Skocz do zawarto┼Ťci

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem┬á­čśé┬ája tez takie zboczenie mialem,a teraz staram nieco ograniczyc,VP poseidon sprawdzi sie po myciu zamiast QD jesli masz cos pod spodem do dodania dodatkowego polysku,moze jedyie chwilo zaklocic tzw.efekt beading jak wiele szamponow z woskiem

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach
4 godziny temu, badboy878787 napisał:

Witam tak sie zastanawiam, kt├│ry szampon daje najlepszy wygl─ůd po samym umyciu, niby wszystkie sa podobne jednak mo┼╝na zauwa┼╝y─ç min. r├│┼╝nice ­čśë┬ájakie┼Ť propozycje czy jest kr├│l wygl─ůdu ?;)

Mia┼éem kilka (Adbl cola, SG S&B, Dodo Mild, i kilka innych. Teraz u┼╝ywam i jestem zadowolony, jak ju┼╝ wcze┼Ťniej pisa┼éem z FX Protect Nano wed┼éug mnie najlepszy look z tych wymienionych.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Tez go akurat uzywam, wszystko fajnie tylko ilosc piany na aucie ... ;/ w wiadrze jest spoko, ale juz na rekawicy niebardzo 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
6 minut temu, Swift napisał:

Mia┼éem kilka (Adbl cola, SG S&B, Dodo Mild, i kilka innych. Teraz u┼╝ywam i jestem zadowolony, jak ju┼╝ wcze┼Ťniej pisa┼éem z FX Protect Nano wed┼éug mnie najlepszy look z tych wymienionych.

Bo to tez i jedyny z wymienionych szamponow z dodatkiem┬á­čśë musialbys go porownac z innym(z dodatkami) a nie ze zwyklymi┬á

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

ju┼╝ nied┼éugo na sklepowych p├│┼ékach pojawi─ů si─Ö szampony FX PROTECT w od┼Ťwie┼╝onych kolorach i nowych zapachach ­čÖé

• Super 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼╝eli ma by─ç widoczne podbicie wygl─ůdu to kr├│lem jest Valet Pro Advanced Poseidon. Nie pieni si─Ö bo zawiera dodatki przyspieszaj─ůce osuszanie. Wizualnie efekt jak po DOBRYM QD.

Na drugim miejscu CG Glossworkz i Blacklight.

Testowa┼éem szampon├│w ca┼ékiem sporo i wi─Ökszo┼Ť─ç sza┼éu nie robi z lookiem. Z wymienionych od po┼éysku nie testowa┼éem Sonaxa pomara┼äczowego.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@ghost ja natomiast nie widze by CG glossworkz za wiele dodawal po 2 krotnym uzyciu,juz cos wiecej dodaja mi szampony z woskiem jak DJ sour power lub PB wash&wax 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@ghost┬áa jaki szampon wg Ciebie jest kr├│lem po┼Ťlizgu, piany i domywania? Dla mnie nie musi wnosi─ç nic do wygl─ůdu. Testowa┼éem kilka szampon├│w, jednak wci─ů┼╝ najbardziej odpowiada mi klasyk - Meguiars'a Gold Class. Chcia┼ébym go jednak zmieni─ç na jaki┼Ť czas, bo mi si─Ö po prostu znudzi┼é, a do tej pory nie znalaz┼éem godnego nast─Öpcy┬á:-)

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
9 godzin temu, e36ace napisał:

ju┼╝ nied┼éugo na sklepowych p├│┼ékach pojawi─ů si─Ö szampony FX PROTECT w od┼Ťwie┼╝onych kolorach i nowych zapachach ­čÖé

Teraz m├│wisz ?? Jak tydzie┼ä temu kupi┼éem ­čś▓

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, paperson napisał:

@ghost┬áa jaki szampon wg Ciebie jest kr├│lem po┼Ťlizgu, piany i domywania? Dla mnie nie musi wnosi─ç nic do wygl─ůdu. Testowa┼éem kilka szampon├│w, jednak wci─ů┼╝ najbardziej odpowiada mi klasyk - Meguiars'a Gold Class. Chcia┼ébym go jednak zmieni─ç na jaki┼Ť czas, bo mi si─Ö po prostu znudzi┼é, a do tej pory nie znalaz┼éem godnego nast─Öpcy┬á:-)

Po┼Ťlizg cz─Östo potrafi by─ç z┼éudny, stara gwardia KA kiedy┼Ť testowa┼éa z zamkni─Ötymi oczyma i okaza┼éo si─Ö, ┼╝e cz─Östo placebo mia┼éo wp┼éyw na por├│wnania.

Wi─Öc szczerze nie zwracam uwagi na po┼Ťlizg.

Domywanie wi─Ökszo┼Ť─ç pH neutralnych jest na podobnym poziomie. Ka┼╝dym umyjesz samoch├│d ­čśë wi─Öc te┼╝ nie zwracam uwagi.

Pewnie najłatwiej zobaczyć różnice w pianie.  Która też jest mi obojętna. Z tego co pamiętam CG Mr Pink sporo się pienił.

9 godzin temu, menior napisał:

@ghost ja natomiast nie widze by CG glossworkz za wiele dodawal po 2 krotnym uzyciu,juz cos wiecej dodaja mi szampony z woskiem jak DJ sour power lub PB wash&wax 

Glossworkz troche wnosi, ale to prawda, do kr├│la mu brakuje,┬á nie widzia┼éem jeszcze szaponu, kt├│ry by tak podbija┼é wygl─ůd ValetPro AP.┬á

Poni┼╝ej jest videorecenzja CG GW.

