Skocz do zawartości

Shiny Garage - Nowości


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 27.08.2018 o 11:06, Eidos71 napisał:

@Gesiu_15 - fakt, ale dopiero dzisiaj na nie trafiłem... 😆

Mnie tam martwi że sami nie potrafią zrobić nowej strony WWW 🙂 a męczą zagranicznych dystrybutorów aby oni zrobili a wręcz nakazują trochę śmieszne 🙂

http://shinygarage.pl/

http://shinygarage.sk/

http://www.shiny-garage.de/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Treys - dzięki Tobie, a właściwie dzięki linkowi do niemieckiej strony SG w końcu zrozumiałem, co oznaczają liczby na produktach SG... Pewnie jestem ostatnim, który tego nie wiedział... 😂 I muszę powiedzieć, że to niegłupi, częściowo skopiowany od Menzerny pomysł... 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eidos71 napisał:

@Treys - dzięki Tobie, a właściwie dzięki linkowi do niemieckiej strony SG w końcu zrozumiałem, co oznaczają liczby na produktach SG... Pewnie jestem ostatnim, który tego nie wiedział... 😂 I muszę powiedzieć, że to niegłupi, częściowo skopiowany od Menzerny pomysł... 👍

To o co chodzi z tymi numerkami? Pojawil sie i u mnie we Wloszech dystrybutor ale nie ma pojecia o tym co sprzedaje 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior - te liczby to podział produktów, ze względu na ich zastosowanie: 

10 | MYCIE WSTĘPNE

11 | DEKONTAMINACJA

12 | MYCIE

13 | ZABEZPIECZENIE LAKIERU

14 | FELGI I OPONY

15 | WNĘTRZE

16 | AKCESORIA

17 | ZESTAWY

18 | NAKLEJKI

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowości od Shiny Garage po targach Warsaw Motor Show 2018:

- D-Icer (odmrażacz do szyb o urywającym tyłek zapachu margarita strawberry) 15zł/500ml

-Drop Off (niewidzialna wycieraczka, producent sugeruje, że przy położeniu dwóch warstw wycieraczka utrzyma się na przedniej szybie 6 msc, na bocznych 1 rok) 49zł/150ml

20181121_085008.jpg

20181121_085030.jpg

20181121_085041.jpg

20181121_085051.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
19 minut temu, lodowa napisał:

przepraszam ze pytam ale czemu nei ma ich juz na forum  ?

Sami zrezygnowali z bycia partnerem, tutaj nikt nikogo nie wywala. Natomiast jeżeli partner handlowy nie opłaci miesięcznej stawki bądź zrezygnuje ze wspierania forum - automatycznie jego wątki przechodzą do archiwum i są niewidzialne dla użytkowników. Jak zdecyduje się na powrót i opłaci należną stawkę wtedy wszystkie posty są widoczne ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michał82 napisał:

 

@lodowa Ale to, że SG nie ma na forum jako Partnera nie oznacza, że o ich środkach nie możesz nic napisać. Zdaje się cenzura jeszcze nie wkradła się tu 🙂

 

P.S. Pokaż e30 🙂

Pokazalbym ale stoi rozebrane kolega lakiernik dosc mocno sie ociaga ... ale cena jaka place za wszystko nie pozwala mi sie unosic 

oczywiscie bede sie wypowiadac bo kozystam z ich produktow 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.