Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Pływak napisał:

To dowalę do pieca w temacie QD bo kupiłem dziś za całe 7,50zł Tenzi Detailer Szybki połysk może uda się jeszcze przetestować przed zima :lol:

To lepiej nie patrz na k2 balsam, bo z półmatowego malucha zrobił wet look jak po swisswaxie z korektą. :D

...tylko leżał całe trzy dni. :laugh:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

nie ma osobnego działu "jaki quick wax" więc piszę tutaj.

 

Dziś pierwszy raz użyłem @Good Stuff Quick Wax.

2018-01-04_12.28.22.jpg

 

 

O podbiciu, kropelkach, trwałości, zrzucie nic nie powiem, ale zapach i docieranie ma bajeczne :D

Atomizer rozpyla bardzo przyjemną mgiełkę przez co środek jest bardzo wydajny.

W temperaturze 5st i wilgotności 80% - normalnie bajka. Jedną fibrą aplikacja, drugą szybki wipe out i to rzeczywiście był szybki wipe out. Dwa ruchy MF i po sprawie.

Super mi się nim pracowało.

Zapach przypomina mi jakieś męskie kosmetyki.

Konsystencja i gęstość podobna do AF Finale.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że QW od Good Stuff jest bajecznie prosty w aplikacji, daje bardzo dobrą szklistość, a kropelki po nim też niczego sobie ;) Bardzo lubię z nim pracować, ale co do zapachu to mój ma mydlany mdły i to jedyne co mi się w nim nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając nieco powtórzę:

A próbowaliście Car Pro Ech2O?Nawet zapach rewelka nie mówiąc o looku i świetnych właściwościach czyszczących.Dodatkowo jak się go wzmocni Reloadem mamy dobry QW.Nawet w obecnych temperaturach ( 5-10st) daje radę.

Jak chcecie popróbować kol. batinta ma tanie testery i wzbogaca na żądanie Reloadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nefifer13 napisał:

Wracając nieco powtórzę:

A próbowaliście Car Pro Ech2O?Nawet zapach rewelka nie mówiąc o looku i świetnych właściwościach czyszczących.Dodatkowo jak się go wzmocni Reloadem mamy dobry QW.Nawet w obecnych temperaturach ( 5-10st) daje radę.

Jak chcecie popróbować kol. batinta ma tanie testery i wzbogaca na żądanie Reloadem.

Mam Ech20 rozrobiony 1:10 używam go jako qd i  szału nie robi ale przy tej śmiesznej cenie jest spoko całkiem fajna śliskość, aplikacja już gorzej bo gdyby nie przecierać suchą fibrą to się ciągnie. Aktualnie przy zamówieniu przed sylwestrowym w MR cleaner wziąłem na promocji 50 ml Ech20 i 50ml reloada i zrobię hybrydę tylko się jeszcze zastanawiam czy wlać 500ml wody czy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, nefifer13 napisał:

Też nie ma co narzekac zwłaszcza za te pieniądze i łatwość aplikacji czarnym lakierze.W końcu na kwarcu to kropelki zawsze konkret.

Pozwolę sobie się nie zgodzić. Ech2o kropelkuje lipnie albo wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Strus napisał:

Ech2o

zdarza mi sie go używać po bezdotyku. Kiedy zostają jakieś resztki filmu ale auto jest świeżo opłukane, pryskam jak szalony np doły auta i jednym ruchem robię szybki wipeout.

np takie cos:

2018_01_03_13_28_17.jpg

 

Głownie do tego ten produkt został stworzony.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2018 o 15:29, Domel napisał:

zdarza mi sie go używać po bezdotyku. Kiedy zostają jakieś resztki filmu ale auto jest świeżo opłukane, pryskam jak szalony np doły auta i jednym ruchem robię szybki wipeout.

np takie cos:

 

 

Głownie do tego ten produkt został stworzony.

W dniu 7.01.2018 o 15:31, batinta napisał:

Ech2O  w dechę.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.