Skocz do zawartości

Specplan - Maty do mycia aut


kicaj

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam

Chciałbym zaoferować Wam maty do mycia aut z opcją  odsysania brudnej wody. 

Maty standardowo oferuję w dwóch rozmiarach które w opinii klientów i mojej są najbardziej optymalne.

6mx3.8m w cenie 880zł
6.5mx3.8 m w cenie 920zł

Oczywiście inne rozmiary też mogę wykonać ale wg indywidualnej wyceny.

Mogę też wylonać maty do mycia maszyn przemysłowych, maty do mycia maszyn budowlanych, maty do mycia maszyn rolniczych itp. 

Standardowe kolory mat to czarny i szary. Gramatura materiału to 670g/m2. O inne kolory proszę pytać. 

Pasy wzmacniające (spełniają nie tylko funkcje wizualną ale przede wszystkim ochronną. Jest to dodatkowa warstwa materiału w miejscach gdzie jeździmy kołami) dostępne są w kolorach: biały, żółty, zielony, niebieski, ecru, szary, czerwony,granatowy, brąz, czarny). Po wgrzaniu pasów materiał ma gramaturę aż 1.3 kg/m2 i nie trzeba obawiać się kamieni wbitych w opony.

Brzegi o wysokosci 8cm wypełnione są pianką(gąbką) przez którą można bez obaw przejezdzać autem.

Ssawkę można podłączyć bezpośdednio pod odkurzacz ale lepiej podłączyć beczkę jako zbiornik przejściowy. W zestawie ze ssawką otrzymurealizacjistkie przewody i złączki. Potrzebujecie tylko beczki po oleju która kuoicie za grosze w serwisie samochodowym. Ssawkę mogę zamontować w dowolnym narożniku. 
Film z działania odsysania wysyłam na priv.

Ceny:

Maty - j.w.
Pasy - 160zl kpl
Ssawka i złączki - 120zł
Wysyłka - 40zł

Forma płatności - przedpłata

Do każdej maty dołączam klej i łatki na wypadek jakiegoś uszkodzenia mechanicznego. 

Wystawiam  FV.  Ceny netto. 

Kontakt:

Wojtek 605571561

Poniżej kilka realizacji.

Autorom zdjęć dziękuję za mozliwosć ich udostępnienia.

sls.jpeg

received_1593737240679882.jpeg

received_1593761767344096.jpeg

naroznik.jpg

IMG_4725_3.jpg

IMG_4733.jpg

16143078_600249270175211_7687902925942068657_n (Copy).jpg

20170330_175155.jpg

20170330_180935.jpg

20180405_205331.jpg

20180425_164248.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kicaj napisał:

Najbardziej oczywista to możliwość umycia auta na własnej posesji,studiu, garażu.

Czy wystarczy odprowadzić wodę do odpływu w posadzce i już jest wszystko legalne i zgodne z prawem? Czy potrzeba jeszcze jakiegoś zezwolenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna mata dotarła do klienta. Wybór w najpopularniejszej konfiguracji czyli 6x4 czarna + czerwone pasy. 

Mata była mocno złozona w paczce przez 4 dni. Fotka zaraz po wyjęciu. Prostuje się po jednym dniu w ciepłym pomieszczeniu. 

 

2018-06-06_16.09.26-1024x768.jpg

W dniu 31.05.2018 o 13:09, zdrowy_zab napisał:

Czy wystarczy odprowadzić wodę do odpływu w posadzce i już jest wszystko legalne i zgodne z prawem? Czy potrzeba jeszcze jakiegoś zezwolenia?

Jesli chcesz myc legalnie to musisz zbierac wodę do pojemnika który opróżni firma zajmująca się wywozem nieczystosci zawierających odpady ropopochodne. Takiej wody nie można wlać do kanalizacji. 

Firma wystawi Ci fakturę za utylizację. 

Ja pytałem w zakładzie gospodarki komunalnej w mojej miejsciowosc. Nie wiem czy wszędzie tak do tego podchodzą. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, kicaj napisał:

Jesli chcesz myc legalnie to musisz zbierac wodę do pojemnika który opróżni firma zajmująca się wywozem nieczystosci zawierających odpady ropopochodne. Takiej wody nie można wlać do kanalizacji.  

czyli w teorii mozna by myć auto pod blokiem o ile "ścieki" zostaną na macie i odpracują ? <think>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Domel napisał:

czyli w teorii mozna by myć auto pod blokiem o ile "ścieki" zostaną na macie i odpracują ? <think>

Chciałeś napisać odparują?

