Skocz do zawartości

Gdzie w Wawie można samemu ręcznie umyć auto ?


cosin

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wam,

Próbowałem ostatnio w Warszawie samodzielnie umyć auto - legalnie oczywiście.

Niestety spotkałem się z tym, że na ŻADNEJ myjni samoobsługowej nie pozwolili używać nawet gąbki, nie mówiąc o wiadrach, szamponach itp...

Wolno pracować tylko tym co jest dostępne na myjni czyli nie da się umyć w ten sposób samochodu - ogólnie głupota :shock:

Nawet nie liczy się to, że płacisz za mycie (wcale nie tak mało bo przykładowo 1 PLN za 38 sek mycia)

Nikt nie chciał "przymknąć oka" bo kamery itd itp ... ogólnie takie myjnie odpadają wg mnie, chyba, że ktoś znajomy prowadzi.

 

Ponawiam apel - może jednak ktoś zna taką myjnię/miejsce gdzie można samemu umyć samochód - nie chodzi o jakąś kilkugodzinną walkę z samochodem tylko o samo mycie - inne zabiegi można robić gdziekolwiek.

 

Chyba jedynym wyjściem jest znajomy co ma prywatną posesję, odpowiednie warunki i życzliwe nastawienie.

 

 

pozdrówka

tez szukam takiej osoby ktora pomoze, uzyczy miejsca na umycie auta zawsze mozna pogadac i czegos sie dowiedziec

 

SEAT LEON FR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

 

Widać że biznes można by zrobić na wkręconych kolesiach :D Wolał bym zapłacić i spokojnie umyć auto i nie zastanawiać się czy ktoś zauważy czy podejdzie i zacznie gadać :D

 

Wystarczyły by ze 4 stanowiska zadaszone 2 do wygrzania wosku :D i ze 2 na odkurzacz...do tego myjka z wodą zdemineralizowaną i kranik z ciepłą i zimną wodą. coś jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakby co to Pruszków/Piastów - blisko myjni o której wcześniej pisałem, tyle że tym razem jak jedzie się w kierunku Warszawy z Pruszkowa - jest myjnia 24H, najlepsze ze po 20 (ostatnio byłem o 20.20) nikogo tam nie ma, kanciapa jest pusta więc na spokojnie można myć. Byłem tam na razie 2 razy zawsze po 20/21 i żadnego pilnującego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak tylko mój ukochany szef się pojawi w robocie to z nim zagadam jakby wyglądało udostępnienie miejsca u mnie w robocie... Szału nie ma ale miejsce w garażu podziemnym na -2 więc cieplutko, woda jest, myjka ciśnieniowa takze. Oświetlenie jako takie też... Oby się tylko zgodził i jakos to określił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kierunku Warszawy z Pruszkowa - jest myjnia 24H, najlepsze ze po 20 (ostatnio byłem o 20.20) nikogo tam nie ma, kanciapa jest pusta więc na spokojnie można myć.

 

Mówisz o tej przyległej do komisu samochodowego?

 

[ Dodano: 17 Listopad 2014, 04:00 ]

Byłem dziś na tej myjni o 21:00. Ciśnienie dośc słabe, za 5 zł ledwo spłukałem duże coupe. Pusto, nikt nie pilnuje. ;)

 

Namiary : Aleje Jerozolimskie 459A , 52.172347, 20.827504

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Odświeżam temat

Kiedyś chyba można było tutaj wynająć halę do mycia http://www.w-spa.com.pl/index.php

 

Czy uważacie że marka firmy (Ehrle, Karcher, niebieski słoń czy auto spa) różnią się tylko ustawieniem ciśnienia czy wynika to z parametrów technicznych samej myjni?

 

Ktoś korzystał z wynajmu ich stanowiska?

Właśnie potrzebuje ogarnąć samochód już dolne partię są zapchane na maxa i sama myjka ciśnieniowa nie wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam około 30 zł za godzinę ;)

Jeżeli zdrówko pozwoli podjadę w weekend umyje samochód.

 

jest cennik na stronie

No fakt przeoczyłem :(

Pierwsza godzina 38 zł następna 35 zł w summie postaram się wyrobić w 1h mycie + QD :-]

Zdam relację po wizycie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
panowie (i panie jeżeli są) a znacie jakaś myjnie, gdzie nie gonią w okolicach metra Imielin? Oczywiście godziny wieczorno-nocne ;)

 

Ja myłem na Puławskiej- naprzeciwko Statoil (z Imielina to kawałeczek) . Może juz się to zmieniło, bo teraz myję auto pod domem i tam nie zaglądam, ale jak przyjeżdżałem tam ok.19-20, to nikogo w budce nie było i na luzie można było sobie działać. Raz nawet przyjechałem jakoś w ciągu dnia i był człowiek z obsługi, ale grzecznie zapytałem czy mogę umyć własnymi środkami, bo pusto itd. i pozwolił bez problemu- oczywiście później mu ładnie podziękowałem :) W ogóle na tej myjni często pusto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach współpracy koleżeńskiej mogę zaproponować "nie wnikanie" przy samodzielnym myciu na ręcznej myjni bezdotykowej w Starej Miłosnej.Ze zrozumiałych względów będzie można myć tylko w godz.22:00-05:30 i tylko kiedy ja będę na zmianie(kilka razy w miesiącu).Szczegóły na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.