Skocz do zawartości

Skoda Octavia RS Szary Quartz


Hubee

Rekomendowane odpowiedzi

@kamilito

ST to po prostu stal w ocynku zamiast nierdzewki. Sprezyna i amor te same. TÜV-Gutachten jest to samo, numery czesci te same... u mnie wszytsko wbite w papiery musi byc, wiec te Gutachten ogladalem kilka razy. 😂 Mam dowod rejestracyjny z doklejanymi kartkami... 😄 Mialem "naprawe" gwaranycjna sprezyn, bo okazaly sie za miekkie i przyszly w pudelku od KW V2 z ich naklejkami. Takze wiesz. 😛

Mocy nie ruszam. Na codzien starcza. To nie musi byc rakieta. A na Autobahn 100-200 i tak jest sie szybszym od takich X5 M50d i innych podobnych wozidel. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ST to submarka kw. Raz tez mialem 'reklamacje'. Amor mi stukal jak auto postalo i pierwsze kilometry szlag mnie trafial. 

Fajna sprawa to tsi. Ja teraz gryze sie z thp i mam 50 kucy mniej, ale tez daje rade 🙂 z tym ze nigdy wiecej takich wynalazków 😛 następna będzie cupra w kombi. Tylko sie zastanawiam czy dsg czy manual...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaka moc celujesz. Reczna skrzynia z mocnym Sachs da sobie lepiej rade. Wzmocnienie DSG nie jest tanie niestety. Choc ja doceniam DSG wygodne to jest (tylko po dopasowaniu Softu) seria okropnie zamula. 69km/h wrzuca 6 bieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy jeszcze chce mi się "wachlować" tą ręczną skrzynią. Fakt, bez zmodowania TCU słabo. Rperformance ogarnia dobrze te tematy 😉 

W cuprze pełna mechanika- coolery, wydechy, doloty i inne pierdółki- bez ruszania sprężarki. Okolice 400km w zupełności starczy. Za hybrydami nie przepadam, a dmuchać tam z dużej sprężarki- szkoda aż tak skracać życie motoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.