Skocz do zawartości

Work Stuff Typhoon Wash Pad


D@ViD

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy w Wash Padzie występuje takie samo zjawisko jak w rękawicy, a mianowicie są dość sztywne boki i rogi?????? Pisałem o tym w swojej recenzji "Storma" i jestem ciekawy czy tutaj też to czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Lee na sucho są lekko sztywne, bo to przecież solidne przeszycia dwóch części materiału, zrobione specjalnie dla trwałości wash pada. W wodzie stają się miękkie jak reszta pada. Ja nie widzę to żadnego niebezpieczeństwa, gdyż te krawędzie nie pracują przy myciu auta. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@paperson Dzięki, forma ostatnich testów i recenzji Panowie jest mega. Filmy , zdjęcia , memy :D 

@david2888 Fajnie ,że wszystko się wyjaśniło, nie braliśmy udziału w dyskusji czekaliśmy na powtórne użycie ;) 

@Tommy Lee Tak jak wspomniał @paperson na sucho rogi są sztywniejsze. W przypadku Wash Pada jest to bardziej zauważalne niż w przypadku rękawicy. Natomiast w trakcie pracy przy kontakcie z wodą znika ten efekt. Jest gładko i bezpiecznie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Wczoraj bawiłem się Typhoon'em.

 

Zabawa:

Wnioski:

Generalnie bardzo przyjemnie i bezpiecznie, ale dla mnie rozmiar jest za duży. WashPad jest za gruby i jak nasiąknie wodą jest po prostu ciężki. Nazwałbym go XXL.

Przez ten rozmiar bardzo długo schnie - dokłądnie już 12h i wciąż jest wilgotny mimo wysokich temperatur zewnętrznych.

Najlepszy byłby dla mnie o połowę cieńszy czyli jak zaszyty Storm. @Good Stuff pomyślcie o tym ;) Wersja S ;)

Ale szacun za kawał solidnego narzędzia i za jakoś wykonania. Będę go używać - wzmocnie sobie bicepsy ;)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel Wojtek, kolejny raz wielkie dzięki za recenzję naszego produktu. Co do wielkości, na rynku są z mojej wiedzy 3 rodzaje wielkości Wash Padów. Typhoon to taki klasyczny średniak jeżeli chodzi o wymiary. Może w przyszłości wprowadzimy inne rozmiary.

Na pocieszenie dla Ciebie dodam ,że wraz z kolejnymi użyciami Typhoon się "ubije" . Wrażenie grubego lub za grubego sprawia przez pierwsze kilka myć. Zresztą ocenisz sam, czekam na update :)

Dzięki jeszcze raz! 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio pierwszy raz wyprałem w pralce Wash Pad'a. Wyprałem go w Białym Jeleniu + ocent, z resztą mikrofibr. Wash Pad zrobił się bardziej miękki, jego narożniki również. Normalnie jakby inny Pad. Wiosek - Polecam naprawdę przed pierwszym użyciem wyprać go, tak jak producent zaleca 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent bardziej zaleca to pranie w celu pozbycia się takiego produkcyjnego kurzu/meszku który wychodzi z rękawicy/wash pada. Przy pierwszym użyciu w wiadrze z woda był widoczny, a przy następnych myciach już go ni było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ale mowie o swoich odczuciach, że ten pad po praniu już nie jest taki "sztywny" 🙂

Stwierdziłem w ogóle ostatnio, że wszystkie nowe mikrofibry, ręczniki, trzeba wyprać przed pierwszym użyciem 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
6 godzin temu, Mirabel napisał:

Odkręcam co napisałem. Jestem naprawdę zaskoczony, firma dba o klienta, wszystko szybko ogarnięte + mały gratis. Pełna profeska, pewnie rzeczywiście trafił mi się wadliwy pad. 

Nie ma co odkręcać słów 😉 zdarzają się wpadki i trudno. Ważne jak chłopaki rozwiazuja takie sprawy 😉

Chłopaki 🤜🤛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.