Skocz do zawartości

Work Stuff Monster Drying Towel


paperson

Rekomendowane odpowiedzi

@devilsky , specjalnie dobrałem szczotkę z bardzo rzadkim włosiem... dla mnie każda MF, która ma mieć kontakt z lakierem musi być wyczesana, a później przedmuchana sprężonym powietrzem.

 

nie ma co ukrywać, że po praniu z odpowiednim płynem i płukaniu z octem, jest sztywniejszy... nowy jest jakby impregnowany i różnica po praniu jest zauważalna.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszarka z pompą ciepła robi robote z mikrofibrami, po praniu wrzucasz na suszenie i wyciagasz fibry miękkie oczyszczone z klaczkowo jak nowe 👍 to samo robi z ubraniami i innymi, gdyby ktos mial okazję kupić czy sie zastanawia czy kupić taki sprzęt do mieszkania, to brać nie zastanawiać sie i pamiętać  tylko z pompą ciepła, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie niestety ta sama sytuacja co u poprzedników, ręcznik dzisiaj rozpakowany, osuszone jedno auto i się rozleciał. @Good Stuff co proponujecie? Poprzedniego Fluffy męczyłem chyba 3 lata, prany kilkadziesiąt razy i nic 🙂 Troszkę się zawiodłem niestety.

f6457e70e34600b7gen.jpg

f9ce25abea6440e3gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@zdanek oczywiście wymienimy. Na tą chwilę sprzedaż ręczników z najnowszej partii jest wstrzymana. W poniedziałek mamy wizytacje przedstawiciela z Korei. Wstępna diagnoza jest taka, że w pewnej partii została użyta zbyt gruba igła, która narusza materiał. 

Jest to 5 oficjalna reklamacja i podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu sprzedaży i zgłoszeniu problemu producentowi. Wszystkie ewentualne reklamację będziemy rozpatrywać na Waszą korzyść. 

Proszę o kontakt na PW

Pozdrawiam 

Michał 

  • Lubię to 8
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Good Stuff napisał:

@zdanek oczywiście wymienimy. Na tą chwilę sprzedaż ręczników z najnowszej partii jest wstrzymana. W poniedziałek mamy wizytacje przedstawiciela z Korei. Wstępna diagnoza jest taka, że w pewnej partii została użyta zbyt gruba igła, która narusza materiał. 

Jest to 5 oficjalna reklamacja i podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu sprzedaży i zgłoszeniu problemu producentowi. Wszystkie ewentualne reklamację będziemy rozpatrywać na Waszą korzyść. 

Proszę o kontakt na PW

Pozdrawiam 

Michał 

Można? Można... wreszcie firma która napisze otwarcie, że jest problem i z nim walczy. Bo jest jeszcze opcja że ręcznik został wyposażony w otwory wentylacyjne przez co szybciej wysycha :-D  albo nie umiecie wycierać... Mój monster świeżo kupiony ale z racji pogody nie przetestowany jeszcze. Mam nadzieję że mnie to nie dosięgnie 🙂

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff ja wrócę do domu wieczorem późnym, to ocenie stan swojego. Dmuchając na zimne, jakby wyszła jakaś przygoda z moim, to w ramach Waszej mega zajebistej postawy, będę chciał tylko ręcznik za ręcznik! Żadnego gratisu. Ewentualny gratis wyślijcie/przekażcie na cele potrzebujących 🙂 brawa wielkie za podejscie do klienta. 

Edit: mój wyglada na konkret! Mam nadzieje ze przy myciu nadal będzie git 🙂 pozdro @Good Stuff

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, Good Stuff napisał:

@zdanek oczywiście wymienimy. Na tą chwilę sprzedaż ręczników z najnowszej partii jest wstrzymana. W poniedziałek mamy wizytacje przedstawiciela z Korei. Wstępna diagnoza jest taka, że w pewnej partii została użyta zbyt gruba igła, która narusza materiał. 

Jest to 5 oficjalna reklamacja i podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu sprzedaży i zgłoszeniu problemu producentowi. Wszystkie ewentualne reklamację będziemy rozpatrywać na Waszą korzyść. 

Proszę o kontakt na PW

Pozdrawiam 

Michał 

Bez kitu, bez ściem, pełna profeska ! szacun !

