Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się między chwalonym na forum SmartDetail a PB QD+ lub PB QW+

Na lato planuje Natty's Red a na zimę Colli 476.

 

A może nie warto kupować QD (przynajmniej na lato) bo pewnie i tak co miesiąc będzie trzeba nałożyć nową warstwę Red-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo u Kanar-a w sklepie jest z Detailerami i z opisu wynika że działa jak Detailer (przynajmniej ja tak to zrozumiałem)

 

jest w dziale "qucik detailery i woski w spray'u" ;) QW+ to wosk w sprayu, to nie detailer. Jest idealny żeby ogarnąć auto na szybko, bez przygotowania, daje fajne wizualne wrażenie, ale wiadomo, że dlugo nie pociągnie. Od jakiegoś czasu mam ten produkt na aucie (nakładam co 2 tygodnie) bo jakoś nie mam czasu ogarnąc pełnej korekcji ;)

 

QD+ to detailer z domieszką carnauby, fajny daje glębie ale wymaga wiekszej uwagi przy aplikacji i lepszego wypracowania

 

Spray & glos tego uzywam na potęge po każdym myciu i na cale auto, łącznie z szybami (oprócz przedniej), stosowałem go już na mokro, na sucho i na wosk, na gołą blachę, naprawdę przeróżnie. Daje świetny połysk. Stosuję go po każdym myciu., jest mega łatwy w aplikacji.

 

Wszytkie te produkty przetestowałem osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spray & glos tego uzywam na potęge po każdym myciu i na cale auto, łącznie z szybami (oprócz przedniej), stosowałem go już na mokro, na sucho i na wosk

Czyli woskowi nie szkodzi? Bo o wosku w jego opisie ani słowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja używam QD od Wolfganga, nie pozostawia jakikolwiek zarysowań, przyjemnie pachnie, łatwo się nakłada, wydajny oraz pozostawia ładny weet look

nie mam porównania do megsa itp. innych środków ale wydaje się byc dobrym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle sie wyraziłem, oczywiscie chodzilo o NA ZYMOL GLASUR :)

 

Tak się właśnie domyślałem.

 

Jeżeli chodzi o detailer na Glasura to kup sobie lepiej Zymol Field Glaze - świetny detailer, który dodatkowo uzupełni woskową ochronę gdyż zawiera trochę carnauby. Bardzo przyjemny przy pracy, wydajny, pięknie pachnie i nawet bez wosku na czysty lakier daje fajne efekty (ostatnio tak zrobiłem na szybko połowę auta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie: chce zakupić quick detalier i tak się zastanawiam czy nie lepiej było by kupić czegoś większego i sobie rozrabiać z wodą...np. last touch megsa jest w litrowej bańce za 100 zł. Czy to nie wychodzi korzystniej?? Czy dużo rózni się on od np. ultimate quick detatailer?? Czy są jeszcze jakiś innych firm detailery w bańkach?? np. poorboys spray and gloss??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.