Skocz do zawartości

SOFT99 Wash Mist


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20180616_162738 (Kopiowanie).jpg

50/50

IMG_20180616_162751 (Kopiowanie).jpg

w trakcie

IMG_20180616_162910 (Kopiowanie).jpg

Po

IMG_20180616_163233 (Kopiowanie).jpg

50/50

IMG_20180616_165245 (Kopiowanie).jpg

Po

IMG_20180620_184407 (Kopiowanie).jpg

Przed

IMG_20180620_184613 (Kopiowanie).jpg

Po

IMG_20180620_190437 (Kopiowanie).jpg

Po

IMG_20180620_184712 (Kopiowanie).jpg

W trakcieIMG_20180620_184647 (Kopiowanie).jpg

Przed

 

Ogólnie bardzo fajny specyfik.

Ta ostatnia kierownica miała w sobie odkóż lakierniczy, a poszło wszystko bez problemy, powyższy słupek też po lakierniku.

Jak widać daje sobie radę.

"+"

- łatwy w użyciu

- przyjemny zapach

- bardzo dobre właściwości czyszczące

- preparat jest mocny ,skuteczny a zarazem delikatny dla powierzchni

- w porównaniu do APC czy też inner cleanera z APP zostawia łądną,czystą naturalną powierzchnię,której nawet nie trzaby zabezpieczać

- jak widać na tapicerce materiałowej i skórze działa bez zarzutu

 

 

" - "

 

- mógłby być trochę bardzie skoncentrowany, taki w postaci żelu ( moje prywatne odczucie)

- większe opakowania lub refill byłby potrzebny

- przystepniejsza cena

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
W dniu 20.06.2018 o 20:43, gurtaz napisał:

Ja też przetestowałem ze względu na zachwyty umieszczane na forum. Wg mnie robi robotę bardzo dobrze. Zrezygnowałem z apc do wnętrza na rzecz interior cleanerow. Niestety więcej nie zagości w moim koszyku że względu na cenę... Ponad 130zl za litr, inne produkty też się u mnie sprawdzają a kosztują 1/3...
 

Cieszą nas pozytywne opinie dot. skuteczności środka. Przyjmujemy też uwagi dot. ceny, choć mamy poczucie, że to ocena trochę niesprawiedliwa biorąc pod uwagę, że produkt w zasadzie nie ma tak wszechstronnego odpowiednika w swojej kategorii. Dodatkowo, podobne środki konkurencji są w bardzo zbliżonych lub wyższych cenach - choćby testowany tu rywal od CarPro. Wszechstronność Wash Mista ocznacza też, że z łatwością może zastąpić część dotychczas kupowanych środków - choćby Glass Cleanery, co nie będzie bez znaczenia dla portfela 😉

Rozumiemy jednak i szanujemy to, że każdy z Was obiera inny punkt odniesienia i z tego powodu Wash Mist nie zawsze będzie pierwszym wyborem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
44 minuty temu, Arkeolowy napisał:

Carpro inside 1l kosztuje 60 zł przy zakupie baniaka...

Jasna sprawa. Niestety nie posiadamy na ten moment w ofercie większych pojemności i dlatego braliśmy tu pod uwagę pojemność "detaliczną", w opakowaniach gotowych do użytku. Wówczas są to okolice 120,00 zł za litr. 

Podkreślimy jednak raz jeszcze, że nie chcemy sprowadzać tej dyskusji do ceny, bo aspektów jest wiele i tylko na to chceiliśmy zwrócić Waszą uwagę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Soft99 napisał:

Wszechstronność Wash Mista ocznacza też, że z łatwością może zastąpić część dotychczas kupowanych środków - choćby Glass Cleanery, co nie będzie bez znaczenia dla portfela 😉

Jeśli zastąpiłbym glass cleanera wash mistem to rzeczywiście nie byłoby bez znaczenia dla portfela. Co z tego, że kupuję jeden środek mniej skoro zużywam go więcej. 300ml wypsikane na szyby kosztuje tyle co ok 3.5l polecanych na forum glass cleanerów. To ponad 10 krotna różnica. Wg mnie fajny środek do wożenia w aucie na "nagłe przypadki". Używanie tego na codzień przy tej cenie produktu jest niestety kompletnie nieopłacalne.

  • Lubię to 4
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Soft99 napisał:

Jasna sprawa. Niestety nie posiadamy na ten moment w ofercie większych pojemności i dlatego braliśmy tu pod uwagę pojemność "detaliczną", w opakowaniach gotowych do użytku. Wówczas są to okolice 120,00 zł za litr. 

