Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Szukałem szukajką opinii o tych produktach ale nie znalazłem nic ciekawego. Czy ktoś używał szamponu tej firmy? Co sądzicie na temat linii Bad Boys i RR Customs??
Co z innymi kosmetykami od nich? Warto? Mam blisko a w Kielcach o inne firmy trudno....

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@majster-b szampon mają bardzo dobry, ale ten z linii Bad Boys, tamtego taniego nie testowałem. Polecam jeszcze pianę aktywną i dressing ten o satynowym wykończeniu choć ja używam go jako qd do wnętrza fajnie pachnie i nie zostawia mazów. Zakup sobie próbki bo mają po 100ml i potestuj.

@lol19pl czeka na półce to testów. Jak będę miał czas to coś wrzucę.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampon ładnie pachnie, gęsty, robi to co ma robić ale wydaje mi się że do końca się nie domywa. Nie chodzi mi że zostają smugi czy zacieki ale hydrofobowość LSP spada. Takie mam odczucie.

Dressing do plastików mega jak dla mnie.

Fajny mają qd. Bardzo mi pasuje.

Deironizera używałem ale zostałem przy adbl'a vampirze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że są z mojego miasta miałem okazję przetestować pare ich kosmetyków i tak:

Szampon RRC Car Wash Shampoo:

- Bardzo dobra gęsta piana super poślizg i jeszcze lepszy zapach (brzoskwinia), wlałem 40ml na 10l wody i taka piana że umyłem dwa auta 🙂  ogólnie jak za cenę 15zł /1l to chyba nic lepszego się nie znajdzie. Polecam🙂
20180720_125355.jpg
20180720_125441.jpg
20180720_125849.jpg

Aktywna piana RRC Car Wash:
- Szału na mnie nie zrobiła. Nanosiłem w ilości 100ml/1l pianownicą Techkar. Piana taka sobie chociaż domywanie i tak na niezłym poziomie:
20180720_131839.jpg
20180720_132629.jpg
20180720_132634.jpg

Dressing do plastików RRC COSMETICS:
- Aplikowałem na plastiki Forda, porównywałem z SG Apple Plastic Dressing i jak dla mnie słabizna. Praktycznie nie widoczne przyciemnienie, ale kolega testował na plastikach Alfy i ładnie dał radę więc zależy od struktury plastików:
20171014_121456.jpg
20171014_121653.jpg

Pady polerskie RRC Pads:
- Moim zdaniem bardzo fajne i dobre jakościowo gąbki nie odstające niczym od konkurencji. Ostatnio była promocja -30% więc troche różnych wpadło. Narazie testowałem biały i czerwony i jak najabardziej polecam 🙂
20180720_165858.jpg
20180517_202358.jpg

Tak więc z tego co ja zdążyłem przetestować to część kosmetyków godne polecenia, a część przeciętna (czyli jak u większości producentów). Masz ich na miejscu w Kielcach więc kupuj testery po 100ml i sprawdzaj co Ci podpasuje a co nie. 
Myślę, że  patrząc na ich szybki rozwój to RRC jeszcze namiesza na naszej Polskiej scenie detailingowej 🙂

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj się urobiłem trochę.

Szampon Bad Boys - piana ładna, pięknie pachnie ale na czarnym aucie zostawia spore zacieki mimo że płukanie pod ciśnieniem.

Żel do opon RR Customs - zrobił robotę - umył ładnie ale Tuga zielona jest znacznie wydajniejsza. No i nie śmierdzi tak straszliwie jajcami.

Generalnie jednak cenowo są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja dziś pierwszy raz użyłem szamponu i jestem zadowolony. Bardzo pozytywnie mnie zdziwił kolor produktu. U kolegi wyżej tego tak nie widać, ale w białym wiadrze wyglądał jak napromieniowany. 😅 Kozacki zapach zielonego jabłuszka, piana bardzo obfita dająca b. dobrą śliskość. Minusem na pewno są zacieki. Przed skończeniem mycia już się pojawiły na dachu oraz masce. Ale po osuszenie szybki QD załatwił sprawę. Jakieś przyschnięte owady czy ich odchody na oko nie schodziły tak łatwo jak przy innych szamponach, choć nie potwierdzam. Uważam, że warto przetestować. Zastanawiam się nad większą butlą. Ktoś wie jak z jego PH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pierwszy raz użyłem szamponu i jestem zadowolony. Bardzo pozytywnie mnie zdziwił kolor produktu. U kolegi wyżej tego tak nie widać, ale w białym wiadrze wyglądał jak napromieniowany.  Kozacki zapach zielonego jabłuszka, piana bardzo obfita dająca b. dobrą śliskość. Minusem na pewno są zacieki. Przed skończeniem mycia już się pojawiły na dachu oraz masce. Ale po osuszenie szybki QD załatwił sprawę. Jakieś przyschnięte owady czy ich odchody na oko nie schodziły tak łatwo jak przy innych szamponach, choć nie potwierdzam. Uważam, że warto przetestować. Zastanawiam się nad większą butlą. Ktoś wie jak z jego PH?
Producent stwierdza neutralne pH

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też otrzymałem testery szamponu i dressingu do wnętrza. I z szamponu jestem zadowolony bo domywa jak trzeba, fajny ma zapach i dobrą pianę. Jeśli chodzi o dressing to na moich plastikach w E46 w ogóle do nie widać . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.07.2018 o 11:15, Adaszek96 napisał:

Szampon bardzo ładnie pachnie winogronami

 

W dniu 2.08.2018 o 20:19, Kozaa napisał:

Kozacki zapach zielonego jabłuszka

 

W dniu 23.07.2018 o 21:39, smerf91 napisał:

zapach (brzoskwinia)

 

To jak ten szampon w końcu pachnie ? 😁 Bo nie widzę nigdzie możliwości wyboru zapachu

 

 

Ktoś coś jeszcze powie na temat ich produktów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus hehe ja bym powiedział, że to zapach brzoskwiniowy 🙂 Winogrono to jest ale w serii Bad Boys, a ja pisałem o serii Car Wash.  Jak się wstrzymasz ze 2 tygodnie to z @Gesiu_15 wybieramy się do nich na większe zakupy to coś więcej się wtedy będziemy mogli wypowiedzieć. Jak dla mnie szampon ok, pady ok, piana bez szału, dressing do plastików słaby a reszta zobaczymy 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szampon ten nowy całkiem spoko. Cena BDB. Zapach jakieś brzoskwinie, aż ma się ochotę na konsumpcję. Wydajny ładnie domywa i nieźle się pieni. Mam porównanie do ADBL i odnoszę wrażenie że lepiej się pieni od ADBL'a i poślizg ma lepszy. Domywa tak samo, więc warto zaoszczędzić kilka pln. Odnoszę wrażenie jak by był podrasowany Bubble Maker 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adaszek96 napisał:

Dość szybko przysycha. To wada tego szamponu

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Czy ja wiem 😏 Jak dla mnie osobiście piana pozlig na poziomie adbl coli. Zapach 🍑 brzoskwini też super, za tą cenę chyba nie ma co wybrzydzac 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.