Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie można samemu ręcznie umyć auto ?


cosin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Ja w W-wie korzystam z dwóch myjni przy ul. Ordonówny

http://mapa.targeo.pl/Punkt_1,19,20.9524861,52.3318890?l=6639341bec130c69

Obie są po prawej stronie jak się jedzie od ul. Mehoffera.

Powiem szczerze, że na tej dalej (przy rondku) wszystko wydaje mi się w miarę porządne. Są 3 stanowiska zadaszone i jedno pod chmurką, dziś na stanowisku pod chmurką gość miał wiaderko i mył auto ręcznie. W sumie nawet ich szczotki z pianą są miękkie a piana bardzo obfita.

Aktualne? Nadal tam można myć bez pospiechu?

 

Zna ktoś na Bielanach/Żoliborzu/Bemowie takie miejsce? Oczywiście może być płatne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na parkingu Tesco na górczewskiej(niedaleko lazurowej i Mc) jakiś rok temu otworzyli myjnie. Ostatnio bardzo często korzystam. Przyjezdżam z pełnym bagażnikiem kosmetyków rozpakowuje się i idzie do mnie Pan z krzesłem :D myslałem ze mnie przegoni a on sobie usiadł i patrzył jak myje i podpytywał czego to ja sobie używam. Łącznie spędziłem troszke ponad 3h i nie było żadnych problemów :)

Póki co gorąco polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuż po otwarciu była bardzo dobra jakość, po jakimś czasie miałem wrażenie, że zaczęły się oszczędności. Ostatnio jak byłem to wszystkie stanowiska puste, pewnie dlatego pozwalają. Z ulicy jej nie widać, tylko miejscowi wiedzą, że tam jest dzięki czemu nie ma zbyt dużego ruchu. Wpadnij kiedyś na spot, z tej myjni do McD czy Turka to 3 minuty :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja myje samochód na myjni bezdotykowej w Ursusie ul. Sosnkowskiego przy Tesco i Lidlu. Z daleka widać. Obsługa już się przyzwyczaiła do mnie, ale od początku nie robili problemów. Raz kiedy zbierałem się do umycia silnika to mi powiedział, że aktualnie mają zapchane filtry i poprosił żebym przerwał. Robię to raczej w nocy kiedy nikomu nie przeszkadzam. Kran z wodą jest i myślę, że to wystarczy. Myjnia ma dużą powierzchnię (6 stanowisk), odkurzacz i sporo miejsca, żeby wyjechać, osuszyć, nałożyć wosk czy qd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 15.07.2014 o 10:20, kamilmb napisał:

Jeśli komuś pasują okolicę Piaseczna to pisać 

 

Witam dziś podjechałem rano koło 6 myjnia samoobsługowa Pruszkow za biedrą na światłach w prawo po dyskusji z panem i wreczeniu czterech piwek umyłem nawoskowałem wypucowałem zakończyłem koło 10 nie było problemu powiedział że jak on ma zmiane można myć swoim sprzeętem.Wiadomo jak będzie dużo ludzi to nici z mycia ale nie w niedzielę o 6 rano coż trzeba wstać i robić .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam przeglądałem ostanio dział nieruchomości w oko wpadła mi oferta wynajmu 2 garaży w Pruszkowie kwota 700 zł jak by ktoś był chetny w 5,6 osób można się zebrać w tygodniu pojadę zbadać czy jest woda czy ogrzewanie jest i jaki jest ogólny koszt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 25.06.2017 o 14:07, Potz_13 napisał:


Wash&Go Artur Grzybowski. Ul. Ostrobramska 101 polecam!

 

Gdzie w Wawie (szczególnie Praga Południe i okolice, ale nie wykluczam dalej, także Pruszków i Radom) można na myjni samoobsługowej umyć silnik? Przymierzam się do tego od dawna i wszędzie, gdzie bywam są znaczki zakazujące mycia silnika. Czy na Wash&Go można myć także silnik po wynajęciu standu czy tylko jako usługa? 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Gdzie w Wawie (szczególnie Praga Południe i okolice, ale nie wykluczam dalej, także Pruszków i Radom) można na myjni samoobsługowej umyć silnik? Przymierzam się do tego od dawna i wszędzie, gdzie bywam są znaczki zakazujące mycia silnika. Czy na Wash&Go można myć także silnik po wynajęciu standu czy tylko jako usługa? 
Dzięki!
Możesz umyć na własną reke;) pogadaj z Grzyberro i powołaj się na Patta napewno pomoga

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.10.2017 o 16:57, Potz_13 napisał:

Możesz umyć na własną reke;) pogadaj z Grzyberro i powołaj się na Patta napewno pomoga

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Super, dzieki za info! A są może jeszcze jakieś "przyjazne" lokalizacje na umycie silnika samemu (Wawa, Pruszków, Radom)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2017 o 17:43, brbn napisał:

Super, dzieki za info! A są może jeszcze jakieś "przyjazne" lokalizacje na umycie silnika samemu (Wawa, Pruszków, Radom)?

Panie i Panowie, naprawdę jest tylko jedno miejsce w całej Warszawie i okolicach na umycie samemu silnika? :roll: Gdzie myjecie silniki sami? Zlecacie to tylko detailerom?

Dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.