Skocz do zawartości

OFICJALNY KALENDARZ KOSMETYKA AUT 2018


AG80

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak dodam od siebie, że sprawy kalendarza powinny być załatwione w grudniu, a tak płacimy za 12 miesięcy, a dostaniemy 11 :), a tak poważnie to warto rozważyć załatwienia wszystkiego w grudniu i ewentualnej wysyłki w styczniu.

  • Lubię to 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
10 godzin temu, amigo napisał:

Ja tak dodam od siebie, że sprawy kalendarza powinny być załatwione w grudniu, a tak płacimy za 12 miesięcy, a dostaniemy 11 :), a tak poważnie to warto rozważyć załatwienia wszystkiego w grudniu i ewentualnej wysyłki w styczniu.

a ja dodam od siebie, że kalendarz robiony jest ze zdjęć użytkowników którzy nie kwapili się żeby wysyłać swoje propozycje.

11 godzin temu, GreQu napisał:

Kalendarze już zamówione czy czekamy na spóźnialskich do potwierdzenia druku? 

 

 

Kalendarz dziś powinien być gotowy i prawdopodobnie w piątek u Was w domach. 
Czekamy na tel z drukarni

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcebym jeszcze sie wtrącić o cene, nie zeby komuś jakiegoś pstryczka tylko o wytłumaczenie :)
Gdyż na początku napisane zostało

"W TEJ CHWILI PRZY ZAMÓWIONYCH 40 SZTUKACH CENA WYNOSI 20 ZŁ !

1000ZL : 40SZT = 25ZŁ

45ZŁ - 25ZŁ = 20 ZŁ"

A potem

zamówionych zostało 75 sztuki. Zatem cena za sztukę wynosi 31zł

1000zł : 75szt=14zł dopłaty

45zł-14zł=31zł/szt
 
Tak samo jak przy sztukach 50zł zamawiając więcej kalendarzy zwracane nam jest mniej :D ?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gozdziu23 napisał:

A ja chcebym jeszcze sie wtrącić o cene, nie zeby komuś jakiegoś pstryczka tylko o wytłumaczenie :)

Sponsorzy spośród partnerów forum dają 1000 zł na kalendarz. To jest dofinansowanie całości druku, więc im więcej sztuk będzie zamówionych, na tyle wiecej trzeba dzielić tę kwotę dofinansowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fredi88 napisał:

A czego tu nie rozumiesz? 1000zł dają sponsorzy. Cena wyjściowa 45zł. Im więcej zamówień tym mniej "dopłaty" na łebka. W 1 poście było to dokładnie wytłumaczone przecież.

Wyobraź sobie że przeczytałem i nie zrozumiałem więc zapytałem ;)
As-em nigdy nie byłem wiec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz koszt  kalendarz 

1. Cena wyjściowa 45 zł. * 75 szt. = 3375 zł

Całkowity koszt 3375 - 1000 (sponsorzy) = 2375 zł

 Dzielisz pozostałą kwotę 2375/ 75 szt = 31,666

31 to jest cena dla nas forumowiczów.

Mam nadzieję że dobrze policzyłem:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam jeszcze coś od siebie. Na ten sezon czyli przyszły kalendarz zrobić zamówienia w grudniu i zrobić na max sztuk tyle ile od sponsorów jest kasy i odrazu będziemy mieli stałą cenę i max sztuk. Wtedy nie będzie ociągania się ludzi. Jak ktoś się nie zmieści w limicie, a będzie chciał kalendarz to zapłaci pełną kwotę 45 zł i po problemie.

ps tak to napisaliście, że logicznie myśląc jak wzrasta ilość powinna spadać cena ale tutaj jest inaczej cena jest stała, a przy wzroście zamówień wielkość upustu na kalendarz spada.

  • Nie lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

@amigo zawsze mieliśmy takie warunki i nie planujemy tego zmieniać. Chyba, że chcecie z góry płacić np 50 zł tak jak to mają inne fora. Myślę, że sposób sprzedaży oraz naliczania kwoty za kalendarz jest jak najbardziej czytelny i uczciwy. 

Faktem jest, że za późno utworzyliśmy temat związany z publikacją zdjęć ale mieliśmy nadzieję,że damy wspólnie radę.

Kolejny rok i kolejne doświadczenie. W tym roku zaczniemy od początku grudnia i wyrobimy się do świąt.

Nie narzekajcie, proszę. Ludzie poświęcają swój prywatny czas bez zarobku.  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, amigo napisał:

tak to napisaliście, że logicznie myśląc jak wzrasta ilość powinna spadać cena ale tutaj jest inaczej cena jest stała, a przy wzroście zamówień wielkość upustu na kalendarz spada.

Logicznie to było wszystko wyjaśnione... a jak ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem to już jego problem :lol:

Jak zwykle lament o 3zł... ktoś was zmuszał do tego kalendarza czy jak?

  • Lubię to 2
  • Nie lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie mówi o nie uczciwości ponieważ nie o to chodzi. Opis zapewne wprowadzał troche zamieszania jak widać na wpisach powyżej. Jak to w PL dla większości liczy się cena.

 

Nie kojarzę formatu A3 jaka to wielkość "dopiero ocenię po otrzymaniu kalendarza" ale spytam czy jest opcja w przyszłości mieć kalendarz A2? 

Może warto rozważyć opcję kalendarza 1 stronicowego  dużej wielkości kiedyś taki miałem z fotkami i bardzo fajnie to się prezentuje ale to tylko tak do przemyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie bardziej prostszego wyjaśnienia tematu dot. ceny kalendarza...

Wszystko jest jak czarno na białym, jak co roku wszystko profesjonalnie zrobione, lecz z małym poślizgiem, ale to żaden problem :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie zauważyłem, że tyle postów nowych w temacie :)

- kalendarze będą u mnie jutro ok 17 i jutro robię pierwsze wysyłki, może uda mi się wysłać wszystkie, dam znać (odbiór osobisty jutro)

- tak wiem, że kalendarz powinien być już w grudniu, biorę na siebie całą winę za opóźnienie, 2019 będzie w grudniu u Was na ścianach :)

- sposób wyceny koledzy fajnie wyjaśnili, także nie muszę tego robić :) Jest on trochę skomplikowany, a to ze względu na to że z każą sztuką cena się zmienia. Pomysł jest taki, żeby na 2019r zrobić odpowiednio wcześniej, cenę kalendarza poznamy po zakończeniu zamówień jak dotychczas, ale dopiero wtedy będziemy robić przelewy na konkretną kwotę. Nie będę musiał robić zwrotów. Teraz jest przelew z góry ze względu na to, żeby nie generować dodatkowego opóźnienia czekaniem na przelewy.

Na 2019r będziemy lepiej zorganizowani i dostosowani do potrzeb/zachcianek :D  Przygotujemy A2 i coś jeszcze także będzie kosa :D

W tym roku ze względów osobistych (śmierć mamy, przeprowadzka, urodzenie córki...) miałem w ogóle nie robić kalendarza, ale jakoś poszło, choć z dużym poślizgiem za co przepraszam.

  • Lubię to 9
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.