Skocz do zawarto┼Ťci
AreK

Flex AKU PE 150 18.0-EC & AKU XFE 15 150 18.0-EC

Rekomendowane odpowiedzi

@ghost┬áa ibrida jako┼Ť nikt nie kopiuje ­čśü choruje na t─ů maszynk─Ö ale 3 k PLN to nawet i dla mnie za du┼╝o ­čśü

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

@Tomas22 jesli nie robisz na wyjazdach to kupno flexa na aku mija sie z celem ­čÖé (o ile juz masz maszyne)

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
42 minuty temu, BiałyGTi napisał:

@Tomas22 jesli nie robisz na wyjazdach to kupno flexa na aku mija sie z celem ­čÖé (o ile juz masz maszyne)

Chodzi┼éo mi w┼éa┼Ťnie o ibrida i brak jego kopii t─ů maszynka mi namiesza┼éa w g┼éowie ­čśë narazie m├│j cel to nowy flex vrg v2. Tylko musz─Ö par─Ö spraw przemyslec

Nie potrafi─Ö zaufa─ç "g┼é├│wnej" maszynce na baterie. Musia┼ébym mie─ç chyba z 20 zapasowych baterii ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Tomas22 napisał:

Nie potrafi─Ö zaufa─ç "g┼é├│wnej" maszynce na baterie. Musia┼é´╗┐bym mie─ç´╗┐ chyba z 20 z´╗┐apasow´╗┐ych baterii

no tu sie nie zgodze  bo 2 baterie w zupelnosci wystarcza

na bateri pracujesz 40 min. Druga bateria od 0 do 100 ładuje sie również 40 Min. Pamietaj ze nie polerujesz ciagle przez 40 min tylko robisz przerwy na wymywanie na inspekcje na zmiane pada furta itd wiec zanim wykonczysz baterie nr 1 to tamta bedzie naładowana i czekała na swoja kolej

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
W dniu 20.04.2018 o 23:34, powalla napisał:

Pokaż mi jeden sprzęt 

Ja takiej maszyny nie znam ale chętnie poznam. 

Policz na szybko jaki pr─ůd pobiera maszynka zasilana 230V , a jaki┬á z akumulatora 18V , potem wyobra┼║/policz sobie jakiej grubo┼Ťci musia┼éby by─ç┬á ten np. 5m kabel┬á i pomy┼Ťli teraz czy obci─ů┼╝enie takiego kabla wisz─ůcego przez 15h na szyi by Ci nie przeszkadza┼éo┬á;)

rupes iBird dziala na bateriach a po podlaczeniu przejsciowki dziala rowniez na kablu ­čÖé
Generalnie zakupilem sobie tego flexa i jest super... jak ma pelna baterie ­čśë mega mocny bardzo ciezko zaburzyc ruch oscylacyjny, pie─Ökna kultura pracy jak na DA... dopoki mamy pelna baterie, po polowie samochodu (oko┼éo) musze wymienic baterie na druga aby ponownie miec szalno─ů moc, inaczej maszynka pracuje bedac na 6 biegu jak by byla na 3 , ciekawi mnie jak beda wygladaly akumulaory po pracy w takich warunkach po roku.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Bia┼éyGTi┬ápewnie ┼╝e mo┼╝esz si─Ö nie zgodzi─ç bo to tylko moje odczucie ­čśë

Taki ju┼╝ jestem ze wol─Ö mie─ç czego┼Ť za du┼╝o ni┼╝ wystarczaj─ůco. I nie czu┼ébym si─Ö pewnie maj─ůc tylko 2 baterie. Z 20 przesadzi┼éem ale co najmniej 6 baterii i 4 ┼éadowarki ­čśë┬á

Bo wiadomo by na┼éadowa─ç baterie potrzebny jest pr─ůd a ta maszynka jest do pracy w miejscu gdzie go nie ma ­čśë

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

@Tomas22┬áno dokladnie tak jak mowisz. Jak masz roboty wyjazdowe to maszyna spoko ­čÖé jakjak pod domem czyli tam gdzie prwd masz to lepiej tradycyjna na kablu.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

Obsługa graficzna

Magda Stępień

├Ś

Powiadomienie o plikach cookie

Umie┼Ťcili┼Ťmy na Twoim urz─ůdzeniu pliki cookie, aby pom├│c Ci usprawni─ç przegl─ůdanie strony. Mo┼╝esz dostosowa─ç ustawienia plik├│w cookie, w przeciwnym wypadku zak┼éadamy, ┼╝e wyra┼╝asz na to zgod─Ö.