Jump to content
IGNORED

Czym wycierać do sucha ?

Recommended Posts

Pany pytanie 
Zakup na aliexpress, klon WS Monster za 4.11$ czy klon Kinga za 11.66$. skłaniam się ku drugiemu. W sumie jednego oryginalnego monstera już mam

Podzielisz się linkiem ?
  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Taka ciekawostka z mojej strony. Mam WS KING Czyli ręcznik twisted pile, ale dwustronny. Mega ręcznik. Zrobił mi się ostatnio jakoś taki szorstki sztywny.  Po konsultacji z WS, kazano mi wyp

Jeżeli chodzi o Liquid Elements Silverback, to ja osobiście mam dość mieszane (choć ostatecznie pozytywne) odczucia. Ręcznik jest dość gruby, ale jego włókna nie przypominają tych z MM Dry Me Crazy. R

WS King - the best 🙂

Posted Images

@wierzba cena z kuponami

US $9.75  51%OFF | 600GSM70*55CM Thick Absorbent Twisting Cloth Braid Cloth Large Car Cleaning Car Wash Towel Lint-Free Cleaning Cloth Floor Rag
https://a.aliexpress.com/_BOMRhp

US $6.83  31%OFF | 40*40CM 60*90CM Woven Cloth Car Wash Towel, Microfiber Towel, Car Towel, Absorbent Towel 1200GSM  Car Cleaning Drying Cloth
https://a.aliexpress.com/_B0yFyJ

• Lubię to 1

@KUBA46 jak wejdziesz w alipay i doładujesz konto przez PayU za 190 zł to masz kupon 5/5.01$. płacisz za zakupy a resztę kasy możesz wypłacić na konto za opłatą 2 zł

W zakładce Wallet masz info o promocji. Aktywujesz konto i podświetli ci się opcja zdobycia kuponu.

Screenshot_2021-01-13-00-21-00-220_com.alibaba.aliexpresshd.jpg