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę kupiłem ten ręcznik na listopadowych promocjach, ale nie używałem jeszcze bo mi go szkoda 😂. Jednak jutro będzie trzeba przetestować skoro mamy takiego wspaniałego dystrybutora 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff szanuje ostro. Nigdy nie kupiłem co prawda Waszych ręczników, bo zawsze przyjanuszowalem i wybrałem lekko tańsze. Teraz już wiem że to był błąd. Podziwiam za takie rozwiązanie sprawy i już wiem, że następny ręcznik będzie właśnie od Was. Pozdro 🙂

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój wczoraj rozpakowałem i dokładnie przejrzałem krawędzie... niestety chyba rzeczywiście partia jest wadliwa bo jest już mała dziurka i pewnie po użyciu poleciałoby dalej. :-oDodam tylko, że ręcznik też świeżo kupiony.

20190209-165203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Wam za wsparcie i miłe słowa. To naprawdę budujące w tej trudnej sytuacji!

W poniedziałek będzie u nas przedstawiciel z Korei, która ma sprawdzić KAŻDY ręcznik, który mamy. Po tej wizycie będziemy mądrzejsi i przekażemy Wam informację jak to wygląda.

Bez względu na wynik inspekcji MONSTER z najnowszej partii nie pojawi się już w sklepach. Wada dotyczy ostatniej partii ale jakiejś jej części - według informacji producenta ręczniki szyte były na różnych maszynach i nie możliwe jest żeby cała partia miała wadę. Natomiast jak ją rozpoznać na tą chwilę nie wiemy.

@Fredi88 poproszę o PW - mam nadzieję ,że uda nam się to jakoś załatwić 🙂

No nic my walczymy dalej w poniedziałek poinformujemy Was o postępach.

Pozdrawiam

Michał

  • Lubię to 9
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam wada, ręcznik stwierdził, że skoro jest tak zarąbisty, to musi się klonować. Z JEDNEGO ręcznika będą DWA. A Wy narzekacie. Mój się rozmnażać nie chce... 🤣@Good StuffSzanuję za sposób załatwienia sprawy 🙂👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka reklamacyjna od @Good Stuff dotarła wczoraj, szczerze mówiąc nie spodziewałem się aż tak szybkiego i bezproblemowego załatwienia sprawy, w przeciwieństwie do RRC, które potraktowało mnie jak debila. Ukłony za podejście do klienta. Arsenał Work Stuff stale się u mnie powiększa i utwierdza mnie to w wyborze. Niech konkurencja się uczy 🙂

a08cfb7bbe7e2eb9gen.jpg

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już nowa partia potworka (naprawiona) w sklepach ? Czy dalej istnieje ryzyko że kupi się uszkodzony ? Sklepy autodetailingowe w dużych miastach wiedzą o tym problemie ? Chciałem zakupić ale nie wiem czy jeszcze nie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Spider Wszyscy nasi oficjalni Partnerzy zostali poinformowani o tym i ściągamy ręczniki ze sklepów. Nowy MONSTER pojawi się nie wcześniej niż w okolicach Lipca. W związku z brakiem MONSTERa przyspieszyliśmy decyzję o wprowadzeniu ręcznika o którym marzymy już o bardzo długiego czasu. Myślę ,że fajnie zapełni lukę na ten okres 🙂

Co do samej sprawy, w zeszłym tygodniu tak jak wspominaliśmy mieliśmy wizytację przedstawiciela firmy z Korei. Wizyta trwała 3 dni i zakończyła się uwzględnieniem naszej reklamacji. Profesjonalizm i zaangażowanie jakie wykazał nasz Partner w celu rozwiązania tej sytuacji utwierdził nas w tym ,że wybór tego dostawcy był słuszną decyzją. Błędy zdarzają się najlepszym a najważniejsze jest jak się z nich wychodzi.

Tak jak już wspominałem wielokrotnie jeżeli ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości czy reklamację zapraszam PW/mail/telefon. Myślę ,że wszystkie dotychczasowe zgłoszenia zostały rozwiązane pozytywnie.

Myślę ,że to tyle w formie wyjaśnienia 🙂
Oczywiście pamiątkowa fotka 🙂
Pozdrawiam

Michał

51804005_252482418974753_4140423935919390720_n.jpg

  • Lubię to 8
  • Super 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.