawia 😉

Mam takie odczucie że dzisiaj wpadają na pomysł QD a jutro już w sprzedaży QD i QW 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, rygryss napisał:

dlatego czekam, aż się uspokoi z RRC i wtedy coś kupię, albo nie... na chwilę obecną pełno ich wszędzie i trochę mnie to drażni jak ludzie piszą, że nie ma konkurencji dla ich produktów.

mam wrażenie to samo było kiedyś z SHINY GARAGE. Na tej fali zachwytu kupiłem deironiezer do felg, z którego po zimie zrobił się glut i aktywną pianę, która mi nie podeszła. Dlatego też czekam, aż ten zachwyt opadnie i faktycznie będzie wiadomo co warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, i raz ktoś czegoś użyje i już mówi że super najlepsze. A może szampon zmywa woski szybciej niż inne, może cleanery do skóry wysuszają ją bardziej niż inne. @zdaneku mnie stoi to w pobliżu grzejnika z nadzieją właśnie ze się rozpuści ale nic z tych rzeczy się nie dzieje. W sumie to jeszcze gorzej bo już twarda gruda się z tego proszku zrobiła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.