Skocz do zawartości

Jaki szampon?


menior

Rekomendowane odpowiedzi

Zakladam ten watek z racji tego ze stary gdzies zaginal i przy okazji chcialbym sie spytac o szampon od Softa Neutral shampoo creamy,ktos stosowal? Poszukuje szamponu na upalne dni by tak szybko nie zasychal zostawiajac smugi,co zmusza do mycia partiami.Ten od softa niby taki jest ale jakis malo znany,a moze jakis inny o takich wlasciwosciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poseidon na pewno zostawia po sobie brzydkie smugi i zacieki jak przyschnie. Jak go pierwszy raz używałem to miałem z tym problemy zwłaszcza na szybach.  VP Concentrated Car Shampoo nie zostawia smug i tak szybko nie zasycha, osobiście daje trochę większe stężenie niż przewiduje producent. 4Nano Ultraviolet też jest bezproblemowy w tym aspekcie, a przynajmniej jego starsza wersja. Do tego przyjemnie się pieni i na pewno po sobie zostawia jakieś polimery bo lakier tak odrobinę lepiej wygląda niż po innych tego typu szamponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak to poprzedni zniknął :o ? Chciałem poczytać właśnie o szamponach - patrzę taki krótki wątek :(

Edit: google pokazuje takie linki w swojej bazie - więc to może błąd na forum jakiś? https://kosmetykaaut.pl/topic/146-szampon-do-mycia-karoserii/ (miał co najmniej 153 podstrony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



bylo nawet pytanie do administracji a odpowiedz: z przyczyn niewyjasnionych :huh:

Dobre
Co powiecie o Shiny Garage Sleek&Bubbly? Widzę że cena za 5L całkiem niezła, a chyba kiedyś gdzieś czytałem że to całkiem niezły szampon? Chodzi mi głównie o to żeby nie ruszał wosku i fajnie mył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampony z dodatkami czesto sie slabo pienia,ale sa i wyjatki jak np.PB wash&wax moj ulubiony,polecam jesli ktos szuka szamponu z dodatkiem,fajna piana,poslizg,domywanie,zapach a sam dodatek nie ingeruje zbytnio w nalozony juz wosk 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

[mention=22464]badboy878787[/mention] jeśli chodzi o wygląd, konkretnie połysk tak na szybko...

polecam VP Poseidon (niestety słabo się pieni)

Fajnym szamponem podbijającym blask jest również CG glossworkz. Moja Żona bardzo lubi jego arbuzowy zapach.

Ja osobiście najwięcej przerabiam ostatnio SG sleek premium shampoo fajny zapach, pieni się ok i moim zdaniem ma dobry stosunek ceny do jakości, swoją drogą przy okazji wspieram polską firmę. Natomiast dwa pierwsze podane przeze mnie napewno dają lepszy look jest mogę tak napisać "tylko o szamponach"

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CG glossworkz teraz testuje i....o wiele mniej widoczne dodanie czegokolwiek do wygladu,ale to tez szampon bez wosku,o dziwo sporo podbija tez budzetowy szampon Sonaxa ten nablyszczajscy pomaranczowy,sporo dobrego w tej kwesti slyszalem tez o szamponie AW enigma ale osobiscie jeszcze nie probowalem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.05.2018 o 15:00, Swift napisał:

Teraz używam FX Protect Nano którego jestem zadowolony tylko mało piany na lakierze.

 

Miałem, potem był Big Apple i Bumblebee. Wróciłem do FX. Mimo braku piany świetny i bardzo wydajny szampon

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@badboy878787  Z tych przeze mnie testowanych tak,na tyle ile sam szampon moze Ci dac wiec na cuda nie licz 😉 tym bardziej ze jest to efekt raczej chwilowy wiec jesli chcesz cos wiecej to rozwaz jakis szybki produkt w spraju po myciu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ruzumiem heheh wiadomo, na aucie zawsze lezy wosk plus co mycie, tydzin QD wiem, ze moze za czesto , ale inaczej nie umiem hehhe takie zboczenie, bylem jedynie ciekaw czy sa jakies wielkie roznice miedzy szamponami zastanawia mnie czy valetpro nie bedzie upośledzał wosku? niby wosk na wosk... sredni chyba pomysl chociaz pewnie sa jego sladowe ilosci ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.