Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie - to takie same produkty. W praktyce - hmmm nie wiem może sie mi wydawało ale wg mnie Xpress sie minimalnie lepiej poleruje, daje minimalnie lepszy połysk. Zapach też mają inny, tu rzecz gustu.   Nie były to kolosalne róznice ale znam dobrze UQW i pamietam że jak pierwszy raz użyłem Xpress to mi kopara opadła. Na lato chyba kupie bańke Xpressa raczej :)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Meguiars Xpress spray wax to jest galonowa wersja QW. QD że stajni Meguiars jest bardzo fajnym produktem. Świetnie podbija look i daje świetną ochronę. W profesjonalnej wersji QD ten występuje pod nazwą synthetic spray detailer. Używałem oba i nie widziałem różnic. 

https://youtu.be/BDrFmj83pJs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy mam prośbę. Do tej pory zawsze używałem MD od Shine Garage. W sumie jestem zadowolony, ale wypróbował bym coś innego dla porównania.

Co możecie polecić ? Najlepiej jakby wychodziło coś taniej od powyższego bo kumulują mi się braki w chemii :/

  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stawek drwina drwiną, ale co z tego, że polece Ci spray'n'glossa,jak w odpowiedzi pojawi sie 5 stron o tym,że jest ujowy, bo tamtoowamto. Osobiście przez te 8 lat tylko jeden qd mi zupełnie nie podszedł - Clearkote. Reszta (DG,FK425,FG,S'n'G,QD1,Prestodetail,Victoriawax,Wolf Chemicals,Scholl sw20,Yoga,Lotos speed,Bouncers) są godne polecenia. 

Prestodetail i FG na metalicu ryją mózg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stawek napisał:

Koledzy mam prośbę. Do tej pory zawsze używałem MD od Shine Garage. W sumie jestem zadowolony, ale wypróbował bym coś innego dla porównania.

Co możecie polecić ? Najlepiej jakby wychodziło coś taniej od powyższego bo kumulują mi się braki w chemii :/

a ja bym polecil  https://mrcleaner.pl/quick-detailery/meguiar-s-quik-carnauba-wax-710ml?from=listing w tej cenie nic lepszego nie mialem a troche ich przerobilem,efekt nieco podobny jak MD ale o wiele latwiejsza aplikacja i ten zapach :wub: Troche niedoceniany produkt ale za 40 zl masz ogromna butle ktora starczy na dlugo 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.Megs ULW to super produkt i aplikowalny nawet w pełnym słońcu czy to na lakierze, felgach czy nawet plastikach zewnętrznych.

Podobnie jak D156 tylko z 2x większą trwałością.Aplikacja jak QD, bez wysiłku czy pracochłonnego docierania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Dystrybutor

Domel dzięki za testy ;). Rzeczowo i rzetelnie. W przypadku naszej chemii potwierdził się opis na etykiecie ;). 

 

Fajnie jak widać że możemy stawać do porównań z tak wielka multimilionowa marka jak sonax. To jeszcze bardziej motywuje nasz mały startup.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pierwszy raz obleciałem auto Art De Shine NGPS. Aplikacja w miarę prosta choć konkurent (Water Gold) w moich oczach wypada lepiej. Kropelkuje ładnie, zrzuca też ładnie, lustro jest choć mniejsze niż przy Prostaffie. I mam wrażenie że ciągnie kurz jak cholera. Ktoś może potwierdzić / zaprzeczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ze ostatnio musialem przeprosic sie nieco z QD1 :blush: Po tym jak mnie zrazil poltora roku temu i lezal w kacie,postanowilem dac mu szanse i po przelaniu do pustej butelki od Megsa....:shock: Nie dosc ze bardzo przyjemny w aplikacji,to jeszcze ewidentny efekt lustra :shock: ktorego kiedys za czorta nie dostrzegalem :shock: Nie wiem czy to efekt aplikacji mgielka a nie lania jak z wiadra poprzednim atomizerem czy tez musial sie wylezakowac :D

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.