Skocz do zawartości

Firmy zainteresowane reklamą na forum Kosmetyka Aut zapraszamy do zapoznania się z tematem w poniższym linku.

Partnerzy forum - zasady współpracy.

Malwin41

Auto Glanz Supernova

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dziś doszedł AG Supernova i stwierdziłem że zrobię małe porównanie do PB Black Hole.

fumtupn5s1gg.jpg

Ogólnie konsystencja Supernovy jest bardziej leista od Black Hole. Coś jak pasta finishowa. Zapach jak pasta polerska.

Stan lakiery na słupkach black piano.

Góra dla Supernovy

fre5kox8965w.jpg

Dół dla Black Hole

1xybgleycnmy.jpg

Po nałożeniu produktów odczekanie jakieś 10 minut. I oto efekt

4yybmcfc6ep5.jpg

Strona Supernovy

5k73rve64xwc.jpg

Strona BH

7hr6qcr8n6k2.jpg

I porównanie w świetle dziennym słupka bez niczego lewa strona i prawa po supernovie

0ejotvylarki.jpg

Po zrobieniu tego testu mam mieszane uczucia :P BH maskuje gorzej ale przyciemnia lakier, Supernova w sztucznym świetle wygląda jakby lakier zmatowiła/rozjaśniła. W świetle dziennym lakier wydaje się troszkę ciemniejszy co widać na ostatnim zdjęciu. Mega ciężko uchwycić efekty telefonem ;/ w gruncie rzeczy Supernova również przyciemnia :P

Nagrałem też krótki filmik jak to wygląda. Może lepiej będzie widzieć różnicę.  

Jak żona wróci z pracy spróbuje na jej czarnym C2 coś pokazać, ale auto miało korektę w zeszłym roku więc może nie być na czym sprawdzać.

Jak narazie dla mnie produkt nie robi Wow a nawet lekko się zawiodłem po filmikach widzianych na YT.

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sztucznym lub mocnym świetle nawet niektóre woski potrafią się szklić, dając wizualny efekt rozjaśnienia, wtedy czarny lakier bardziej przypomina chromowe lustro ;) Podobny efekt do opisywanego przez Ciebie AG.

Nie musisz być zawiedzony to nadal tylko glaze do ukrywania swirli. I w zasadzie swoje robi. Po ostatnim zdjęciu nawet przyzwoicie.

Zwróć uwagę, że produkty zawierające fillery i inne technologie maskujące zyskują na skuteczności przy warstwowaniu (ag srp, hdc, cleanser-polish).

Zobacz czy przy 3 aplikacjach jesteś w stanie jeszcze więcej ugrać.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie miałem wszystkie produkty AutoGlanz w wersji próbek i szczerze żaden produkt nie zrobił na mnie pozytywnego wpływy względem tego co ukazują na yt.... jedynie szampon bardzo ładnie pachniał i któryś tam apc czy neutralizer już nie pamiętam jednak te produkty nie są jakoś szczególnie warte uwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi