Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem również Echo2 rozcieńczyłem 1:10 i zastosowałem  zaraz po osuszaniu jako QD. Po pierwszej probie jestem zadowolony fajna szklistość i lekkie podbicie lakieru. Zobaczymy jak będzie wyglądał po deszczu bo jak na razie jestem zadowolony. Auto i tak zabezpieczone powłoką to bardziej zależy mi na wyglądzie niż trwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy SG Morning Dew w obecnej edycji w białych butelkach został poprawiony?
Rozważam kupno nowej butelki choć fatum rozwarstwienia i zważenia produktu dopadło i mnie. 10 minut mieszania i jaśniejsza gęsta część rozbiła się do mniejszych części ale nadal nie zmieszała się. Przez to część produktu będę musiał wyrzucić, bo atomizer go nie poda. Szkoda, bo pomimo trudnej aplikacji od czasu do czasu chętnie go używam. 
Ewentualnie co polecicie z QD które bardzo przyciemniają lakier i coś masują oprócz QD1 (bo chyba QD1 znów kupię ostatecznie) ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi stary zapas MD stoi od przeszło roku i na oko nic się nie zważyło,lubię ten QD ze względu na efekt głębi i przyciemniania,podobny daje mi też QW od megsa i nieco mniej botox,QD1 wcale ale inni twierdzą inaczej więc niech tak będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bakus napisał:

Prostaff CC Water Gold nada się jako qd/booster do powłoki ceramicznej ?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 

Ma kwarc, daje fajne szkło, banalna aplikacja

 

Teraz, wwd napisał:

Doradźcie jaka mf do ADBL SSW (taka niezbyt droga) :)

 

Każda będzie dobra bo aplikacja prosta jak drut. JAk chcesz coś markowego to Funky Witch Two Faced Yaga jest bardzo ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawde można z tym produktem testować. Osobiście probowałem 1:10 oraz 1:20 i w sumie wybrałem kompromis 1:15.

Banalny w aplikacji, tani jak diabli, dobra sliskość, wygląd po aplikacji ok chociaż wiadomo, że szału nie ma ale i tak go uwielbiam.

Aktualnie jestem na etapie mieszanki ECHO + RELOAD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 minut temu, Fitte napisał:

Banalny w aplikacji, tani jak diabli, dobra sliskość, wygląd po aplikacji ok chociaż wiadomo, że szału nie ma ale i tak go uwielbiam.

Ja go używam do mycia "bezwodnego" - ale kurzo-bród musi być minimalny - coś co jeszcze klasyfikuje sie na trochę większy quick detailing ale jeszcze nie pełne mycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, matteo napisał:

Czyli np w porównaniu do funky witcha wypada slabo jesli chodzi o look? 

Ani Botox ani Amulet na mnie również wrażenia nie zrobiły ale z tego co pamiętam to Ech2o wypada od nich słabiej pod każdym względem wizerunkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 godzin temu, matteo napisał:

Czyli np w porównaniu do funky witcha wypada slabo jesli chodzi o look? 

to jest produkt stworzony do mycia bezwodnego i EWENTUALNIE  jako QUICK DETAILER - czyli w zamyśle produkt którym "wymyjesz" na szybko lakier.

Nie jest to typowe QD.

8 minut temu, Strus napisał:

Botox ani Amulet

Mi oba spasowały. Szczególnie Botox jeśli chodzi o aplikacje. Ma to co QD powinno mieć czyli bardzo wodnistą konsystencję. Przypomina mi starego nieśmiertelnego FK465 którego swego czasu zużyłem 2 galony.

Na dzień ojca sprezentowałem tacie Amulet - również srebrny lakier. Musze go spytać o wrażenia lub nałożyć i zrobić test.

Jak wiadomo "dziadziusio" wozy myte sa raz na miesiąc lub nawet rzadziej ;)

Robiłem niedawno testy Botoxu na mojej srebrnej masce. Rewelacyjnie się go dociera, śmiem twierdzić, że zostawia o jedną smugę mniej niż SSW.

Postaram sie nagrać VLOG o tym ...

Świetny produkt na szybkie akcje na bezdotyku. Taki ekstra osuszacz i "bite look" na bardzo szybko po myciu.

O trwałości nie mam zdania.

Ogólnie bardzo na plus

btw. widzę że 16tego Września u @MrCleaner będą dni otwarte @Funky Witch. Postaram się być. Będzie okazja spytać kolegów o te produkty i plany na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Domel napisał:

to jest produkt stworzony do mycia bezwodnego i EWENTUALNIE  jako QUICK DETAILER - czyli w zamyśle produkt którym "wymyjesz" na szybko lakier.

Nie jest to typowe QD.

Mi oba spasowały. Szczególnie Botox jeśli chodzi o aplikacje. Ma to co QD powinno mieć czyli bardzo wodnistą konsystencję. Przypomina mi starego nieśmiertelnego FK465 którego swego czasu zużyłem 2 galony.

Na dzień ojca sprezentowałem tacie Amulet - również srebrny lakier. Musze go spytać o wrażenia lub nałożyć i zrobić test.

Jak wiadomo "dziadziusio" wozy myte sa raz na miesiąc lub nawet rzadziej ;)

Robiłem niedawno testy Botoxu na mojej srebrnej masce. Rewelacyjnie się go dociera, śmiem twierdzić, że zostawia o jedną smugę mniej niż SSW.

Postaram sie nagrać VLOG o tym ...

Świetny produkt na szybkie akcje na bezdotyku. Taki ekstra osuszacz i "bite look" na bardzo szybko po myciu.

O trwałości nie mam zdania.

Ogólnie bardzo na plus

btw. widzę że 16tego Września u @MrCleaner będą dni otwarte @Funky Witch. Postaram się być. Będzie okazja spytać kolegów o te produkty i plany na przyszłość.

Rozumiem, że mówisz o botoxie jako "ekstra osuszaczu". A co myślisz o zastosowaniu ECH2O jako osuszacz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, BiałyGTi napisał:

@Domel u mnie taka etykieta

Aaaaa no to teraz wszystko jasne dlaczego większość wspomina o 1:20.

Teraz rozumiem skąd ten rozjazd.

Ciekawe które etykiety są aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.