Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi



Uważajcie na to, bo raz, że gnojom nie można popuszczać a dwa, że teraz muszę latać po mieście za szmatką...


Z całym szacunkiem, ale kupujesz towary po śmiesznych cenach i to jeszcze z darmową wysyłka z Chin i masz czelność wyzywać ludzi od gnoi bo nie dostałeś szmatki wartej kilka groszy.
Chcesz nakładać powłokę na lakier, więc zakładam, że wcześniej odpowiednio przygotujesz lakier, ale nie chce Ci się jechać na miasto po szmatkę.... Ręce opadają....
  • Lubię to 10
  • Super 1
  • Okay 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuję coś po takiej cenie jaką dyktuje sprzedawca, to raz. A dwa - zamawiasz towar z określoną ilością rzeczy w zestawie to taka ilość ma być. Niczego dziwnego w tym nie widzę, kosztuje ich to X do tego marża Y, wysyłka refundowana przez rząd to finalna cena dla mnie jest taka a nie inna, ja jej nie ustalam i nie negocjuję. Nie dotrzymują warunków umowy to ja mam prawo żądać wyrównania tego, co miało być i nawet w dupie z tą szmatką, chodzi o zasadę. Jak ja coś sprzedaję to sprzedaję tak jak jest w opisie i mogę co najwyżej dodać coś od siebie a nie wysłać mniej. A dlaczego gnoje? Bo dymają, to raz, a dwa - na coraz więcej sobie pozwalają, bo na aliexpress buyer protection przechodzi coraz bardziej na seller protection.

Ale jak Wam jest na rękę to, że jesteście dymani(nie ma znaczenia na ile, chodzi o sam fakt) to już jest Wasz problem, nie mój. Klient płaci i wymaga.

PS. Jak kupujesz coś, co w ogóle nie działa to też masz w dupie to, że zmarnowałeś te 30 zł? Jak tak to spoko, skoro masz nadmiar pieniędzy i chcesz je wyrzucać to ja chętnie przyjmę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie podoba polityka aliexpress to kupuj produkty europejskie z paragonem, z oplaconym vatem i innymi podatkam, a nie lasiszi sie bo sporo taniej, a później obużony... Ochrona kupującego dziala tak samo jak ubezpieczenia OC. Im wiecej Januszy wyciąga łapę z nieuzasadnionymi roszczeniami tym więcej problemów będą mieli uczciwi kupujący, a te szmatki z zestawu to imo nawet do podtarcia tyłka średnio się nadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden jak i drugi ma rację, kupujesz towar taki jaki jest w ogłoszeniu i taki powinienes dostać, nie wazne kim jesteś, Januszem biznesu czy innym kupującym. Masz prawo do reklamacji itd. z drugiej strony czasami nie ma sensu bic się o jakiś drobiazg, no chyba ze produkt uszkodzony (np. peknieta buteleczka). To tak jakby pójść do piekarni i kupić nadgryzioną bułkę i pomyśleć "aaaaa, odkroje połowę i zjem" - zwrócisz towar od razu.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszem to jest ktoś, kto robi tak https://allegro.pl/mr-fix-9h-powloka-ceramiczna-ochrona-ceramika-1rok-i7328288270.html i jeszcze ludzie to kupują... Ja bym chętnie do każdego kupującego napisał ile to faktycznie kosztuje i jak zostali wydymani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione to zostało jak kosztowała 60zł teraz janusz dał 300zł a lista kupujących została. Taki ich trik na wywołanie efektu kuli śniegu. Wiem bo przeglądam często allegro pod tym kątem i skojarzyłem aukcje 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak może być, kupił w Chinach 5, wystawił za 60, ładnie poszło to domówił więcej ale zanim dojdą to walnął zaporówkę, aukcja "do wyczerpania przedmiotów" to po co płacić drugi raz za wystawienie 😉 a jakby jakiś desperat się trafił za 300 to kupi u innego taniej i odsprzeda 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę szybko, bo się spieszę na bieganie 😋 , a po treningu zimny browar już czeka 🍻

Wczoraj dotarła do mnie 1 z 3 zamówionych powłok po 4,38$ z linku: https://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-30ML-9H-Car-hardness-super-hydrophobic-Glass-Coating-Car-Liquid-ceramic-Coat-Auto-Paint/32862286377.html

Pudełko wygląda podobnie jak w wyżej, które opisywałem:

LwXRvzoh.jpg

Jet zdarpka

wCuw8nTh.jpg

W środku trochę inaczej - 2 szmatki i gąbka jeszcze mniejsza:

cxqWLqnh.jpg

W butelce jakby więcej płynu, zapach też jakiś słodki

V3OE27Dh.jpg

Jeszcze inne zamknięcie

Ejh2NLDh.jpg

Wlewamy do kapsla - ciecz gęstsza niż w poprzednio testowanych

rRKrfCWh.jpg

Po 24h w kapslu coś jest 😀

7jwS821h.jpg

Wyjmujemy - widać, że nawet odcisnęły się wytłoczenia z kapsla

HUjb9hRh.jpg

"Soczewka" dosyć elastyczna, ale pękła przy próbie zgęcia

e1ZGbv0h.jpg

Na jednej części uchwyciłem, że jest dosyć elastyczna - nie tak krucha jak w testowanej. Udało mi się to zgiąć jeszcze bardziej - pomiędzy pacami było z jakieś 1-2mm przerwy, ale nie zdążyłem złapać aparatem

Jx0zjTTh.jpg

Póki co ta wersja najbardziej rokuje spośród testowanych - tzn gęsta ciecz, elastyczna soczewka - ktoś tu wyżej wklejał filmik jak wygna się jakaś droga powłoka - i tu jest prawie to samo.

To tak na szybko 😎 - pzdr

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ronin78 ja czekam na wrzesień/październik - ciekaw jestem czy to przetrwa zimę. W lecie jeżdżę na woskach.

Co do biegania, to można powiedzieć, że dopiero zaczynam - biegam od 4 lat. W tym roku zaliczyłem Rykowisko na dystansie 35km 😀 - gdzie mi tam do Ciebie - szacun!. Tak to biegam 10 i półmaratony. Może w przyszłym roku maraton - chcę przebiec nie przejść 😋. Dobra koniec offa, bo zaraz będą bany.

Pzdr

Póki co mam 3 przesyłki z powłoką i każda wygląda inaczej 😨

4RGgEJXh.jpg

Szykuje się smalcowanie na bogato 😈

hLsHoS4h.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na RAV4 nakładałem ponad miesiąc temu dwie warstwy, na Vectre z 6 tygodni w tył jedną. Myję auta co tydzień pod domem, wycieram do sucha białym czyściwem i oba wyglądają zajebiście. Przed zimą wrzucam dwie kolejne warstwy i można spać spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam 2 sztuki,ta z prawej strony to jest z tego samego linku co ma kolega krzygaj,i po wyjęciu z kapsla tak samo się zachowuje.Ta z lewej strony to wydaje mi się że jakaś lipa,ale trzeba by sprawdzić najlepiej na lakierze,w kapslu praktycznie to wyparowało.bf2a2db56c6f62abe82828b9c996ce63.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.