Pono─ç ten Poorboys pomara┼äczowy wash wax, o kt├│rym wspomnia┼ée┼Ť, jest ca┼ékiem przyjemny w og├│lnym u┼╝yciu.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@ghost┬áno nie ponoc tylko jest to moj ulubiony szampon,nie ma zadnych slabych punktow,mycie nim to sama przyjemnosc┬á­čśŐ

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
4 godziny temu, paperson napisał:

a jaki szampon wg Ciebie jest kr├│lem po┼Ťlizgu, piany i domywania? Dla mnie nie musi wnosi─ç nic do wygl─ůdu. Testowa┼éem kilka szampon├│w, jednak wci─ů┼╝ najbardziej odpowiada mi klasyk - Meguiars'a Gold Class. Chcia┼ébym go jednak zmieni─ç na jaki┼Ť czas, bo mi si─Ö po prostu znudzi┼é, a do tej pory nie znalaz┼éem godnego nast─Öpcy┬á:-)

Mo┼╝e powiesz, ┼╝e to herezja, ale jest taki czerwony szampon Sonaxa, kt├│ry taki w┼éa┼Ťnie jest. Kosztuje grosze, litr to chyba 12 my─ç. Stosowa┼éem go nawet jako pian─Ö aktywn─ů i si─Ö sprawdzi┼é. :mrgreen:

17 godzin temu, badboy878787 napisał:

Tez go akurat uzywam, wszystko fajnie tylko ilosc piany na aucie ... ;/ w wiadrze jest spoko, ale juz na rekawicy niebardzo 

Jak go dosta┼éem od @e36ace na testy, to te┼╝ mnie to dra┼╝ni┼éo. Zasugerowa┼é wtedy, ┼╝eby spienia─ç go w─ůskim strumieniem bie┼╝─ůcej wody, nie myjk─ů i to rzeczywi┼Ťcie dzia┼éa. Na szcz─Ö┼Ťcie zanikaj─ůca podczas mycia piana daje si─Ö skutecznie wznieca─ç. Przy tym zauwa┼╝y─ç nale┼╝y, ┼╝e ten szampon daje ca┼ékiem spoko po┼Ťlizg, wi─Öc nie jest to (jak dla mnie) jaki┼Ť szczeg├│lny problem. A przela┼éem 100-ml tester i p├│┼é litrowej butelki.

• Dzi─Ökuj─Ö 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Co możecie powiedzieć o Soft99 King of gloss, shampoo black & dark?
Wart swojej ceny, czy jednak lepszy b─Ödzie VP AP?

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Czas uderzy─ç w tego Poseidona.┬á Gdyby kto┼Ť chcia┼é sprzeda─ç drobn─ů ilo┼Ť─ç na kilka my─ç to czekam na gie┼édzie.┬á

M├│j samoch├│d wosku pewne nigdy nie ujrzy ale od dawna planuj─Ö a jako┼Ť nie mog─Ö si─Ö zabra─ç za mycie szamponem z woskiem + u┼╝ywanie QD co niby powinno da─ç jak─ů┼Ť symboliczn─ů warstw─Ö i podbi─ç wygl─ůd.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Myje, pachnie... niczym si─Ö nie wyr├│┼╝nia. Normalny dobry szampon, jak wi─Ökszo┼Ť─ç na rynku.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
17 godzin temu, pablo15005 napisał:

Jakie opinie na temat ADBL SNOWBALL?

Przed chwilk─ů my┼éem nim autko. ┼üadnie pachnie wi┼Ťni─ů, mega si─Ö pieni i dobrze le┼╝y na lakierze. Przela┼éem p├│┼é butli FX Nano i jako┼Ť na mnie nie robi wra┼╝enia, piany brak, po┼Ťlizg niby jest, ale uczucie mycia sam─ů wod─ů.

• Lubi─Ö to 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

A jaki szampon polecacie który nie dodaje nic do looku i nie ingeruje w kropelkowanie. Często po myciu wosk/powłoka na moment jest jakby przytkana bo gorzej kropelkuje. Jaki szampon żeby tego efektu nie było? 

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Gardor┬áz powod├│w, o kt├│rych wspominasz z przyjemno┼Ťci─ů wr├│ci┼éem do Duraglossa. Prosty, uczciwy produkt-pachnie,domywa,niczego nie podkr─Öca,niczego nie zaburza.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 5.06.2018 o 04:22, pablo15005 napisał:

Jakie opinie na temat ADBL SNOWBALL´╗┐?

W┼éa┼Ťnie wykanczam butelk─Ö tego szamponu. Hmmm, myje, ┼éadnie pachnie, nawet bardzo ┼éadnie w pobli┼╝u samochodu podczas mycia ­čÖé

Po┼Ťlizg przyzwoity, m├│g┼éby si─Ö lepiej pieni─ç wg mnie, cho─ç nie jest ┼║le.

Do tej pory używałem głównie marketowych szamponów, czerwonego sonaxa ww, butelka się kończy, chce spróbować teraz AngelWaxa.

• Lubi─Ö to 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 3.06.2018 o 21:32, e36ace napisał:

ju┼╝ nied┼éugo na sklepowych p├│┼ékach pojawi─ů si─Ö szampony FX PROTECT w od┼Ťwie┼╝onych kolorach i nowych zapachach ­čÖé´╗┐

Tyczy si─Ö to┬áFX Protect Nano Shampoo czy Car Shampoo ? ­čÖé┬áMo┼╝na co┼Ť zdardzi─ç o zapachach?

• Lubi─Ö to 1

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Teraz w te upalne dni od snowballa lepiej sprawdza si─Ö valetpro concentrated car wash

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Teraz w te upalne dni od snowballa lepiej sprawdza si─Ö valetpro concentrated car wash

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Rozwiniesz my┼Ťl? Konkretnie z tymi upalnymi dniami a szamponem do auta :D

Wys┼éane z iPhone za pomoc─ů Tapatalk

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.