Skocz do zawartości

DoDo Juice


sebba75

Rekomendowane odpowiedzi

Evo, jak dla mnie bombka :mrgreen:

Przy okzaji zrób reupload Twojego ulubionego zdjęcia, bo jako jedyne u mnie nie bangla. :oops:

 

 

Co do woskód Dodo. Nałożyłem jakiś miesiąc temu BV pro, bardzo łatwa aplikacja, zadowalający efekt i na dzień dzisiejszy wosk jako tako się trzyma, kropelki bezkształtne ale dalej ładnie to wygląda, ładnie odpycha wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wosk jest bardzo ale to bardzo twardy

Żeby bylo ciekawie Dodo klasyfikuje Supernatural'a jako wosk ... miekki. :) A wracając do tematu to Supernatural jest od jakiegoś czasu moim ulubionym woskiem. Efekt wizualny jaki daje na ciemnym lakierze jest niesamowity.

Moze przekonam sie do aplikacji dlonmi.

Na forum Dodo czytałem pozytywne opinie o nakładaniu SN'a dłońmi. Ale sam się jeszcze do tego nie przekonałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego taka różnica w cenie ?

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... tural.html

http://www.mrcleaner.pl/dodo-juice-supe ... -p958.html

 

Pierwsze opakowanie 200 ml a drugie 250 ml różnica 50 ml a w cenie trochę dużo, hmm chyba że to nie te same woski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego taka różnica w cenie ?

http://www.sklep.car-spa.pl/pl/product/ ... tural.html

http://www.mrcleaner.pl/dodo-juice-supe ... -p958.html

 

Pierwsze opakowanie 200 ml a drugie 250 ml różnica 50 ml a w cenie trochę dużo, hmm chyba że to nie te same woski ?

 

Ten w drewnianym opakowaniu to limitowana wersja. Dlatego taka różnica w cenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dwie strony wczesniej jest o SN w drewnianym opakowaniu - troche wiecej wosku + 1 refil (nalezy odeslac opakowanie do producenta).

firmek, dawaj zdjecia kropelek, bo sam chce kupić ten wosk :-]
No wlasnie co do kropelek to troche srednio. Wczoraj woskowanie, dzisiaj deszcz i moze auto sie przykurzylo bo szalu kropelki nie zrobily.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji dnia pucowania auta :) dolozylem dzisiaj druga warstwe SN. Bardzo mozliwe, ze z powodu dosyc cieplej pogody kladlo mi sie go o wiele przyjemniej niz za pierwszym razem gdy bylo stosunkowo chlodno. Glownie latwiej dawal sie rozprowadzic na lakierze. Wydaje sie wiec, ze wosk rzeczywiscie lubi cieplo.

 

Slabe kropelkowanie o ktorym pisalem wynikalo zapewne z przybrudzonego lakieru (mozliwe ze sok z drzew :/) - zaraz po umyciu wosk kropelkowal jak szalony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kropelkowanie Dodo Supernatural po 2 tygodniach od nalozenia drugiej warstwy, zaraz po myciu Dodo BTBM rekawica z MF, przed QD, woda po splukaniu myjka cisnieniowa:

 

c8fa6a698a56f13e.jpg

 

026f6b593bb70c4f.jpg

 

Zdjecia kiepskiej jakosci :( ale jak na razie wosk trzyma sie dobrze a wcale latwo nie ma. Samochod myty 2, 3 razy w tygodniu :kox: - sok z drzew doprowadza mnie do szalu :x. Po myciu stosowany CG Pro Detailer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na aucie DJ DW od miesiąca i przy spłukiwaniu po ostatnim myciu (chyba 3cie mycie) ciągle ładnie kropelkuje. Nie jest tak tragicznie z tą trwałością, jak niektórzy piszą.

 

fotka zrobiona komórką dziś rano po przejażdżce w deszcz:

 

kropelki2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly update odnosnie SN. Tym razem tylko jedno mycie od tygodnia, rekawica + DG #901:

 

dach:

b0cf65b85a09a929.jpg

 

drzwi:

4c1173dfd2f3d9b0.jpg

 

Kropelkowanie niestety slabsze, chociaz bardziej martwie sie o sheeting bo woda zaczyna sie kleic. Niestety nie rokuje to za dobrze, chociaz wosk na pewno jeszcze pociagnie jednak ma dosyc ciezkie warunki - auto parkuje pod drzewami, w ostatnim tygodniu byly solidne burze, przy czym jedna z opadami przez cala noc do tego dochodza przelotne opady po ktorych wychodzi mocne slonce. W dotyku czuc, ze lakier z powodu zanieczyszczen stracil na sliskosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niezle. Rzeczywiscie w tym przypadku trwalosc wcale nie okazala sie taka kiepska. Moze w miedzyczasie producent zmienil cos w formule :o Az wstyd sie przyznac ile u mnie lezy samler WD i jakos nie mialem okazji go wykorzystac :(

 

muszę zrobić update: niecałe 2 tygodnie później/jedno mycie i troche deszczu i już nie jest tak ładnie. Krople są duże, a woda tak ładnie nie spływa.

Także 6-7 tygodni i trzeba położyć nowy wosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kupiłem sobie wosk DODO Blue Velvet narazie probke 30ml do tego Lime Prime.

 

Posze mi doradzić co poza tymi rzeczami zrobic z lakierem nakładac coś między Lime PRime a wosk?

 

rozumiem glinka, smola itd ale chodzi mi o glebie ciemnego koloru czy cos jeszcze do tego dodawac?

 

Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.