Skocz do zawartości

9H MrFix


Gość Malwin41

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Malwin41 napisał:

Chińczyk dostępny od 8 do 16 euro za 30ml

Chyba dolarów, a nie euro? :oJak płaciłeś w ojro to przepłaciłeś :kox:

Do mnie leci już druga - pierwsza gdzieś zaginęła między Warszawą, a Płockiem :/

Na YT XaronFR dobrze to przetestował - dostępne są 4 filmiki - dla niecierpliwych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malwin41

@krzygaj Tak kolego placilem w euro bo mieszkam DE i podalem ceny z jakimi sie zapoznalem, ale ciesze sie ze Ty kupiles taniej. 

Xaron testuje wiekszosc rzeczy z forum ale mysle ze jednak warto miec to w naszym rodzimym jezyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Panowie. To ze Xaron cos testowal, to jedno, ale info, ze po 3 miesiacach ten “Coating“ umarl, to nie ma. :D

On ma wewnetrzne forum. ;)

I dostaje kase oraz produkty od producentow. Takze nie do konca obiektywne sa te jego prezentacje. :D

Nie wspomne o polerowaniu maszyna rotacyjna. Rota na 6 biegu, pol klapy w hologramach, a ochow i achow nie bylo konca. :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przypomne wszystkim, ze jest to powloka za 30-60zl. Nawet gdyby taki efekt wystepowal przez 3msc, to za te pieniazki warto co 3msc wrzucac nowa powloke! Dla samej frajdy i zabawy. Chyba nie mozna wymagac od produktu za grosze, efektu takiego, jak np CeramicPro, ktory kosztuje swoje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chce pokazac ile wytrzyma w normalnym uzytkowaniu :P nie chce jej zabic zeby pokazac ze sie da bo to sie mija z celem. Chce sprawdzic czy jest sens ja nakladac i ile myc wytrzyma w normalnym uzytkowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Malwin41 napisał:

pomecze ja citrusem czy sie splynie po 20 razach na przyklad

Ewentualnie zobacz jeszcze citrusem ale dotykowo np rękawicą :)  
Z doświadczenia wiem ze wtedy jest sporo mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Malwin41 proponuję żeby spróbować potraktować te powłokę deironizerem - zakładam że wielu Forumowiczów może traktować ten produkt jako środek do zabezpieczenia felg na lato. 

Jak tylko dotrze moja powłoka Mrfix (jest już w kraju) to zabezpieczę nią felgę i umieszczę w pojemniku z roztworem soli - zobaczymy czy przetrwa taki np tygodniowy test :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie kropelkowanie po 48h.

20180401_223908-1280x960.jpg.2b445b52268e25948076c50ea690de70.jpg

I daje filmik ze zrzutem wody i kropelkami.

Jutro test wytrzymalosci. Mam zamiar wrzucic 3 razy Wheels cleaner + od SG potem opryski citrusem razem ze zruszaniem rekawica. Chce rozrobic litr Citrusa. Licze na jakies 30 aplikacji. I jesli dalej cokolwiek bedzie to pomyslimy dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Panowie to sealant w płynie nie zadna powloka to po pierwsze. Po drugie za taka cene jak wytrzyma 2 miesiace latem z efektem zrzucania wody to bardzo dobry wynik.  Na dniach wleci to na zderzak i blotniki w aucie i zobaczymy ile wytrzyma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.