Jump to content
cleantechco

CleanTech Co - pytania i odpowiedzi

Recommended Posts

Teraz, cleantechco napisał:

Przetestuj je też pod kątem trwałości 🙂 

Ten w Tire Dressingu zaczął cieknąć przy 1/3 butli - ale może to być tez awaria mechaniczna po upadku butli. Nie wiem, nie pamietam, różne mi rzeczy latają po garażu dlatego mam koc na aucie dla ochrony 😉

Rapid'a wylałem już litr i zero problemów. Ten sam atomizer jest w Luxury Gloss Soft99 którego wylałem z 3 litry i nie było problemów. Generalnie są potrzebne testy wielu ludzi. Moja opinia nic nie znaczy. U mnie na razie tylko z jednym jest problem. Atomizer poznałem po tym trójkąciku i końcówce.

Od siebie również dodam ze Guala TS5 na chwile obecną wg mnie jest jednym z lepszych atomizerów na rynku.
Przelałem już z nim kilka dobrych litrów wheel cleaner'a i nie zamierzam nic zmieniać w takiej kombinacji. Fajna solidna mgiełka, żadnych przecieków, osobny trigger z sitkiem, sama ergonomia również na duży plus.

20191120_184640.jpg.73746c0cfc3fda50d346dd989b4cb479.jpg

• Lubię to 1

13 godzin temu, Domel napisał:

Ten sam atomizer jest w Luxury Gloss Soft99 którego wylałem z 3 litry i nie było problemów.

Potwierdzam. U mnie tez atomizer od Luxury itp od Softa jest również w TOP3 najlepszych.
W sensie samej mgiełki jest rewelacyjny.

• Lubię to 1

9 godzin temu, Grzechu23 napisał:

Potwierdzam. U mnie tez atomizer od Luxury itp od Softa jest również w TOP3 najlepszych.
W sensie samej mgiełki jest rewelacyjny.

mówicie o canyon t95?

• Okay 1

Jeszcze w toku 😄 To dlatego, że bardzo ciężki kontakt jest z Gualą 🙂 I nie chodzi nawet o cenę, dostępność, warunki czy cokolwiek... wymiana informacji trwa już od lipca, a my nadal nie znamy konkretów. Pewnie stanie na Canynonie T95. Jeszcze je testujemy pod kątem przeciekania bo sam sprysk jest świetny.

• Lubię to 1
  • Okay 1

Jesteś pewien? 

Nam się dobrze pracuje z długą rączką... ale oczywiście dostosujemy się do klientów 🙂 myślę, że zrobimy głosowanie na naszym fanpageu 🙂