Z tego co sie dowiedziałem od jednego Polaka mieszkającego w Niemczech i używającego mojej maty bez odsysania on w razie kontroli mowi, że pozostawia wodę do odparowania. Podobno nic do tego nie mają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
16 minut temu, kicaj napisał:

Chciałeś napisać odparują?

tak, słownik pomylił 😉

16 minut temu, kicaj napisał:

Z tego co sie dowiedziałem od jednego Polaka mieszkającego w Niemczech i używającego mojej maty bez odsysania on w razie kontroli mowi, że pozostawia wodę do odparowania. Podobno nic do tego nie mają...

o nieźle 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.08.2018 o 14:30, kicaj napisał:

Nowe niższe ceny ! 

szefie a jak bym pozostawił taką mate wraz z wodą i płynem do wyschnięcia w "atmosfere" to jest to legalne ? w końcu środowiska nie zanieczyszczam 😉 a ja w wiekszości myje na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gozdziu23 napisał:

szefie a jak bym pozostawił taką mate wraz z wodą i płynem do wyschnięcia w "atmosfere" to jest to legalne ? w końcu środowiska nie zanieczyszczam 😉 a ja w wiekszości myje na zewnątrz

Nie wiem Panie jak do tego podejdzie urzędnik w Twoim mieście. 

Przy okazji kolejne realizacje. 

20180813_201347-600x1068.jpg

20180813_192354-600x1068.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witajcie, jestem nowy na forum.

Mam pytanie dotyczące praktycznego użytkowania maty. Ciekawi mnie, czy efektywność zasysania ścieków przez odkurzacz jest zadowalająca, czy trzeba mu bardzo pomagać - doprowadzać płyny w ten narożnik z otworem - i w jaki sposób najlepiej to robić, czy po prostu myjką pod ciśnieniem, czy może ściągaczką do podłogi? Pewnie ślizg jest wtedy słaby.. (guma+guma)

Czy w trakcie mycia nie jest łatwo o przewrócenie się? 🤔 I na bieżąco trzeba usuwać pianę i inne środki z każdego etapu mycia.

Dzięki z góry za odpowiedzi, 😎
Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.02.2020 o 22:56, AdrianDom napisał:

Witajcie, jestem nowy na forum.

Mam pytanie dotyczące praktycznego użytkowania maty. Ciekawi mnie, czy efektywność zasysania ścieków przez odkurzacz jest zadowalająca, czy trzeba mu bardzo pomagać - doprowadzać płyny w ten narożnik z otworem - i w jaki sposób najlepiej to robić, czy po prostu myjką pod ciśnieniem, czy może ściągaczką do podłogi? Pewnie ślizg jest wtedy słaby.. (guma+guma)

Czy w trakcie mycia nie jest łatwo o przewrócenie się? 🤔 I na bieżąco trzeba usuwać pianę i inne środki z każdego etapu mycia.

Dzięki z góry za odpowiedzi, 😎
Adrian

@AdrianDom jesli chodzi o wyciąganie wody to ssawka wystarczy. Jesli masz soadek w dany naroznik to super i uporasz sie z wodą w 5 minut, jesli nie to musisz liczyc te 15 minut wspomagajac sie sciagaczką. Ja polecam wlac do beczki nakretke odpieniacza i oproznic ją dla razy. Raz zeby nie byla zbyt cieżka a dwa, ze wzgledu na pianę. 

Jesli chodzi o obuwie to musi być jakieś z gumową miękką podeszwą. Chociaz ja mam jedne na twardej które w ogóle sie nie slizgają. 

received_3101923239821241.jpeg

20200316_210127.jpg

received_428462111140009.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie w sprawie legalności takiego rozwiązania. Czy jeśli użyję tej maty i będę zbierał wodę z mycia do beczki oddając co jakiś czas te ścieki do utylizacji to przy otwarciu działalności odchodzą mi pozwolenia wodnoprawne oraz raport o oddziaływaniu na środowisko? Czy jednak takie pozwolenia trzeba i tak i tak uzyskać prowadząc studio auto detailingowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.