Skocz do zawartości

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

symyrytyfy

System SSR (system usuwania uszkodzeń karoserii bez malowania)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jakieś opinie? sugestie? Ktoś z Was stosował? 

Trochę więcej na temat tego systemu ze strony dystrybutora:

"SSR to unikatowy i opatentowany odpowiednik lakieru samochodowego o specjalnych właściwościach, który zapewnia trwałe rozwiązanie problemu małych i średnich zadrapań, rys czy odprysków dosłownie w kilka minut.
Zadraśnięcia, zarysowania i odpryski staja się praktycznie niewykrywalne po nałożeniu SSR na rysę, a następnie po odpowiednim wypolerowaniu uszkodzonego miejsca. Nie wymaga to ani dużego nakładu finansowego, ani siły fizycznej, ani specjalistycznych warsztatów czy narzędzi oprócz tych, które dołączane są do zestawu SSR.
SSR jest dostępny w kilku przygotowanych zestawach kolorów. Te zestawy pokrywają 99 % wszystkich kolorów samochodów, które spotyka się na co dzień."

Jeżeli nie ten dział - to z góry dziękuje za przeniesienie do odpowiedniego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nikt ci nic nie powie, bo to trochę tajemnica w zawodzie jeżeli chodzi o smarty, a tu na forum myślę że osoby które ogarniają ten system pewnie można policzyć na palcach jednej reki :)
Napisz do ssr i zrób sobie szkolenie, rysy na pewno nie mogą byc bardzo głębokie do gołej blachy, jakieś obcierki te sprawy. Całkiem dobrze to wyglada na żywo, nie zawsze da sie zrobić na ideał ale spoko opcja jak chce się na tym zarabiać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

System dziala na identycznej zasadzie jak normalne zaprawki , czyli wypelniamy rysy z nadmiarem i usuwamy papierek futerko itp , plusy ssr to z tego co ja zglebilem  to opatentowane farbki termoutwardzalne , na zdjeciach wszystko wygląda ladnie , inaczej juz jest jak widzimy naprawe w real , nigdy nie bedzie efekt jak nowy , jeden bedzie sie staral zrobic jak najlepiej a drugi zrobi troche gorzej , duzo zalezy tez od wielkosci uszkodzenia koloru itd ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie, to jakiś temat tabu, nie wiele informacji jest od użytkowników. 

Co do szkolenia - właśnie będzie organizowane w niedługim czasie. Ale nie chciałbym jechać (koszt 500zł netto - nie duży, ale i nie mały), a na miejscu okaże się że to kolejny trik z porannych telezakupów.

Na pokazowym filmiku te rysy wydają się dość głębokie i w szybki sposób znikają. Z tego co udało mi się znaleźć to dużo osób twierdzi że nie wolno zbyt blisko ich oglądać, bo po naprawie i tak wszystko widać. Co innego z odległości np. 1,5-2m.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Małym minusem (zalezy dla kogo :P ) jest to, że musisz być przygotowany na większy wydatek.

Szkolenie to jedno, ale nie zakupisz pojedynczych farbek jeśli nie zakupisz całego zestawu, które zaczynają się od 1900zł.

(szmatki pędzelki pierdoły, które normalnie kupisz za grosze + kilka farbek)

Do tego dolicz szkolenie +500zł ;) 

Ale efekty bardzo dobre. Robi to robotę z tego co widać. Sam też się zastanawiałem nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również zastanawiam się nad tą techniką SSR , czy warto w to iść. Na filmikach wygląda wszystko zaskakująco dobrze, również wstawiane są zdjęcia z warsztatów na ich fb gdzie robią te czary magicy i wychodzi to świetnie. Wydaje się całkiem dobry sposób na dodatkowy zarobek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na filmiku dobrze wygląda  ale każda rysa ma jakąś głębokość i bez starcia jej krawędzi to będzie widać, nie używałem tego systemu ale wydaje mi się że papier ścierny i wypełnianie jest lepszą opcją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi