Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

czyli DA + menzerna 400 na twardym padzie, albo MF nie mam szans wyciagnac lakieru ? troche niechce mi sie wierzyc ze po pol godzinie smyrania cwierci maski, nadal nie bedzie w stanie wyciac plytkich rysek... ;/

To musisz uwierzyć i spędzić jeszcze wiele godzin z maszyną. Pomyśl o krążku trizact lub padzie jeans/sztruks

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas szansa na przykladowy pad pod da, do past menzerny?

 

MF powinna choć trochę wyciąć. Ja Kraussem DB5800S na padach z MF od Megsa + Megs101 zrobiłem korektę swojego Passata B6. Ja bym się upatrywał w technice. Rób wolniejsze przejazdy, zwiększ docisk, monitoruj temperaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z brakiem odzewu w odpowiednim temacie, pytam tutaj - chcę kupić jakiś prespray do domowego użytku (do ekstrakcji nie kupuję środka bo odkurzacz nie ma na to pojemnika) zastanawiam się pomiędzy adbl prespray, Tersus pr 101 a enz-all? Chcę zakupić jakieś 0,5kg/0,5l. Czy coś innego polecicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z brakiem odzewu w odpowiednim temacie, pytam tutaj - chcę kupić jakiś prespray do domowego użytku (do ekstrakcji nie kupuję środka bo odkurzacz nie ma na to pojemnika) zastanawiam się pomiędzy adbl prespray, Tersus pr 101 a enz-all? Chcę zakupić jakieś 0,5kg/0,5l. Czy coś innego polecicie?

Co wybierzesz będzie dobre, mam adbl i enz-all i oba spełniają swoją funkcję :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Polerowalem niebieski lakier akrylowy. Teraz oczywiscie cale pady oraz mikrofibra jest niebieska. Czy da sie jakos to wyczyscic? Moze sie tym nie przejmowac? Zaznaczam ze ucze sie Dopiero polerki na pojedynczych elementach i jeszcze jedno pytanie. Czy pad prowool oraz gabke nat czerwona moge jakos wyprac? Moze w samej wodzie? Prosze o odpowiedz

Milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia idzie do sprzedania, wiec nie bede na niej juz eksperymentowal. podjade na szrot po jakas czarna, zajechana maske i na niej bede sie uczyc.

Prowool jest niedostepny w uk. kusze sie na silverline, tylko zeby udalo sie wyciagnac te rysy. na da moze zrobie z 65%, a wolalbym cos w okolicy 90...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Polerowalem niebieski lakier akrylowy. Teraz oczywiscie cale pady oraz mikrofibra jest niebieska. Czy da sie jakos to wyczyscic? Moze sie tym nie przejmowac? Zaznaczam ze ucze sie Dopiero polerki na pojedynczych elementach i jeszcze jedno pytanie. Czy pad prowool oraz gabke nat czerwona moge jakos wyprac? Moze w samej wodzie? Prosze o odpowiedz

Milego dnia

Normalnie wrzucaj do pralki ;) na dlugie pranie mnie nigdy sie nic z padami nie stało. Nie którzy wolą prac ręcznie.

Malzyk to kup sobie rotacje od lare najtańszą i lataj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo pojawia sie u mnie klient, który posiada samochód z widoczną rdzą dajmy na to na drzwiach i nie chce jej usuwać, a chce dokonać korekty lakieru. W jaki sposób postepujecie? Zaklejacie te miejsce czy w inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sensie rdza typu na wylot czy rdza że już odpadł lakier czy purchle?

 

Jeśli goły lakier to korrosol czy odrdzewiacz zbierze korozje i o dziwo do prawie gołego metalu.

Wtedy jeśli maiłbym podobny lakier a miejsce nie jest na wysokości oczu, jak np próg w golfie, to psiknąłbym, bo nie zajmuje to wcale tak dużo czasu a efekt jest mega lepszy.

Zdarza się jeszcze ze starsi posiadacze aut maja czasem lakier pod kolor ze soba.

Rozmowa wtedy nie jest przecież o 100% ale w tym biznesie prezencja auta po zabiegu oznacza wszystko.

Jak dziura na wylot, to nie zaklejam tylko nie podjeżdżam w ogóle maszyną. Niech się tym zajmie specjalista blacharz.

A jak purchle to poprostu unikam cięcia bezpośrednio po wybrzuszeniu, nigdy nie wiadomo jak się zachowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.