Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi

@Malwin41 felgi przed sezonem poleca na spa, na piasek i lakierowanie, także będą jak nowki. I na taki będę kładł mrfixa, ale to napewno ujrzy światło Forumowe 😄 msc lece 3.5-4tys km. Także zobaczymy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bielutomek  Mam prośbę jak już nałożysz na felgi to napisz na priv czy nie zdjęło Ci farby bo na któreś stronie tego tematu ktoś napisał że malowane elementy ucierpiały  i zaczął schodzić klar😅.  Sam chcę przetestować tego Fixa na szybach i elementach plastikowych więc jestem ciekaw efektów na felgach 😀.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz-odkrywca Na logike laczenia chemicznego, swiezy nalozony lakier, zejdzie nawet przy wiosennym kwasnym deszczu 🙂 Felgi niczym zostana wogole wziete na "warsztat" operacyjny, to po ich lakierowaniu, swoje odczekaja w temp min 25stopni. Zeby i baza i klar, sie utwardzili w 100% A podjadanie klaru przez powloke z chin... smieje sie z tego ogromnie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bielutomek Sorry napisałem to tak a miałem na myśli to co Ty piszesz czyli odczekanie po malowaniu 😉 . A co do podjadania klaru już sam nie wiem mam malowane elementy na aucie i stąd te obawy, raczej na auto wleci Cquartz 3.0 Uk a na resztę mr fix. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś @Lukasz-odkrywca zapytał mnie czy robiłem test palności Fixa bo na YT krąży filmik że tak się sprawdza oryginalność. Faktycznie filmik jest i pokazuje że oryginał jest gęsty i się nie pali.

Noi faktycznie mój się nie pali 😛 Więc można chyba tak sprawdzić oryginalność.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malwin41  Dziękuję że sprawdzileś mój niestety się pali więc idzie do śmieci. A na wiosnę jak mówiłem wpadnie cquartz uk edition 3.0 +  cquartz dlux 😀.

Edit 

Z ciekawości wlałem tego Mr fix do kapsla po 12h skrystalizowało się tak

 

20190130_084322.jpg

20190130_084258.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś jak rozpoznać czy oryginał? Dostałem je bez opakowań, same ściereczki aplikator butelki i instrukcję. Zatyczka jak na zdjęciu. Więc na pierwszy rzut oka wydawało mi się że fake bo też jak rzadki jak woda. Próbowałem to podpalić Ale się nie pali. Więc już sam się pogubiłem. Robię test kapsla zobaczymy jaki efekt. Czy ma ktoś jeszcze jakieś rady jak sprawdzić czy do czegoś się nada ?d1046203199cf351b295907d6c8436d5.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po około 40h z testu kapsla płyn zamienił się na jakby galaretkę. Więc zapewne do wyrzucenia bo wątpię że będzie się nazwała nawet do zabezpieczenia felgi. Jeszcze sproboje nałożyć na psel i założyć to woda

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Sporopoje nałożyć na kapsle i zwilzyc to woda **

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja położyłem mojego chińczyka na auto mamy. Test będzie dość miarodajny, bo auto robi ~1,5kkm miesięcznie, nie jest garażowane, myte od czasu do czasu przeze mnie ręcznie lub na bezdotyku. Aplikacja  na masce pół na pół z Fusso dla porównania. Maska bez korekty, jedynie kilka przejazdów da z cleanerem lp i odtłuszczone ipą. Start testu  8.02.2019r. Sama powłoka w teście kapsla wypadła pozytywnie, elegancko skrystalizowała, ale nie mam fotki.

46157282735_cfb053b9e1_c.jpg

strona kierowcy - powłoka, pasażer wosk

46157282515_58bfdd9c09_c.jpg

46157283185_0c453e2851_c.jpg

Tak zostawiam. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie.

32129203607_286dcdf570_c.jpg

I stan licznika:

32129204297_7529afe38e_c.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.