Skocz do zawartości

Work Stuff Monster Drying Towel


paperson

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Birkhof napisał:

Czy ktoś jest w stanie podać skład ręcznika polyester / polyamid?

Niestety u siebie nie znalazłem takiej informacji na etykiecie 🙂

trzeba pytać producenta. @Good Stuff skład nie jest tajemnicą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Birkhof @Tomas22 Pewnie ,że nie jest to żadna tajemnica. Zresztą już kiedyś padło tutaj o to pytanie. Wszystkie nasze fibry to 80/20.

Oczywiście zastanawialiśmy się nad innymi blendami 75/25 czy 70/30, mieliśmy trochę takich fibr i szczerze z praktycznego punktu widzenia nie widać różnicy. Natomiast jest znaczna różnica w cenie 😉 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Good Stuff napisał:

@Birkhof @Tomas22 Pewnie ,że nie jest to żadna tajemnica. Zresztą już kiedyś padło tutaj o to pytanie. Wszystkie nasze fibry to 80/20.

Oczywiście zastanawialiśmy się nad innymi blendami 75/25 czy 70/30, mieliśmy trochę takich fibr i szczerze z praktycznego punktu widzenia nie widać różnicy. Natomiast jest znaczna różnica w cenie 😉 

Dzięki za odpowiedź - ja mam czarne uni i już różnica w cenie mnie za dużo razy zgubiła 😄 więc już się tym nie sugeruję i muszę szukać tych kilku % 😄 Nie miałem ręcznika w rękach więc się o nim nie wypowiem ale dzisiaj wjechał testowo Wasz Albino - wszystkie inne pędzelki skończą w koszu poza kilkoma zawodowcami jak VP niebieski czy Atlasta (ale to tylko na hardkorowe akcje). Jestem pod bardzo dużym wrażeniem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Kilka dni temu, przy okazji zakupów wpadł mi w ręce Monster. Ponieważ jakiś czas chodziła za mną potrzeba nowego ręcznika do osuszania, przygarnąłem "potworka" do swojego asortymentu. Pomacałem, pooglądałem  sobie na sucho w garażu i sprawił bardzo dobre wrażenie. Dwa dni później miałem już okazję przetestować go w boju i dopiero w akcji pokazał pazur. Zbierał wodę aż miło. Lece sobie elemencik po elemencie i tylko powiększa mi się uśmiech. Niestety do czasu... Nawet całego auta nie osuszyłem i zobaczyłem, że Monster zaczął się rozpadać... Jednocześnie mi opadła kopara.

 

IMG_20190127_220948.jpg.5b3972ba11a7f4f91e47cf2419e319df.jpg

IMG_20190128_220652.jpg.83d9dc8fe7cb0b89be682d31251e316e.jpg

IMG_20190127_221211.jpg.58bf7dba66b8c87eb0d2842f315f99e1.jpg

IMG_20190127_221217.jpg.753b979594d538986411885ba732b4df.jpgNa jednym boku, w trzech miejscach dosłownie odpadło obszycie.

Mam już kilka akcesoriów od Work Stuff i wszystkie pokazały mi, że nie jest to byle badziew tylko porządne zabawki, które służą i nie zużywają się jakoś szybko. 

W tym przypadku jednak mocno się zdziwiłem bo było to pierwsze osuszanie tym ręcznikiem i taki zonk. 

Podczas osuszania nie zaczepiłem nigdzie obszyciem, nie machałem mokrym i ciężkim ręcznikiem trzymając za obszycie więc nie wiem co  mogło się stać. Wada materiału czy jakiś mój błąd?

Czy ktoś z użytkowników tego ręcznika miał podobny przypadek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Rybicki Napisz proszę na PW - ręcznik wymienimy na wolny od wad.

@rygryss Napisz proszę na PW - ręcznik wymienimy na wolny od wad.

Drodzy użytkownicy nie chce tłumaczyć obu przypadków bo ewidentnie coś jest z nimi nie tak. Wszystkie mikrofibry są przez nas pakowane tutaj w Polsce. Dzięki temu przeprowadzamy dodatkową kontrolę jakościową. Zdarza się ,że są ręczniki , które jej nie przechodzą i nie trafiają do sprzedaży. Niestety tutaj tego nie mogliśmy zauważyć bo wada pojawiła się już podczas użytkowania.

Mogę jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację i proszę wszystkich użytkowników , którzy mają jakikolwiek problem z naszym produktem o informację. Działamy w takich sytuacjach błyskawicznie bo zależy nam na Waszym zadowoleniu.

 

  • Lubię to 14
  • Super 2
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwny temat. Co prawda sam w swoim Monsterku zauważyłem, że w porównaniu nawet do Fluffy'ego wychodzi z niego więcej nitki i czasami trzeba coś uciąć, to nic się nie rozpadło jak u Ciebie @Rybicki 😮 Jestem w szoku, bo mam jakieś 80% akcesoriów, które wypuścił WS na rynek i z niczym nie ma takich akcji.

