Skocz do zawartości

Chemical Guys Butter Wet wax


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników samochodowego piękna. Pragnę podzielić się z Wami, drodzy forumowicze :) wnioskami po aplikacji Chemical Guys Butter Wet waxa. Już na wstępie chcę zaznaczyć że jeszcze nigdy w życiu nie udało mi sie osiągnąć takiego wet look-a i lustereczka jak po pracy z tym środkiem przy tak małym nakładzie pracy jaki do tego użyłem , choć to pewnie zasługa tego środka a nie moja :). Autko nie było profesjonalnie przygotowane, to znaczy nie leciałem glinką i black hole-m tylko po prostu umyłem je Meguiar's Shampoo Plus-em, osuszyłem i nałożyłem środek. Tu wychodzi moje wczorajsze lenistwo :) :) :) . Chemical Guys Butter Wet waxa jest bardzo przyjemny do pracy, łatwo się aplikuje a jeszcze łatwiej wyciera. Co lepsze połowę auta robiłem w pełnym słońcu, ponieważ producent dopuszcza taką możliwość. Cała aplikacja i wytarcie zajęły mi może 30-40 min, także stosunkowo niewiele :) :) Następnie odczekałem godzinkę i przeleciałem autko Ultimate Quik Detailer-m i efekt był piorunujący. Używałem już kilku środków upiększających czarny lakier, ale ani sampel blue velvet i natts blue nie dają takiego efektu tak małym nakładem pracy. Dlatego mogę śmiało powiedzieć ze jest to dla mnie na razie hit cenowy i wizualny, który z całą odpowiedzialnością mogę Wam Polecić ten środek :) :). moim zdaniem jest to najlepszy wet look do 100 zl :) :) bez wcześniejszego przygotowanie powierzchni :) :) Dziękuje Car- Spa za pomoc w doborze środka :) Efekty zamieściłem na kilku fotkach :) Pozdrawiam wszystkich.

4.jpg.93f47705445ed884e2480cc559e36188.jpg

3.jpg.17828c7178ca29969a617d5fe0774765.jpg

2.jpg.d5bb99558d76dd99aec18bbe735a1c18.jpg

1.jpg.2d62db1ebd0f97b9e328103c7555280f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, to chyba i ja poszukam Butter Wet dla siebie bo jak fotki nie kłamią to efekt piorunujący :shock:

Tomek, powiedz czy to wosk do ciemnego lakieru czy na "srebrno-podobnych" dałby Twoim zdaniem radę?

Gratki świetnej roboty :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Artur :) Fotki nie kłamią, też byłem zdziwiony tym ze taki efekt przy tak małym nakładzie pracy. Jeśli chodzi o kolor to wyczytałem ze najlepiej sprawdza się na ciemnych lakierach, ale może być stosowany do wszystkich kolorach. Jeśli bardzo Cie interesuje jak to wygląda na srebrnym to mój tato na autko w kolorze ciemniejszego srebrnego metalika. Jak znajdę chwilkę w tym tyg. to zrobię maskę i wrzucę fotki.

 

[ Dodano: 11 Kwiecień 2010, 09:35 ]

Nie wiem Arek czy to samo, w każdym razie ja używałem CG Butter wet waxa, w opakowaniu 473 ml i o zapachu przypominającym banany :) Opakowanie koloru żółtego , takiego samego jak sam środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Arek czy to samo, w każdym razie ja używałem CG Butter wet waxa, w opakowaniu 473 ml i o zapachu przypominającym banany :) Opakowanie koloru żółtego , takiego samego jak sam środek

To bedzie to samo - kolor zapach identyczny, zreszta zdaje sie ze insta finish to tylko brand ale produkt ten sam co CG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich: :) Miałem wrzucić fotki jak Chemical Guys Butter Wet wax wygląda na srebrno podobnych lakierach :0 Wiec zrobiłem probe u taty na masce. Moim zdaniem najlepiej wygląda na czarnych, ale tez pięknie się prezentuje. Maskę tylko umyłem i osuszyłem, także też bez wcześniejszego przygotowania. Pozdrawiam

9.jpg.c1f1911f636bc5cace8f019b121b1ff8.jpg

8.jpg.61c4c45f845007723cfd2c20b475032c.jpg

7.jpg.b6957a105980d96a1b36e1b1025b142e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tomek, a mógłbyś zrobić jakis test z opryskiwaczem, żeby sprawdzić kropelkowanie i zrobić fote ? Kurcze, pamiętam jak mi Marcin z Car-Spa dobrych pare miesięcy temu doradzał właśnie Butter Waxa, ale po tym jak poczytałem o nim na DW to zrezygnowałem, a byłem bliski zakupu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakaz

wrzuce fotki kropelkowania :) tyle ze robione przed chwilą, ale wczoraj jeździłem swoim i padało cały dzień a woda spływała jak po nałożeniu megsa 16 wiec super 60km\h i na masce nie ma nic :)

 

[ Dodano: 12 Kwiecień 2010, 20:02 ]

tak naprawdę to na masce mojego taty samochodu to ten wosk przejdzie prawdziwy test , ponieważ mój tato nie zwraca uwagi gdzie i czym myje auto. :) Oto fotki.

13.jpg.7c2c2ac082f46905763a7d1118632bf2.jpg

12.jpg.a71885e426df110863c702ba293a7e99.jpg

11.jpg.da17b988d51f29d24ee3c88abcb49a0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.