Skocz do zawartości

Audi A3 Candy White 2009 - niby OK, jednak...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@Birkhof tak, rzeczywiście, mogłem zapytać kiedy ostatnio zdemolowali auto Klienta - na pewno powiedzieliby 🙂 albo poprosić o mozliwość sprawdzenia ich myjni jako zupełnie obca osoba. 

Wiesz co jest w tym najśmieszniejsze? W niemieckim oddziale firmy mamy czarne auta które nie są zabezpieczone powłoką - które nigdy nie były polerowane - i których lakier jest w świetnym stanie, pomimo iż są myte na różnych myjniach - tam ludzie naprawdę zwracają uwagę na jakość usługi i zamiast polerowac auto co rok albo co gorsze, przyjąć Twoja postawę i zrzucać na mnie winę za czyjąś głupotę, konsekwentnie omijają taką placówkę, a ona do kilku miesięcy się zwija. 

Póki co właściciel obiektu jest świadom że sprawa nie zamknie się w symbolicznej stówce - mam nadzieję że uda się polubownie rozwiązać sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[mention=3124]Birkhof[/mention] tak, rzeczywiście, mogłem zapytać kiedy ostatnio zdemolowali auto Klienta - na pewno powiedzieliby albo poprosić o mozliwość sprawdzenia ich myjni jako zupełnie obca osoba. 
Wiesz co jest w tym najśmieszniejsze? W niemieckim oddziale firmy mamy czarne auta które nie są zabezpieczone powłoką - które nigdy nie były polerowane - i których lakier jest w świetnym stanie, pomimo iż są myte na różnych myjniach - tam ludzie naprawdę zwracają uwagę na jakość usługi i zamiast polerowac auto co rok albo co gorsze, przyjąć Twoja postawę i zrzucać na mnie winę za czyjąś głupotę, konsekwentnie omijają taką placówkę, a ona do kilku miesięcy się zwija. 
Póki co właściciel obiektu jest świadom że sprawa nie zamknie się w symbolicznej stówce - mam nadzieję że uda się polubownie rozwiązać sprawę. 

Po prostu chodzi mi o to, ze nie mozna zakładać ze każda myjnia będzie dbała o lakier przy myciu. Po prostu trafiłeś do partacza mając dobra intencje ze ktos swoją prace zrobi dobrze. Niemcy to inna mentalność - Please ;-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof trafiłeś w sedno - skoro ode mnie wymagają w pracy i odpowiadam za jej wynik, dlaczego tego nie robić na myjni czy w knajpie? Zakładam że świadomie i dobrowolnie wybrali profil działalności... 

Dziś rozmowy z właścicielem obiektu - liczę że uda się pozytywnie rozwiązać sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] trafiłeś w sedno - skoro ode mnie wymagają w pracy i odpowiadam za jej wynik, dlaczego tego nie robić na myjni czy w knajpie?

Hehe, wszyscy byli by wtedy tacy sami, a tak na serio - wiesz ze tak jest w prawie każdym zawodzie, prawda? Malarz, kafelkarz, prawnik czy nauczyciel - nie kazdy robi swoją prace profesjonalnie :))


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof nie ma co offtopować - sam tego nie zmienię. 

Już po rozmowach, mam na piśmie przyznaną kwotę - ustaliliśmy że odpowiedzialny pracownik będzie miał potrącaną część wynagrodzenia z pensji. 

Naprawdę da się wiele załatwić na spokojnie - cieszę się że i tym razem się udało dogadać bez robienia szopki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tata w Audi po wyjechaniu z automatu BP miał 6 kół w aucie 😂, krążki oprócz kół zrobiły w jednej linii "koła" na drzwiach przednich, lakier czarny widać jak zloto, też pójdzie z ubezpieczenia. Ja na szczęście mam garaż gdzie mogę karchera uruchomić. Z grubsza płuczę na bezdotyku i w taką pogodę myję sam w garażu, w myjnie już nie wierzę, żadne myjnie i tyle. Przykra sprawa Vangsta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.