@rygryss a jak z chłonnością u Ciebie po tym czasie? Ja użyłem Monstera jakieś 10-15 razy, w tym czasie przeprałem go ręcznie 2-3-krotnie w ciepłej wodzie z białym jeleniem i niestety się przytkał, tj. chłonie wyraźnie słabiej niż przez pierwsze użycia. Może trzeba go jakoś "odkamienić", jak powłokę? Przeprać w occie czy coś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwny temat. Co prawda sam w swoim Monsterku zauważyłem, że w porównaniu nawet do Fluffy'ego wychodzi z niego więcej nitki i czasami trzeba coś uciąć, to nic się nie rozpadło jak u Ciebie [mention=15716]Rybicki[/mention]  Jestem w szoku, bo mam jakieś 80% akcesoriów, które wypuścił WS na rynek i z niczym nie ma takich akcji.
[mention=16962]rygryss[/mention] a jak z chłonnością u Ciebie po tym czasie? Ja użyłem Monstera jakieś 10-15 razy, w tym czasie przeprałem go ręcznie 2-3-krotnie w ciepłej wodzie z białym jeleniem i niestety się przytkał, tj. chłonie wyraźnie słabiej niż przez pierwsze użycia. Może trzeba go jakoś "odkamienić", jak powłokę? Przeprać w occie czy coś? 
Ja mam praktycznie identyczny ręcznik bo Gyeon Silk, monster jest na nim wzorowany. Mam go już 3 lata i chłonie wode wydaje mi się, ze jak nowy. Prany w białym jeleniu z octem, dedykowanych plynach do fibr, a obecnie plyn dr. Reiner do prania ubran z membraną i do tego również dolewam ocet ;) Nie zauważyłem spadku chłonności, moze masz takie wrażenie przez niskie temperatury oraz duza wilgotnosc w powietrzu? :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Good Stuff nie ma potrzeby, taka niedogodność jak u mnie, jakoś mnie nie boli.

 

@Muminsdramatu nie ma, ale ewidentnie już po pierwszym praniu nie było tak jak z nowym.

 

ręcznik fajny, ale dla mnie za duży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Fitte napisał:

Ja mam praktycznie identyczny ręcznik bo Gyeon Silk, monster jest na nim wzorowany. Mam go już 3 lata i chłonie wode wydaje mi się, ze jak nowy. Prany w białym jeleniu z octem, dedykowanych plynach do fibr, a obecnie plyn dr. Reiner do prania ubran z membraną i do tego również dolewam ocet 😉 Nie zauważyłem spadku chłonności, moze masz takie wrażenie przez niskie temperatury oraz duza wilgotnosc w powietrzu? 🙂

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka
 

No fakt, w zaprzyjaźnionym studio korzystają z Silka od ładnych paru lat i mimo że już "nie wygląda", to nadal chwalą go za właściwości. A nie jest jakoś delikatnie prany i zadbany jak u nas 😉 

 

Co do spadku chłonności, to nie ma raczej związku z aurą, ponieważ od jakiegoś czasu użytkuję zadaszone i ogrzewane pomieszczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=15716]Rybicki[/mention] Napisz proszę na PW - ręcznik wymienimy na wolny od wad.
[mention=16962]rygryss[/mention] Napisz proszę na PW - ręcznik wymienimy na wolny od wad.
Drodzy użytkownicy nie chce tłumaczyć obu przypadków bo ewidentnie coś jest z nimi nie tak. Wszystkie mikrofibry są przez nas pakowane tutaj w Polsce. Dzięki temu przeprowadzamy dodatkową kontrolę jakościową. Zdarza się ,że są ręczniki , które jej nie przechodzą i nie trafiają do sprzedaży. Niestety tutaj tego nie mogliśmy zauważyć bo wada pojawiła się już podczas użytkowania.
Mogę jedynie przeprosić za zaistniałą sytuację i proszę wszystkich użytkowników , którzy mają jakikolwiek problem z naszym produktem o informację. Działamy w takich sytuacjach błyskawicznie bo zależy nam na Waszym zadowoleniu.
 
Fajne podejście do klienta, to się chwali i wraca z nawiązką!

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kostek88, @kusiu Panowie nie rozpędzajcie się z takimi komentarzami, że to karma za kopie czy shit. Moim zdaniem nie jest to kopia Geyona tylko podobny produkt naszego krajowego producenta i własnie z tego względu zdecydowałem się na ten ręcznik. Shitem też tego bym nie nazwał tylko prędzej wadą produkcyjną, co może zdarzyć się wszędzie. Nie ma co się tak nakręcać😉  Nie taki był mój cel w umieszczeniu tego info, chciałem tylko dowiedzieć się czy ktoś jeszcze miał taki kłopot. Jak słusznie zauważył @Mumins z akcesoriami WS nie często dzieje się coś złego, więc nie ma co marudzić.

@pablo15005 mój ręcznik ma wytłoczone logo na wewnętrznej stronie.

IMG_20190129_104821.jpg.bbda46ebedcc64eaeffbd4ddcf6fba16.jpg

@Good Stuff dziękuję za szybki odzew:good:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze ze produkt jest do bani bo znam ten ręcznik tylko to co się nim stało po dosłownie chwili i zdaje sobie sprawę że przy produkcji coś poszło nie tak. Sprzedało się tego tysiące a wad jest dosłownie kilka..

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam Monstera (również starszą wersję, czyli bez wytłoczonego lego), użyty kilkanaście razy i również nic złego się z nim nie dzieje, ani nitki nie wychodzą, ani tym bardziej nic się nie drze. Zobaczymy z czasem jak po praniu, ale jestem dobrej myśli. 😉

@Good Stuff Podejście do klienta na najwyższym możliwym poziomie, inne firmy powinny brać przykład! 😉 I jak widać nie kończy się wyłącznie na wymianie, tylko na rozwiązaniu problemu z producentem. 😉 Wiadomo, że wady zdarzają się wszędzie i nie mamy na to wpływu, nawet jak coś wygląda dobrze przy kontroli jakości i spełnia wymogi.  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.