Skocz do zawartości

WORK STUFF Pędzel detailingowy


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Zacznę temat a jak :)

Jako że w moje ręce wpadły pędzle od Work Stuff to należy je przedstawić :

10352685_IMG_20171220_114858.jpg

 

10352861_IMG_20171220_114936.jpg

 

Moim skromnym zdaniem wygląd pędzli to najwyższa półka, trzonek polakierowany w połysk i nadruk logo daje niesamowity efekt. Tak wiem to tylko pędzle :D

Pędzle dostępne są w 3 rozmiarach:

16mm - 8,9zł

24mm - 12,9zł

30mm - 14,9zł

Włosie bardzo delikatne i mega sprężyste nie jest łatwo zdeformować włosia tych pędzli mimo mocnego docisku więc wydaje mi się że trwałość również będzie na najwyższym poziomie.

Na ten moment wydaje mi się że pędzle Work mają 1 miejsce przed Sg, VP i A

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Pędzle dotarły również do mnie. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Żółty kolor to raczej nie jest lakier i to na plus. Wygląd jest mega dobry. Trzonek pełen, bardzo dobrze wyważony. Wydaje się być bardzo solidny. Włosie dość długie, bardzo sprężyste i co mnie zadziwiło, bardzo delikatne na końcu. Włosie jakby zaostrzone na końcach. Wygląd i pierwsze wrażenie 10 na 10 punktów. Jak będą się spisywać, pokaże czas. Nie miałem jeszcze tak dobrze wykonanych akcesoriów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@e36ace @AreK 

Dziękuję Panowie za te kilka słów o pędzelkach :) 

Co do lakierowania. Trzonek w oryginale jest zółty, końcówki są zalewane czarna farbą ( zresztą widać to na końcówkach gdzie troszkę jest to źle wykonane, prześwituje zółty ).

Całość później jest podwójnie lakierowana, mam nadzieję ,że wszystko wyjaśnione :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tak, mam również produkty ADBL i kilku innych firm. Pędzle oczywiście działają i nie ma się do czego przyczepić ale GS w porównaniu do nich wypada dużo lepiej. Włosie jest bardziej sprężyste i dłuższe dzięki czemu dokładniej poradzi sobie np we wnękach. Konkurencja ma "zwykłe" włosie, takie jak w najtańszych pędzelkach no name. Względy wizualne pozostawiam na drugim planie choć tutaj WS zdecydowanie wygrywa. Jestem ciekaw czy WS będzie zarysowywał lakier po korekcie. Nie znalazłem do tej pory pędzli które spełniłyby moje oczekiwania w tej kwestii.
SV nie miałem przyjemności używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja! ;)
Jak tylko wczoraj pojawiły się w sprzedaży w ANB to pyk do koszyka i dzisiaj już są.
Co mogę powiedzieć...pędzelki ekstraklasa!:good:
Świetnie wykonane, pełne dobrze wyważone czuć go pewnie w rękach, sam kolor to mój strzał w 10.
Włosie naprawdę mocno zbite, bardzo miłe w dotyku.

Na szybko porównałem do konkurencji ADBL (rozmiar tu i tu ten sam 12) zdjęcia poniżej
Krótko.. wg mnie pędzelki WS dwie klasy wyżej!
Cenowo teraz wychodzą jeszcze bardziej korzystnie ponieważ obowiązuje -15% więc komplet 3 sztuk dostajemy za ...31,18 zł. Szczerze polecam! :) 
SAM_6569.jpg

SAM_6570.jpg

SAM_6572.jpg

SAM_6573.jpg

SAM_6575.jpg

SAM_6576.jpg

SAM_6577.jpg

SAM_6578.jpg

SAM_6579.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Grzechu23 Dzięki Grzesiek za prezentację :)

