Jump to content

Czym wycierać do sucha ?

sq2jul

Recommended Posts

Czołem

Szukam dobrego ręcznika do osuszania. Do tej pory miałem chyba SG fluffy dryer ale nie bardzo jestem z niego zadowolony. Bardzo słabo zbiera wodę, zostawia po sobie ślady przy przeciąganiu, trzeba go co chwilę wykręcać/suszyć.

Chciałbym kupić coś co będzie:

1. Dobrze wciągać wodę

2. Bardzo delikatne-nie chcę narobić bałaganu po korekcie, a lakier niestety dość miękki

3. Nada się do przeciągania

4. Dam radę dobrze osuszyc nim samochód rozmiarów VW T3

Cena nie jest bardzo istotna. Zależy mi na świetnej jakości. Ręcznik będzie używany niezbyt często i tylko do jednego auta.

Z tego co tu wyczytałem to mam 3 typy- Work Stuff King/Beast/Monster, albo Pin Towel

Chętnie też poznam Waszą opinię bądź inną propozycję, ale z największym naciskiem na delikatność

• 2 weeks later...
11 minut temu, Strus napisał:

Monster jest dwustronny a Prince jedno?

Odwrotnie. Prince dwustronny, a Monster jedno. 

Bierz Prince, dużo więcej wody zbierzesz, a jak nie zależy Ci bardzo na czasie to zamów z Alli kopię 1:1 Prince za około  pół ceny

5 minut temu, Strus napisał:

a podrzuć linkę

Zastanawiam się też nad Fireball Black Fox 70x40 bo można go kupić nawet taniej niż Monstera XS

Ja zamówiłem z tego: https://pl.aliexpress.com/item/1005002836301733.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.a5de4c4dzktEjI 
Zamówiłem 26.08 i 02.09 wyskoczyło, że przesyłka oclona. 

Mam też Monstera normalnego i dwa prince "oryginalne" z WS więc porównam je ze sobą jak przyjdą. 

Fireball nigdy nie miałem więc się nie wypowiem

• Lubię to 1

• 1 month later...
11 minut temu, Bac napisał:

Dużo tego octu dać? 

Ja daję 100ml na pranie, piorę w pralce

14 godzin temu, Bac napisał:

Mój fluffy przed praniem słabo chłoną wodę a po praniu przestał zupełnie. Jest jakiś sposób, aby to przywrócić? Prany był w płynie Good Stuff'a. 

Używasz wetcoatów? hydrowoskow?? 

Pewnie dlatego się "przytkał" 

Wypierz w wyższej temp. Na początek daj 60st + jako płyn do płukania ocet 100ml 🙂 

W dniu 11.10.2021 o 09:47, D@ViD napisał:

Używasz wetcoatów? hydrowoskow?? 

Pewnie dlatego się "przytkał" 

Wypierz w wyższej temp. Na początek daj 60st + jako płyn do płukania ocet 100ml 🙂 

Tyle co twardy wosk na lakierze i od czasu do czasu QD.