Podkreślimy jednak raz jeszcze, że nie chcemy sprowadzać tej dyskusji do ceny, bo aspektów jest wiele i tylko na to chceiliśmy zwrócić Waszą uwagę 😉

Przy tak dużej możliwości wyboru produktów przez potencjalnych klientów cena jest jedną z najważniejszych kwestii. Nie można jechać tylko na "marce" i nazwie producenta. Wasz środek jest ciekawy, ale to nadal jest zwykły środek do czyszczenia, których masa na rynku. Działa na wielu powierzchniach co daje mu przewagę nad niektórymi produktami, ale co z tego jak cena jest na tyle wysoka że lepiej kupić kilka produktów konkurencji pod daną powierzchnię czy po prostu płyn do szyb i jakiś interior cleaner i też będzie super a do tego zostanie jeszcze kasa w kieszeni. Nie bez powodu ludzie poruszają kwestię ceny produktu, zastanówcie się nad tym dobrze. W mojej opinii lepiej zrobić cenę niską i atrakcyjną dla klient, dodatkowo sprzedawać w większych pojemnościach, wtedy klienci chętnie kupują i używają takiego produktu a nie zostawiają tylko na "od święta". Jeżeli środek przy tym jest bardzo dobry, to producent nie martwi się o sprzedaż produktu a czasami nawet nie nadążą nad produkcją. W większości przypadków sprawdza się taniej a dużo niż drogo i w małych ilościach.
Produkt kupiłem przetestowałem, jest naprawdę godny polecenia, ale na tą chwilę drugi raz nie kupię (no chyba że dla butelki i atomizera) inaczej jest po prostu za drogo jak za taki środek.                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • Dystrybutor
15 minut temu, Arkeolowy napisał:

@Soft99 to jak będzie na przyszły sezon?

Niczego nie możemy w tej chwili obiecać, bo w naszym wypadku proces projektowania produktów i ich opakowań jest dość długi. Jak wiecie, nasze "Made in Japan" to nie jest reklamowy slogan - fabryka oraz centrum projektowe znajdują się właśnie w Japonii, a sam Soft99 jest ogromną firmą. Z tego powodu nie każdy pomysł może być zrealizowany, bo rozwój oferty toczy się na bardzo wielu płaszczyznach. Na pewno damy znać jeśli cokolwiek się w tym temacie zmieni.  

  

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Coś ruszyło na temat Wash Mista ?  Wszyscy chyba czekają na większy baniak bo produkt warty uwagi jednak cena odstrasza... a ja chyba znalazłem godnego rywala raczej nie znanego na naszym rynku i niczym zbytnio nie odstaje poza ceną

A co takiego jeśli można wiedzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znam zycie to nie wejdzie 5l, bo to sie gryzie z polityką softa. Target klient indywidualny(nie studia). Dopiero teraz soft wprowadza powloki na rynek wiec o czyms to swiadczy. Poza tym Soft nie ma w ogole bankakow, wszystkie QD itd sprzedawane jest w butlach 0,5l. Pozostaje szukac alternatywy i ja juz powoli znajduje 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ma ktoś porównanie do Cleantech Inside Cleaner? Zastanawia mnie "fenomen" Softa99, bo nie miałem, a z Cleantech jestem bardzo zadowolony, świetnie czyści, ładnie pachnie i jest o połowę tańszy, przy większej pojemności. Co mam Wash Mist czego nie ma Inside Cleaner.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie mistrzem cena jakość jest EcoShine Multishine, cena jakość nie widzę konkurencji i nie odstaje o tych, niby markowych 😁

Lecisz nim wszystko, włącznie ze skórami 💪

Zakupione kolejne 5L w innym kolorze, żeby nie było nudnie😆

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie mistrzem cena jakość jest EcoShine Multishine, cena jakość nie widzę konkurencji i nie odstaje o tych, niby markowych
Lecisz nim wszystko, włącznie ze skórami
Zakupione kolejne 5L w innym kolorze, żeby nie było nudnie

Miałem 5l baniak i do auta i do domu i niestetety ale MI na niektórych plastikach piano, aluminiowych elementach i ekranach zostawiał mazy:/ w przypadku wash mist tego nie mam, a taniej i z podobnym efektem używam z CP ech2o 1:15 i robi podobna robotę a i sporo taniej wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.