@BiałyGTi Tak jak już wspomniałem INPOST, w tym okresie duuuuże opóźnienia

@rygryss Do testów jeżeli dobrze pamiętam wybraliśmy @Eidos71 a on posiada te pędzelki i będzie mógł porównać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Z ostateczną oceną zaczekajmy jednak aż popracujemy nimi "chwilkę". Pamiętajcie, że pędzle konkurencji są już trochę na rynku i wiemy jak sobie radzą  w trudnych warunkach.
Przed akcesoriami WS ciężkie wyzwanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzelki dotarły do mnie wieczorem. Dzisiaj nie dam już rady, ale jutro opiszę pierwsze wrażenia i porównania do konkurencji. Na razie mogę powiedzieć, że sprawiają fajne wrażenie. Solidny i dobrze wyprofilowany trzonek (chociaż zawsze "marzyły mi się" pędzelki z karbowaną "w kratkę" powierzchnią trzonka w okolicy jego zwężenia - czyli tam, gdzie naturalnie trzymamy trzonek podczas pracy), włosie gęste i sprężyste (w opisie @Good Stuff podaje, że jest to połączenie włosia naturalnego i syntetycznego - w dotyku wydaje się, że to syntetyczne włosie, gdyż jak na naturalne jest bardzo śliskie i gładkie), rzeczywiście sprawia wrażenie delikatnego. Włosie dobrze osadzone - dosyć mocno ciągnąłem za pojedyncze włoski i nic nie zostawało mi w palcach. Numer/rozmiar pędzelka wytłoczony na plastykowej skuwce - może mało rzuca się w oczy, ale - z drugiej strony - chyba nikt nie zwraca specjalnej uwagi na rozmiar pędzla, którym ma pracować (to nie klucz, który musimy dopasować do jednej, określonej wielkości śruby/nakrętki). Tak, jak u konkurencji - przydatne oczko/uchwyt do powieszenia pędzla... Generalnie pierwsze wrażenie bardzo, bardzo pozytywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@AreK Chcąc być numerem 1 w akcesoriach wiemy jak trudne zadanie przed nami ale robimy wszystko żebyście byli zadowoleni :)

@krd Oczywiście Krzysiek masz rację długie włosie ma swoje zalety jak i .... może nie wady ale w niektórych przypadkach krótsze się lepiej sprawdzi. Ładne przycieńcie gęstego włosia do najprzyjemniejszych należy ( próbowałem :D )

@Eidos71 Dzięki za pierwsze słowa ,czekamy na resztę :)

@Domel Oszalałem :D . W roli wyjaśnienia nie jesteśmy producentem naszych akcesoriów.  Co do pochodzenia włosia, zapytam u źródła bo nie wiem :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel na bank nie jest to włosie dzika. Nie wiem czy miałeś okazję dotykać szczeciny dzika. Jest ona mega sztywna, wręcz twarda, z reguły czarna, rzadziej brązowa i mega rzadko biała. Na pędzle detailerskie się nie nadaje, gdyż rysowałaby delikatniejsze powierzchnie. Ze szczeciny dzików robi się m.in. szczotki do brody i włosów, które osobiście polecam :good:Szacun za to, że w tym szalonym przedświątecznym okresie miałeś czas nagrać dla nas filmik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

No to czas na moja ocenę. Zgadam sie ze wszystkim co powiedzial Wojtek w swoim filmie. Włosie miękkie nawet po mocnym czochraniu o blat wraca do swojej poprzedniej formy bardzo ale to bardzo geste, wykonanie idealne bym powiedzial, fajny lakierowany trzonek ale nie sliski, uchwyt na powieszenie tez na plus i napis Work Stuff sie fajnie komponuje  z calym pedzlem.  Dobrze wywazony czuc ze cos w reku jest nawet najmiejszy rozmiar. Włosie jak na moje to naturalne pomieszane z syntetykiem. Czuc jeszcze jakims świeżo upolowanym zwierzem:lol: przypuszczam że  ze średniowiecznej kuszy :mrgreen:

 

Dodam jeszcze ze cena pedzli jest tak atrakcyjna ze zrobia zamieszanie w dziedzinie detailingu. Jak narazie bija na glowe ADBL i SG wedlug mnie nr jeden z tych co posiadam  brawo @Good Stuff

20171221_182120-1280x720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.